Bukmacher dla nowych graczy z ofertą na żywo

Bukmacher dla nowych graczy z ofertą na żywo

Obstawianie na żywo to zupełnie inna bajka niżeli obstawianie przedmeczowe. Mimo to i tak znalazło swoich wiernych odbiorców.

Dzisiaj przeglądając ofertę bukmacherów dla nowych graczy zważamy również i na to uwagę. Dziwić może jedynie fakt, że nadal są bukmacherzy, którzy nie posiadają oferty LIVE. Dla samego bukmachera to duże przedsięwzięcie.

Musi on bowiem zatrudnić wielu pracowników, którzy na bieżąco będą zmieniali kursy w spotkaniach. Pokrzywdzeni w tej całej sytuacji są oczywiście gracze. Po zniknięciu nielegalnych bukmacherów typerzy mają o wiele gorsze warunki.

 

Który legalny bukmacher najlepszy do typowania LIVE?

Nie można tu jednoznacznie wskazać takich gigantów jak Fortuna.pl czy STS.pl. Patrząc na konkurencja maja oni faktycznie najlepszą ofertę. Wiele jeszcze zależy od tego co tak naprawdę chcemy typować na zakładach bukmacheskich.

Zacznijmy może od najpopularniejszej piłki nożnej. W tym przypadku sami gracze polecają, by korzystać jednocześnie z Fortuny i STS.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 10 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Obydwaj bukmacherzy na tym polu niemal idealnie się dopełniają. Dzięki temu gracze mogą obstawiać większości interesujących ich spotkań. Posiadanie kont u kilku bukmacher nie jest zabronione dlatego też warto skorzystać z tej możliwości. To samo możemy poniekąd powiedzieć o innych równie popularnych dyscyplinach sportowych jak koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, tenis czy hokej na lodzie.

 

Specjalizacja klucz do sukcesu

Najgorzej mają z pewnością nowi gracze, którzy zainteresowali się już wcześniej i wyspecjalizowali w niszowych sportach czy ligach. Tutaj już o wiele trudniej będzie nam znaleźć takie spotkania.

Dodajmy, że niestety i najlepszym legalnym bukmacherom zdarzają się wpadki chociażby w postaci zawieszenia całej oferty na żywo. Przez to w ogóle nie jesteśmy w stanie nic obstawić. Dlatego też nie należy żadnego z nich nagrodzić za najlepsza ofertę na żywo dla nowych graczy. Jako gracze możemy jedynie założyć sobie konta u kilku bukmacherów, by w razie takich przerw móc nadal obstawiać na żywo.

Obecnie tylko w takiej formie jesteśmy w stanie uzyskać w miarę szeroką ofertę LIVE u legalnych bukmacherów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*