Bukmacherzy legalni

Fortuna.pl

Rejestracja w Fortunie u bukmachera

Minęło już sporo czasu od kiedy na polskim rynku można zawierać zakłady bukmacherskie tylko u legalnych bukmacherów. Mimo to nadal na czatach i forach bukmacherskich możemy zauważyć pytania, w których gracze dopytują czy Bet365 ubiega się o polską licencję.

Był to kompletny bukmacher, u którego grali zarówno doświadczeni typerzy jak i ci początkujący.

Totolotek.pl

Oferta Totolotka

Wybierając na swojego głównego bukmachera Totolotek.pl wymagamy od niego naprawdę bardzo wiele.

Przede wszystkim dlatego, że jest on polecany przez innych graczy. Poza tym ma on spory staż na naszym rynki, a to przecież obliguje do tego, aby oferować nam możliwie jak najlepszą ofertą na rynku. Ocenia się, że ponad 90% graczy przez zmianą ustawy grało u nielegalnych bukmacherów.

STS.pl

STS.pl

Posiadający licencję Ministerstwa Finansów RP Bukmacher STS.PL należy od dawna do elity jeśli chodzi o legalnych bukmacherów. Nie mogło być zatem inaczej, kiedy to po zmianie prawa większości graczy przeniosło się właśnie tutaj. Dla każdego z nas ważne są różne kwestie.

Jednak chcąc grać długoterminowo najważniejsza jest szeroka oferta i wysokie kursy. Oferta STS.PL należy do czołówki. Szukając zatem czegoś na wysokim poziomie powinniśmy zarejestrować się właśnie tutaj.