eTOTO.pl

Legalny bukmacher internetowy Etoto.pl to jeden z najmłodszych stażem legalnych bukmacherów w Polsce. Swoją działalność rozpoczął bowiem w 2011 roku. Niestety nadal widać, że jest to mocno początkująca firma. Kusi nas dość wysokim bonusem powitalnym, który wynosi obecnie 500 złotych. Dodatkowo możliwość negocjacji kursów. Etoto.pl posiada swoją stronę internetową oraz punkty stacjonarne.

Niestety nie jest ich dużo na terenie Polski – można naliczyć ich ponad 20. To naprawdę słaby wynik porównując do STS czy Fortuny.

 

Strona do obstawiania meczów

Strona internetowa również może nas zaskoczyć w wielu aspektach. Po pierwsze nie mamy możliwości obstawiania meczy na żywo. To wielki minus, ponieważ jest wielu graczy, którzy właśnie tak grają. Dodatkowo strona www czynna jest również w określonych godzinach od 8 do 22.

Tu wiele osób może być tym zdziwionych, ponieważ strony internetowe mają to do siebie, że można z nich korzystać całą dobę niezależnie od dnia. Tutaj zatem mamy spore ograniczenia. Bukmacherowi widocznie nie opłaca się zatrudniać tyle pracowników. Niestety przez to sporo tracą.

 

Opinie o eTOTO

Jednak tych wad jest sporo więcej. Oprócz małej ilości punktów stacjonarnych i strony www, która działa w określonych godzinach musimy liczyć się ze słabymi kursami i niskimi limitami. Wielu graczy skarży się, że już powyżej 200 złotych na kupon musza być one zatwierdzone.

Gracze zawodowi nie mają więc tu czego szukać, a nawet bonus powitalny nie jest w stanie ich skusić do rejestracji.

Zapraszamy po odbiór kodu bonusowego na www.etoto.pl

 

Szukając zalet z pewnością będzie to strona Etoto.pl w języku polskim, wysoki bonus powitalny i dość szybkie wypłaty.

Póki co nie ma się co dziwić, że Etoto.pl jest jednym z najmniej popularnych legalnych bukmacherów w Polsce. Nie są w stanie na dłużej przyciągnąć do siebie graczy, nawet tych rekreacyjnych. W końcu Ci mogą w tym samym czasie obstawiać u konkurencji, która oferuje im o wiele lepszą ofertę.

Jak jednak często bywa warto zarejestrować się dla samego bonusu, który jak na takiego bukmachera jest dość wysoki. Jego warunki są proste w spełnieniu więc nie powinniśmy mieć problemu z jego obrotem.

Polecamy w tym tygodniu