Jak grać u bukmachera, wpłacić pieniądze i takie tam

Będąc zupełnie początkującym graczem szukamy przeróżnych sposobów na obstawianie u bukmachera bez konieczności wykonania depozytu. Same firmy bukmacherskie oferują na starcie ciekawe bonusy, a w tym często freebet.

W przypadku legalnych bukmacherów na takie promocje możemy liczyć chociażby w Fortunie czy STS.PL. Oznacza to, że najczęściej zaraz po rejestracji konta otrzymujemy zupełnie za darmo 10-20 złotych na grę. Nie jest to dużo. Są to bardzo niewielkie kwoty, które można roztrwonić w przeciągu kilku minut w zależności od stawkowania. Stąd tez bukmacherom opłaca się dawać nam za darmo pieniądze na obstawianie spotkań.

Promocja na fortuna.pl - zgarnij bonus bez depozytu (10zł) + 400zł za wpłatę!

Początkujący gracze potrafią stracić te pieniądze w jeden dzień. Natomiast dla profesjonalnych graczy takie stawki zupełnie nie robią wrażenia. Chcąc grać dalej nie mamy innego wyjścia jak wykonanie depozytu.

Jak możemy doładować konto u bukmachera?

Będąc zalogowanym na koncie u bukmachera powinniśmy znaleźć zakładkę „Wpłaty”. Klikając w nią przejdziemy od razu do zakładki, w której to widzimy różne metody wpłaty. W przeciwieństwie do wypłat w tym przypadku mamy o wiele więcej możliwości.

Pieniądze możemy wpłacić najczęściej przez konto bankowe. Ale odbywa się to za pomocą takich pośredników jak chociażby Przelewy24. Dzięki temu możemy liczyć na to, że pieniądze pojawią się od razu na koncie u bukmachera. Często możemy spotkać się również z takimi opcjami jak karty płatnicze czy tradycyjny przelew bankowy.

 

A co z takimi metodami jak Skrill czy Neteller?

Niestety legalni bukmacherzy nie są głównie na nie nastawieni. U większości z nich nie znajdziemy takich metod płatności – jednak to się powoli zmienia i jakość nowość niektórzy z nich wprowadzają tę możliwość – zwłaszcza Skrill.

Obstawiając zakłady bukmacherskie legalnie nie musimy utajać swoich wpływów. Dlatego też wpłaty najczęściej odbywają się za pomocą przelewów bankowych. Pomijając tradycyjny przelew pieniądze mamy zazwyczaj od razu na koncie u bukmachera co jest wielkim plusem.

To tak naprawdę powinno być dla nas najważniejsze.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 10 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Obstawiaj z bonusem Ligę mistrzów w LV BET

Polecamy w tym tygodniu