Metody obstawiania meczów czyli skuteczny system na zakłady

Każdy gracz przystępując do zakładów bukmacherskich liczy na sukces i poniekąd niezależność finansową. Wyobrażamy sobie wielkie zarobki. Doskonale wiemy, że na początku może być różnie, ale przecież kiedyś musi się to zmienić.

Wszystko tak naprawdę prędzej czy później skupia się wokół systemu. Wiele osób będzie nam sugerowało, że to właśnie od niego zależy nasz sukces.

 

Systemy bukmacherskie

Jeśli chodzi o system gry to znajdziemy gotowe już rozwiązania, które będą wskazywały nam jakie zdarzenia mają się znaleźć na naszym kuponie, o jakim kursie czy jaką stawką powinniśmy je grać. Systemy bukmacherskie głównie opierają się na stawce.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 10 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Gracze upodobali sobie obstawianie za płaską stawkę, którą niekiedy różnicują. Z tej metody korzysta najwięcej graczy, zarówno tych początkujących jak i bardziej doświadczonych. Popularna jest także metoda progresji. Tutaj mówimy jednak o bardziej agresywniejszym obstawianiu.

Poza tym gracze sami wypracowują sobie swoje własne, autorskie systemy.

Który system obstawiania wybrać?

To trudne pytanie, ponieważ nie ma do niego jednej uniwersalnej odpowiedzi. Tak naprawdę niekiedy czytamy na czym polega dany system i uważamy, że jest on najlepszy po czym w praktyce wychodzi nam to różnie. Niektórzy gracze tak bardzo skupiają się na założeniach danej metody obstawiania, że zupełnie zapominają o wydarzeniach, które muszą znaleźć się w kuponie.

Ważne jest, by zawsze były one odpowiednie przez nas przeanalizowane. Najlepiej będzie przetestować w miarę możliwości kilka systemów i sprawdzić, które daje nam największe profity. Poza tym skupiajmy się na tym, by na naszych kuponach było możliwie jak najmniej wydarzeń.

Im jest ich więcej, tym mniejsze prawdopodobieństwo wygranej. Nie dodawajmy także tego samego wydarzenia na kilku kuponach.

Nawet jeśli z naszej perspektywy wygląda on na pewniaka. Nie każdy gracz od razu znalazł swój optymalny system. Niektórzy potrzebowali na to miesięcy, a nawet lat. Najważniejsze w tym czasie jest to, by jak najmniej tracić, ale wynosić jak najwięcej nauki.

Nowy bukmacher! Odbierz 20zł za założenie konta i 1000zł za wpłatę!

Dzięki temu możemy odnaleźć szybko swoją metodę na ogrywanie bukmachera.

Obstawiaj z bonusem Ligę mistrzów w LV BET

Polecamy w tym tygodniu