600 zł darmowy zakład Fortuna – informacje

Co to jest darmowy zakład u buka on-line wie pewno każdy typujący pojedynki.
W Fortunie przykładowo… Nowi typujący mecze dostaną opcję obstawiania meczów bez ryzyka jednakże w lekko innej odmianie aniżeli to miało miejsce w poprzednim roku.
W tym momencie będą to 3 zakłady bez ryzyka przegranej: naczelny do 100 zł, dalszy do 200 zł oraz 300 zł. Łącznie dlatego w dalszym ciągu będzie to 600 zł na początek przy zakładaniu konta gracza.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

600 zł darmowy zakład – przy rejestracji

Niżej odnajdziecie opis jak funkcjonuje promocja przy zakładaniu konta Fortuny:

Na okoliczność rejestracji, gracz zdobywa początkowy zakład bez ryzyka, do 100 zł. W trakcie 3 dni od rejestracji, Obstawiający powinien sklecić pierwszy typ, aby nadmieniony predestynował się jako „Bez ryzyka”. Wytypowany zakład, powinien się rozstrzygnąć w trakcie 7 dni. Sukces lub refundacja (stawka + taksa) w postaci pieniędzy.

Po 3 dniach od zarejestrowania konta, klient pozyskuje drugi aktywny już zakład Bez ryzyka, tym razem do 200 pln. Aby z tego skorzystać, musi gracz w czasie 3 dni od uzyskania zbudować zakład.
Pierwotny obstawiony kupon po 3 dniach od rejestracji będzie tym bez ryzyka. Jednakowo i tu posiadamy 7 dni na rezultat. Wygrana ewentualnie refundacja (postawiona kwota + taksa) w formie kasy.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Po 6 dniach od rejestracji na www.efortuna.pl, typujący dostaję trzeci działający już zakład Bez ryzyka, tym razem do 300 pln. Aby go wykorzystać, dowolny użytkownik w ciągu 3 dni (od przyjęcia postawić zakład. Pierwszy wytypowany zakład po 6 dniach od rejestracji będzie tym Bez ryzyka – ostatnim z puli na start. Podobnie i tutaj posiadamy 7 dni na realizację. Wygrana albo oddanie pieniędzy (stawka postawiona + danina).

Na dodatek stosując kod promocyjny FortunyVIPKOD’ na www.efortuna.pl pozyskasz przy otwieraniu konta gracza 20 złotych za całkowitą rejestrację.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu