Aplikacja do obstawiania meczy

Jeżeli szukasz wiadomości o najlepszej aplikacji do zakładów bukmacherskich w telefonie BetSCAN to super trafiłeś! Legalnie działający bukmacher online Totolotek.pl przedstawił następną, darmową aplikację BETSCAN. Pozwala ona w szczególności skanowanie papierowych kuponików z typami oraz obserwowanie rezultatów wydarzeń sportowych „live”. Typerzy, którzy będą czynnie używać aplikację co miesiąc zdołają na dodatek zwyciężyć fajne nagrody!

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Nowa aplikacja do obstawiania meczy Totolotka posiada 3 niebagatelne składniki. Pierwotnym z nich jest funkcja SKANUJ KUPONIK – sposobność obserwowania na smartfonie rezultatów standardowych kuponików za asystą technologii QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu specjalnego pola na kwicie pojawia się informacja o zakładzie.

Wszystko o zakładach na telefonie: bukmacherskie-zaklady.pl/zaklady-bukmacherskie-na-telefon-ktora-wybrac/

 

Co oferuje BETSCAN?

Sprawdzanie rezultatów wydarzeń u bukmachera w trakcie ich trwania. Po włączeniu apki na ekranie podstawowym użytkownik widzi kompilację obecnie toczących się wydarzeń sportowych, wraz z informacją o obecnych przelicznikach. Użytkownik posiada też możliwość przetestowania jakie wydarzenia odbędą się w nadchodzących godzinach.

Oprócz tego, fajnym dodatkiem Totolotka są gry zręcznościowe 3D. Klikając na ikonkę pada konsument jest przenoszony do zakładki z rozgrywkami. Obecnie w apce dostępny jest symulator koszykówki, w którym celem jest oddanie jak największej liczby dokładnych rzutów za trzy punkty do kosza.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

W aplikacji do obstawiania BETSCAN wprowadzono oraz element rywalizacji pomiędzy użytkownikami. Za czynne używanie apki – skanowanie kuponików, połączenie konta z FB, bądź pozyskanie czempionatu w grach – przydzielane są internetowe punkty.

Miesięcznie bez konkurencyjne 5 jednostek nagradzane jest punktami w projekcie Bet Club, a zwycięzca pozyskuje na domiar tego tablet. Konsumenci zdołają dzielić się swoimi rezultatami z kolegami, udostępniając na własnych profilach w kanałach społecznościowych informację o zwycięstwach w rozgrywce względnie zajęciu wysokiego miejsca w porównaniu.

Bukmacher w telefonie

– Aplikacja do obstawiania meczy BETSCAN została wykonana zwłaszcza z myślą o graczach, którzy z reguły używają z naziemnych punktów podejmowania zakładów wzajemnych. Podczas paru sekund zdołają oni zweryfikować rezultaty wydarzeń sportowych i własnych wydrukowanych kuponików wejść do rywalizacji o gratyfikacje i zagrać dla zabawy w rozgrywki sportowe na własnym smartfonie – opowiada Mariusz Rzeczkowski, Szef marketingu Totolotek.pl.

Aplikacja powstała dzięki kooperacji Totolotka z Paymaxs – instytucją specjalizującą się w tworzeniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs konstruuje autorskie apki na bazie modelu SaaS. Twory spółki pozwalają użytkownikom zawierać zakłady u bukmacherów w jakim kolwiek okresie i miejscu.

Aplikacja do obstawiania meczy LVBET

Obstawiaj zdarzenia u bukmacherów gdzie tylko masz ochotę – aplikacja mobilna Android oraz iOS od LVBET.PL!

Lokalny legalny bukmacher oferujący zakłady w Polsce legalnie LV BET funkcjonuje na 102 i organizuje nową atrakcję dla typujących! Zachęcamy do pobrania i skorzystania z zakładów bukmacherskich przez internet tego legalnego bukmachera za asystą aplikacji mobilnej. Sporządziliśmy 2 wersje na Androida plus na iOS.

Na komórkę osiągalne są zakłady przed meczem oraz live

Sięgnij po tą okazałą ofertę oraz typuj zakłady u bukmachera na żywo. Wszystko w zasięgu Twojej ręki. Obstawiaj gdzie i kiedy chcesz.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Match tracker | Spotkania live

Z racji wizualizacji live wszelkich wydarzeń sportowych możesz być coraz bliżej rozgrywki. Obserwuj oraz typuj zdarzenia live na androida i iOS.

Natychmiastowe depozyty oraz należności

Za pośrednictwem Rapid PAY Wasze środki pieniężne dotrą na konto osobiste i w 10 minut.

Prostota i funkcjonalność

Obstawianie meczów w necie w żadnym wypadku nie było tak bardzo trywialne. Sięgnij po aplikację mobilną LVBET na android oraz iOS w dowolnym miejscu oraz czasie.

CASH-OUT W LV BET! Wypłacaj prędzej plus pewniej!

Kolejna opcja Cash-Out zrodziła się w LVBET.PL przeto, ażeby zagwarantować Wam sposobność wypłaty w ciągu spotkania. Obstaw własny zakład oraz użyj przycisk wczesnej zapłaty!

Sporty Wirtualne także dostępne

Wirtualne zakłady piłkarskie w Twoim telefonie z android oraz iOS! Ten polski legalny bukmacher oferuje swoim graczom typowanie sportów wirtualnych: meczy piłki nożnej, gonitw koni, wyścigów|biegów} chartów, wyścigi żużlowe, wyścigi kolarzy plus wirtualny tenis.

Obstawianie meczy przez telefon

Starczy wejść na witrynę do obstawiania meczy www.lvbet.pl – zarejestrować się.
A po czym mając konto obstawiającego mecze pobrać apkę ze sklepu Android lub IOS – zależne jest które oprogramowanie na smartfonie posiadamy.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu