Najlepsze aplikacje do obstawiania meczy

Nie ma nic lepszego niż oglądanie meczu i obstawianie swojego faworyta, co sprawia, że emocje są jeszcze większe. Dzięki aplikacjom do obstawiania meczy można zrobić to wygodnie i bez wychodzenia z domu. W tym artykule przedstawimy najlepsze aplikacje do obstawiania meczy, które umożliwią Ci obstawianie meczy z dowolnego miejsca.

1. Superbet

Superbet to jedna z najpopularniejszych aplikacji do obstawiania meczy. Jest bardzo łatwa w obsłudze i umożliwia obstawianie meczy z różnych dyscyplin sportowych. Aplikacja ta oferuje także transmisje na żywo, dzięki czemu możesz oglądać mecz i obstawiać jednocześnie. Superbet5 ma bardzo dobrą reputację na rynku i oferuje szeroki zakres zakładów, w tym zakłady na żywo.

2. Fortuna

Fortuna to kolejna popularna aplikacja do obstawiania meczy. Jest to polska firma, która oferuje szeroki wybór zakładów sportowych, w tym zakłady na żywo. Aplikacja ta jest łatwa w obsłudze i oferuje bonusy dla nowych użytkowników. Fortuna oferuje również transmisje na żywo, co umożliwia oglądanie meczu i obstawianie jednocześnie.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

3. STS

STS to jedna z największych firm bukmacherskich w Polsce, która oferuje swoją aplikację do obstawiania meczy. Aplikacja ta jest bardzo łatwa w obsłudze i umożliwia obstawianie meczy z różnych dyscyplin sportowych. STS oferuje również transmisje na żywo oraz zakłady na żywo, dzięki czemu możesz obstawiać mecz w czasie rzeczywistym.

4. Totolotek

Totolotek to kolejna popularna aplikacja do obstawiania meczy. Jest to polska firma, która oferuje szeroki wybór zakładów sportowych, w tym zakłady na żywo. Aplikacja ta jest bardzo łatwa w obsłudze i oferuje bonusy dla nowych użytkowników. Totolotek oferuje również transmisje na żywo, co umożliwia oglądanie meczu i obstawianie jednocześnie.

5. Betclic

Betclic to międzynarodowa firma bukmacherska, która oferuje swoją aplikację do obstawiania meczy. Aplikacja ta jest bardzo łatwa w obsłudze i umożliwia obstawianie meczy z różnych dyscyplin sportowych. Betclic oferuje również transmisje na żywo oraz zakłady na żywo, dzięki czemu możesz obstawiać mecz w czasie rzeczywistym.

6. LV BET

LV BET to kolejna popularna aplikacja do obstawiania meczy. Jest to polska firma, która oferuje szeroki wybór zakładów sportowych, w tym zakłady na żywo. Aplikacja ta jest bardzo łatwa w obsłudze i oferuje bonusy dla nowych użytkowników. LV BET oferuje również transmisje na żywo, dzięki czemu możesz oglądać mecz i obstawiać jednocześnie.

7. Etoto

Etoto to polska firma bukmacherska, która oferuje swoją aplikację do obstawiania meczy. Aplikacja ta jest bardzo łatwa w obsłudze i umożliwia obstawianie meczy z różnych dyscyplin sportowych. Etoto oferuje również transmisje na żywo oraz zakłady na żywo, dzięki czemu możesz obstawiać mecz w czasie rzeczywistym.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij 200% więcej za wpłatę na start!

 

8. Forbet

Forbet to kolejna popularna aplikacja do obstawiania meczy. Jest to polska firma, która oferuje szeroki wybór zakładów sportowych, w tym zakłady na żywo. Aplikacja ta jest bardzo łatwa w obsłudze i oferuje bonusy dla nowych użytkowników. Forbet oferuje również transmisje na żywo, co umożliwia oglądanie meczu i obstawianie jednocześnie.

9. LVBET.PL

LVBET.PL to kolejna polska firma bukmacherska, która oferuje swoją aplikację do obstawiania meczy. Aplikacja ta umożliwia obstawianie meczy z różnych dyscyplin sportowych oraz oferuje transmisje na żywo i zakłady na żywo. LVBET.PL oferuje również bonusy dla nowych użytkowników oraz wiele innych promocji.

10. PZBUK

PZBUK to polska firma bukmacherska, która oferuje swoją aplikację do obstawiania meczy. Aplikacja ta umożliwia obstawianie meczy z różnych dyscyplin sportowych oraz oferuje transmisje na żywo i zakłady na żywo. PZBUK oferuje również bonusy dla nowych użytkowników oraz wiele innych promocji.

11. Betfan

Betfan to międzynarodowa firma bukmacherska, która oferuje swoją aplikację do obstawiania meczy. Aplikacja ta umożliwia obstawianie meczy z różnych dyscyplin sportowych oraz oferuje transmisje na żywo i zakłady na żywo. Betfan oferuje również bonusy dla nowych użytkowników oraz wiele innych promocji.

12. Betcris

Betcris to międzynarodowa firma bukmacherska, która oferuje swoją aplikację do obstawiania meczy. Aplikacja ta umożliwia obstawianie meczy z różnych dyscyplin sportowych oraz oferuje transmisje na żywo i zakłady na żywo. Betsafe oferuje również bonusy dla nowych użytkowników oraz wiele innych promocji. Aplikacja ta jest bardzo łatwa w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący gracze mogą z łatwością obstawiać swoje ulubione mecze.

Podsumowanie

Wybór aplikacji do obstawiania meczy jest bardzo duży. Każda z wymienionych powyżej firm oferuje szeroki wybór zakładów sportowych, transmisje na żywo i wiele innych promocji. Dzięki łatwej w obsłudze aplikacji możesz w łatwy sposób obstawiać swoje ulubione mecze.

Pamiętaj jednak, że obstawianie meczy zawsze wiąże się z ryzykiem, dlatego nie należy inwestować więcej niż się ma.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LVBET
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł CASHBACK
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - - czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Polecamy w tym tygodniu