Betclic, rejestracja, opinie i promocje

Posiadający licencję MF bukmacher Betclic to popularny europejski bukmacher online. Dziś ponad 9 000 000 graczy korzysta z obfitej propozycji zakładów u bukmachera Betclic. Prócz naszego kraju, firma z Francji działa m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii a także Szwecji. Tenże legalnie działający bukmacher online prowadzi działalność na podstawie o koncesji załatwionej konkretnym państwie, aby gracz posiadał pewność, iż typowanie na stronie www.betclic.pl jest pod każdym względem zgodne z przepisami.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Zakłady mobile Betclic

Bukmacher online nader angażuje się w rozbudowę aplikacji na telefony. Zarówno na Androidzie jak i na iOS apka wywołuje odczucie intuicyjnej a stosowanie jej nie przynosi w praktyce żadnych kłopotów nie jedynie obeznanym użytkownikom, jednakowoż i osobom, jakie zaczynają typować mecze w sieci.
Z aplikacji mamy dostęp do każdych funkcjonalności wortalu, co wysuwa Betclic w stosunku do kolejnych firm bukmacherskich funkcjonujących w Polsce. Posiadając aplikację daje to nam ewentualność nie jedynie typowania meczy, ale i odtwarzania meczów w trakcie, najciekawszych zdarzeń piłkarskich i nie tylko.

Promocja na start Betclic

Betclic.pl proponuje najkorzystniejszy bonus po rejestracji w Kraju w postaci – 500 pln cashbacku od pierwszego kuponu. Innymi słowy, że jeżeli Twój pierwszy typ jest nieudany, wtedy na Twoje konto buk zwróci Ci jego stawkę minus 12% danina.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Toteż, żeby w pełni zużyć bonus i dostać zwrot (to znaczy cashback) kasy w kwocie 500 pln, powinno się zaryzykować kuponik za 568 zł. By wypłacić pieniądze bonusowe pozyskane w formie cashbacku, musicie obrócić nimi x4 po kursie minimummin. 2,00.

Zakłady u bukmachera Betclic

Miłym rozwiązaniem, patrząc od strony typującego, jest opcja Multi+. Ów bukmacher na blankiecie z 4 pojedynkami zapłaci 50% daniny, a na zakładzie z 5 pojedynkami wszystko.
Ponadto im więcej meczów dopniesz do blankietu, tym bardziej zdołasz wygrać. Przy więcej aniżeli 12 meczach, bukmacher online dopisuje aż 50% do wygranej.

Oferta zakładów wzajemnych jest nadzwyczaj zasobna. Nie mówiąc o ewidentnych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najlepsze ligi Na starym kontynencie czy wielkoszlemowe turnieje tenisa, w propozycji spółki odnajdziemy także zakłady na koszykówkę (NBA), hokej (NHL), sporty motorowe oraz mniej modne w Kraju, jak dart, baseball, golf snooker lub wyścigi konne.
Z trudem odnaleźć dziedzinę, której rzeczony bukmacher internetowy nie miałby w ofercie.
Nie brak także sportowych zakładów specjalnych plus zwyczajnie rozrywkowych, na miarę na to kto będzie głową państwa w Polsce po kolejnych wyborach.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł za rejestrację
FREEBET 20 zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
FREEBET 200 zł - betcris.pl + 50 zł bez ryzyka

Porównaj promocje

 

W Kraju i na świecie esport rozwija się nadzwyczaj silnie i to widać. Widzi to także Betclic i daje opcję typowania pojedynków w grach jak Counter Strike, League od Legends czy też Dota.
Gracze będą radzi z kursów, gdyż te w porównaniu do pozostałych funkcjonujących na naszym rynku buków wyglądają na lepsze.

W Betclic można skorzystać z Cashout, innymi słowy możliwości prostszego rozliczenia kuponu – przed zakończeniem wszystkich meczów z kuponu. Suma wygranej będzie należycie kalkulowana zależnie od ilości meczy pozostających na blankiecie a także ich kursu.

Betclic sponsorem

Nadzwyczaj efektownie wygląda partnerstwo z drużyną Polski w siatkówce z jaką Betclic ratyfikował umowę. Bukmacher jest aktualnie na spodenkach siatkarzy. Bukmacher jest też kluczowym sponsorem Mistrza Polski 2019 – Piasta Gliwice plus oficjalnym sponsorem zwycięzcy Pucharu plus Superpucharu Polski 2019 – Lechii Gdańsk.
Wszystko zdradza, iż Betclic natychmiast od samego startu chce silnie promować się wśród krajowych kibiców.

Mecze na żywo w Betclic TV

Jak wcześniej dodałem Kibice sportu posiadają możliwość odtwarzania najistotniejszych meczy jak: mecze NBA – w części PlayOff, pojedynki Bundesligi, Ligi Mistrzów siatkówki a także bez liku największych turniejów tenisa.

Depozyty a także wypłaty wygranych

W Betclic zdołasz zrobić wpłaty już od 1 zł. Wszelka z czynności finansowych, a zatem zarówno wpłata, jak i wypłata, są bezpłatne. Typer chcący przelać depozyt może zrobić użytek z platformy Przelewy24, przez co pieniądze natychmiast znajdą się na rachunku w portalu do przyjmowania zakładów. Naturalnie, można także posłużyć się kartą do konta w banku.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Czy polecamy typować w Betclic?

Betclic to licencjonowany w Polsce bukmacher online, który proponuje w tej chwili na starcie sporo interesujących rozwiązań, jakie z perspektywy obstawiającego są w stanie zaznaczyć się jako decydujące o wyborze miejsca do gry. Plusami będą bezsprzecznie: aplikacja na komórkę, dobre kursy tudzież promocja Multi+. Powinno się by wypróbować nieniniejszego międzynarodowego bukmachera także dla bonusu powitalnego, którego w naszym Kraju na takich warunkach nikt nie oferował.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu