Bonus za rejestrację u bukmachera

Zakłady bukmacherskie to biznes prężnie rozwijający się w naszym kraju, stale przyciągający do siebie nowych graczy.

Mimo odejścia z naszego rynku wielu zagranicznych bukmacherów w wyniku wejścia w życie nowej ustawy hazardowej w 2017 konkurencja na tym polu wciąż jest bardzo duża i zmusza każdego z bukmacherów do szukania sposobów na to, by to właśnie u nich poszukiwacze wrażeń i zysków płynących z obstawiania meczy zakładali swe konta.

200% za wpłatę! Do 1000 zł! Oferuje to tylko www.etoto.pl

Jednym z owych sposobów jest bonus za rejestrację u bukmachera. Istnieją dwa główne ich rodzaje, omówmy pokrótce każdy z nich.

Bonus od depozytu

Gdy już założymy konto u wybranego przez nas bukmachera, po złożeniu pierwszego depozytu (czyli wpłaceniu pieniędzy na poczet obstawiania zakładów), otrzymujemy od bukmachera darmowe środki, w zależności od jego wysokości, tj. im większy depozyt, tym większy otrzymujemy bonus. Ich wysokość waha się od kilkuset, do nawet 2000 złotych. Nie jest jednak oczywiście aż tak różowo, nie są to pieniądze, które dostaniemy ot tak do ręki, do tego potrzebne jest spełnienie określonych warunków i tu znów, w każdej firmie bukmacherskiej wygląda to nieco inaczej.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Darmowy zakład (cashback) 120 zł +400 zł za wpłatę - więcej na www.fortuna.pl
Bonus bez depozytu 30 zł + do 1500 zł w promocjach - więcej na www.lvbet.pl
Bonus bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę - więcej na www.totolotek.pl

Bukmacher najczęściej wymaga od nas obrócenia owymi środkami kilkukrotnie, po podanym przez siebie kursie. Brzmi skomplikowanie?

To tylko pozory, omówmy to na konkretnym przypadku. Załóżmy, że bonus za rejestrację u bukmachera x wynosi 200 złotych, a warunkiem jest obrócenie nim dwa razy po kursie 2.0. Oznacza to po prostu, że owe 200 złotych musimy postawić dwa razy, a minimalny kurs każdego zakładu musi wynosić 2.0. Często istnieje jeszcze jeden warunek, tj. obrócenie bonusem w określonym czasie, zazwyczaj kilku dni.

Freebet

Czyli darmowy zakład. Tu zasady są znacznie prostsze, niż w wypadku bonusu od depozytu. Firma bukmacherska daje nam na grę określoną kwotę, którą możemy postawić na dowolny zakład, jeśli będziemy mieli nosa i wytypujemy właściwy wynik zdarzenia, cała kwota wędruje na nasze konto.

Tego nie ma nikt! 1500zł za wpłatę! I 30zł za rejestrację! Oto www.lvbet.pl

Oczywiście przy tak korzystnych zasadach freebetu nie spodziewajmy się, że będzie on zbyt wysoki. Nie mniej jednak, jest to niezły sposób na zarobienie gotówki i zapewnienia sobie darmowego budżetu na początek naszej przygody z bukmacherką.

 

Branża bukmacherska stale się rozkręca i póki co nic nie wskazuje na to, by miała dostać zadyszki. W pogoni za nowymi graczami każda z firm z pewnością będzie tylko powiększać swój bonus za rejestrację u bukmachera. Mimo bardziej restrykcyjnych przepisów wprowadzonych przez nową ustawę hazardową można zaobserwować systematyczny, stały wzrost bonusów i coraz bardziej atrakcyjną ofertę każdego z bukmacherów.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Darmowy zakład (cashback) 120 zł +400 zł za wpłatę - więcej na www.fortuna.pl
Bonus bez depozytu 30 zł + do 1500 zł w promocjach - więcej na www.lvbet.pl
Bonus bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę - więcej na www.totolotek.pl

Pasjonaci sportu pragnący wyciągnąć z niego coś więcej niż emocje mogą więc być spokojni – korzystnych ofert i hojnych bonusów z pewnością im nie zabraknie.

Polecamy w tym tygodniu

Twoja opinia