Bonus za rejestrację u bukmachera

Zakłady bukmacherskie to biznes prężnie rozwijający się w naszym kraju, stale przyciągający do siebie nowych graczy.

Mimo odejścia z naszego rynku wielu zagranicznych bukmacherów w wyniku wejścia w życie nowej ustawy hazardowej w 2017 konkurencja na tym polu wciąż jest bardzo duża i zmusza każdego z bukmacherów do szukania sposobów na to, by to właśnie u nich poszukiwacze wrażeń i zysków płynących z obstawiania meczy zakładali swe konta.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

 

Jednym z owych sposobów jest bonus za rejestrację u bukmachera. Istnieją dwa główne ich rodzaje, omówmy pokrótce każdy z nich.

Bonus od depozytu

Gdy już założymy konto u wybranego przez nas bukmachera, po złożeniu pierwszego depozytu (czyli wpłaceniu pieniędzy na poczet obstawiania zakładów), otrzymujemy od bukmachera darmowe środki, w zależności od jego wysokości, tj. im większy depozyt, tym większy otrzymujemy bonus. Ich wysokość waha się od kilkuset, do nawet 2000 złotych. Nie jest jednak oczywiście aż tak różowo, nie są to pieniądze, które dostaniemy ot tak do ręki, do tego potrzebne jest spełnienie określonych warunków i tu znów, w każdej firmie bukmacherskiej wygląda to nieco inaczej.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Bukmacher najczęściej wymaga od nas obrócenia owymi środkami kilkukrotnie, po podanym przez siebie kursie. Brzmi skomplikowanie?

To tylko pozory, omówmy to na konkretnym przypadku. Załóżmy, że bonus za rejestrację u bukmachera x wynosi 200 złotych, a warunkiem jest obrócenie nim dwa razy po kursie 2.0. Oznacza to po prostu, że owe 200 złotych musimy postawić dwa razy, a minimalny kurs każdego zakładu musi wynosić 2.0. Często istnieje jeszcze jeden warunek, tj. obrócenie bonusem w określonym czasie, zazwyczaj kilku dni.

Freebet

Czyli darmowy zakład. Tu zasady są znacznie prostsze, niż w wypadku bonusu od depozytu. Firma bukmacherska daje nam na grę określoną kwotę, którą możemy postawić na dowolny zakład, jeśli będziemy mieli nosa i wytypujemy właściwy wynik zdarzenia, cała kwota wędruje na nasze konto.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Oczywiście przy tak korzystnych zasadach freebetu nie spodziewajmy się, że będzie on zbyt wysoki. Nie mniej jednak, jest to niezły sposób na zarobienie gotówki i zapewnienia sobie darmowego budżetu na początek naszej przygody z bukmacherką.

 

Branża bukmacherska stale się rozkręca i póki co nic nie wskazuje na to, by miała dostać zadyszki. W pogoni za nowymi graczami każda z firm z pewnością będzie tylko powiększać swój bonus za rejestrację u bukmachera. Mimo bardziej restrykcyjnych przepisów wprowadzonych przez nową ustawę hazardową można zaobserwować systematyczny, stały wzrost bonusów i coraz bardziej atrakcyjną ofertę każdego z bukmacherów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Pasjonaci sportu pragnący wyciągnąć z niego coś więcej niż emocje mogą więc być spokojni – korzystnych ofert i hojnych bonusów z pewnością im nie zabraknie.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu