Bonusy na start od bukmacherów

To, że ciężko jest wybrać tego jednego bukmachera w 2018 roku doskonale wie każdy kto musiał stanąć przed tym dylematem. Niby oferta podobna, ale jednak jest pomiędzy nimi sporo różnic, które decydują o tym, że to właśnie będzie obstawiać mecze u nich. Jedną z ważniejszych kwestii, które mają spore znaczenie na nasz wybór są bonusy bukmacherskie na start od bukmacherów.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Darmowy zakład (cashback) 120 zł +400 zł za wpłatę - więcej na www.fortuna.pl
Bonus bez depozytu 30 zł + do 1500 zł w promocjach - więcej na www.lvbet.pl
Bonus bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę - więcej na www.totolotek.pl

Właściwie to pierwsze co rzuca nam się w oczy zaraz po wejściu na strony internetowe każdego z bukmacherów. Stanowi to pewnego rodzaju zachętę, która jest przecież jednorazowa. Dlatego już na samym początku przestrzegamy, by kurczowo się temu nie kierować. Zamierzając grać dłużej naszym głównym celem są wysokie kursy i szeroka oferta sportowa. To właśnie to sprawi, że nasze profity mogą być wysokie.

 

Promocje bukmacherów na start

Jednak nie da się oszukać, że bonusy bukmacherskie na start stanowią także ważną rolę. Jeśli jesteśmy początkującymi to często nie zarządzamy zbyt wysokim kapitałem, stąd też każde dodatkowe nawet 10 złotych robi dla nas różnicę.

Mówimy tu cały czas o bonusach powitalne, które są faktycznie jednorazowe, ale nie zapominajmy, że w trakcie naszej gry bukmacher będzie stwarzał nam kolejne szanse na uzyskanie innych promocji. Są to często bonusy lojalnościowe.

Najlepsza oferta, kursy no i promocje! Wejdź na www.efortuna.pl

Z uwagi na to, że gramy u danego bukmachera co jakiś czas możemy liczyć na dodatkowe nawet kilkadziesiąt złotych w 2018. Dzięki takiej darmowej gotówce możemy pozwolić sobie raz na jakiś czas na obstawienie zakładu np. o wyższym kursie, które normalnie byśmy nie typowali. Choć oczywiście każdy może mieć inny pomysł na jego wykorzystanie.

Jedno jest pewne – bonusy powitalne jak i promocje już w czasie naszej gry są użyteczne dla każdego gracza. W końcu musimy wiedzieć, że są to tylko zakłady bukmacherskie i nie zawsze będziemy tutaj wygrywać.

Są jednak i minusy takich akcji

A właściwie haczyki o których już wcale się nie mówi. Często takie promocje czy bonusy mają swój oddzielny regulamin. Oznacza to, że niekiedy musimy obrócić nimi np. sześć razy po kursie nie mniejszym niż 2. Dopóki tego nie wykonamy nasz bonus co prawda będzie na naszym koncie na stronie internetowej u bukmachera, ale nie będziemy mogli tego wypłacić dopóki nie spełnimy wymagań regulaminu. Nie było nic wspominane o dokładnych kwotach bonusów bukmacherskich, ponieważ każdy bukmacher ma inną ofertę na start (często bez depozytu).

Tego nie ma nikt! 1500zł za wpłatę! I 30zł za rejestrację! Oto www.lvbet.pl

Dodatkowo niekiedy się ona zmienia. Czasem możemy liczyć na podwojenie naszego pierwszego depozytu, a jeszcze kiedy indziej od razu dostajemy z góry ustaloną kwotę niezależnie od wpłaconej kwoty.

Wszystko jest zatem zależne od bukmachera, dlatego tez warto sprawdzać ich aktualne promocje i bonusy na start.

 

Na stronie Totolotek.pl – dostaniemy 20 zł bonus za rejestrację + nawet 1000 zł za wpłatę.

Na Fortuna.pl z kolei – dostaniemy 120 zł na darmowy zakład + nawet 400 zł za wpłatę.

Natomiast w LVBET.pl otrzymasz 20 zł bez depozytu i nawet 1000 zł na start!

Na stronie www.etoto.pl jest promocja za wpłatę – 500zł ekstra!

Promocję od depozytu ma także bukmacher forBET.pl – do 600 zł.

No i na stronie www.milenium.pl mamy 20zł bez depozytu plus i 760zł za wpłątę!

TOP 3 promocji bukmacherskich: Darmowy zakład (cashback) 120 zł +400 zł za wpłatę - więcej na www.fortuna.pl
Bonus bez depozytu 30 zł + do 1500 zł w promocjach - więcej na www.lvbet.pl
Bonus bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę - więcej na www.totolotek.pl

Polecamy w tym tygodniu