Porównanie polskich bukmacherów

Obstawianie na żywo to zupełnie inna bajka niżeli obstawianie przedmeczowe. Mimo to i tak znalazło swoich wiernych odbiorców.

Dzisiaj przeglądając porównanie polskich bukmacherów dla nowych graczy zważamy również i na to uwagę. Dziwić może jedynie fakt, że nadal są bukmacherzy, którzy nie posiadają oferty LIVE. Dla samego bukmachera to duże przedsięwzięcie.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Musi on bowiem zatrudnić wielu pracowników, którzy na bieżąco będą zmieniali kursy w spotkaniach. Pokrzywdzeni w tej całej sytuacji są oczywiście gracze. Po zniknięciu nielegalnych bukmacherów typerzy mają o wiele gorsze warunki.

 

Który legalny bukmacher najlepszy do typowania LIVE?

Nie można tu jednoznacznie wskazać takich gigantów jak Fortuna.pl czy STS.pl. Patrząc na konkurencja maja oni faktycznie najlepszą ofertę. Wiele jeszcze zależy od tego co tak naprawdę chcemy typować mecze na zakładach bukmacheskich.

Zacznijmy może od najpopularniejszej piłki nożnej. W tym przypadku sami gracze polecają, by korzystać jednocześnie z Fortuny i STS.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Obydwaj bukmacherzy w naszym porównanie polskich bukmacherów na tym polu niemal idealnie się dopełniają. Dzięki temu gracze mogą obstawiać większości interesujących ich spotkań. Posiadanie kont u kilku bukmacher nie jest zabronione dlatego też warto skorzystać z tej możliwości. To samo możemy poniekąd powiedzieć o innych równie popularnych dyscyplinach sportowych jak koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, tenis czy hokej na lodzie.

 

Specjalizacja klucz do sukcesu

Najgorzej mają z pewnością nowi gracze, którzy zainteresowali się już wcześniej i wyspecjalizowali w niszowych sportach czy ligach. Tutaj już o wiele trudniej będzie nam znaleźć takie spotkania.

Dodajmy, że niestety i najlepszym legalnym bukmacherom zdarzają się wpadki chociażby w postaci zawieszenia całej oferty na żywo. Przez to w ogóle nie jesteśmy w stanie nic obstawić. Dlatego też nie należy żadnego z nich nagrodzić za najlepsza ofertę na żywo dla nowych graczy. Jako gracze możemy oprócz porównania bukmacherów w internecie jedynie założyć sobie konta u kilku bukmacherów, by w razie takich przerw móc nadal obstawiać na żywo.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Obecnie tylko w takiej formie jesteśmy w stanie uzyskać w miarę szeroką ofertę LIVE u legalnych bukmacherów.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET MILENIUM STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
10zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 760 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu