Bukmacher kasa na start – tak chciałby każdy

Jeszcze kilka miesięcy temu każdy nowy gracz, który chciał zacząć obstawiać mecze nie miał większego problemu podczas wyboru bukmachera. Niemal pewnym było, że rejestracja kończyła się zawsze na Bet365 lub innym popularnym choć nielegalnym bukmacherze jak Bet at home czy bwin.

Dziś pomimo tego, że do wyboru mamy tylko kilku legalnych bukmacherów wybór wydaje się o wiele trudniejszy tym bardzie jeśli interesuje nas bukmacher i kasa na start za darmo.

Bukmacher z kasą na start za rejestrację

Wiele graczy ma wątpliwości czy warto rejestrować się u bukmacherów posiadający polską licencję i czy to się w ogóle opłaca.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jednym z owych bukmacherów jest Milenium – to bukmacher z licencją MF a na dodatek to bukmacher oferujący kasę na start za rejestrację plus kilkaset złotych dostaniesz za wpłatę (depozyt). Działa on legalnie w Polsce co niesie za sobą automatycznie podatek w wysokości 12%. Czy warto się tam zarejestrować? Oczywiście, że tak. Jeden z najwyższych bonusów powitalnych.

Promocja bukmachera na start wynosi aż do 760 złotych. Jeśli wpłacimy zatem na początku np. 500 złotych – to otrzymamy 500 złotych jako bonus. Jeśli wpłacimy 1000 złotych to dostaniemy maksymalną kwotę, która wynosi 760 złotych. Bonus jest naprawdę wysoki i tylko jeden bukmacher oferuje nam lepsze warunki.

Kto jeszcze oferuje kasę na start?

Oczywiście to bukmacher Totolotek.pl oraz LVBET.pl – u nich również dostępne są bonusy bez depozytu za rejestrację. U każdego z nich dostaniemy na start po 20zł, a na dodatek za wpłatę dostaniemy drugie tyle na zakłady bukmacherskie.

Jak dla większości graczy rekreacyjnych ważna jest dla nas oferta online (poza bonusami). Oczywiście każdy legalny bukmacher oferuje zakłady bukmacherskie na stronie internetowej. Dodatkowo możemy obstawiać mecze poprzez aplikację w telefonie. Czy też w punktach stacjonarnych.

Wracając do obstawiania na stronach bukmacherów którzy posiadają bonus kasa na start do swojej dyspozycji mamy w stronę w pełni w języku polskim. Zakłady obstawiamy oczywiście w polskiej walucie. Kiedyś nie do pomyślenia było, by niektóre z powyższych aspektów przedstawiać w zakładce „zalety bukmachera”. Bo grając nawet dla zabawy to zawsze mamy jeden cel – zarobić na zakładach bukmacherskich.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Ponadto …

Wracając do bukmachera Milenium.pl wśród konkurencji nie wygląda najgorzej. Z pewnością przegrywa z konkurencyjną Fortuną czy Totolotkiem. Jednak szukając czegoś innego ten bukmacher powinien przypaść nam do gustu. Pytanie brzmi jednak ile jesteśmy w stanie zaakceptować wady i zalety bukmachera Milenium. Jakość oferowanych usług bukmacherskich spadła niemal z dnia na dzień.

Przyzwyczajeni do oferty nielegalnych bukmacherów teraz musimy sporo poświęcić, by móc obstawiać zakłady bukmacherskie w Polsce.

Podsumowanie …

Podsumowując, warto zarejestrować się jeśli interesują nas bonusy bez depozytu za rejestrację u takich bukmacherów jak lvbet.pl, totolotek.pl czy milenium.pl (wprawdzie i na stronie www.fortuna.pl też znalazłem darmowy zakład i to 120zł – ale trzeba choć trochę wpłacić do nich).

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Wysokie bonusy na start sprawiły, że obstawianie meczów u legalnych bukmacherów z listy może być dłuższą przygodą. Bukmacherzy Ci mają dobrze rozwiniętą ofertę bukmacherską, a w tym również na żywo. Jak większości legalnych bukmacherów chcą wprowadzać zmiany, dzięki którym będą jeszcze bardziej konkurencyjni i być może już w niedalekim czasie dogonią czołowego bukmachera z licencją.

Jest to bardzo możliwe, gdyż niewiele mu do tego brakuje.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu