Gdzie obstawiać skoki i jak je obstawiać

Zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie stają się coraz popularniejsze a kursy coraz fajniejsze dla Nas – typerów. Dzięki wielkim sukcesom Adama Małysza a obecnie Kamila Stocha na skoki narciarskie czekamy niemal każdej zimy i każdej zimy możemy je obstawiać u bukmacherów.

Już jako kibice możemy zauważyć, że nie starują tam zawodnicy z całego świata co przekłada się na ich popularność również w ofercie bukmacherskiej. Nie każdy z nich ma nawet ofertę przed rozpoczęciem zawodów. Jest jednak taki sprawdzony bukmacher, który nie zawodzi w bardzo niszowych dyscyplinach sportowych zatem nie mogło zabraknąć w jego ofercie skoków narciarskich. To oczywiście Fortuna.pl.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że ma on chyba najszerszy rodzaj opcji do obstawienia skoków narciarskich (chyba przez to że to czeski bukmacher i największy w Polsce).

Obstawianie skoków narciarskich

Zacząć należy od tego najpopularniejszego, czyli od zwycięstwa danego zawodnika w danych zawodach.

Dodatkowo mamy takie opcje jak: H2H, obstawienie najlepszego zawodnika po pierwszym skoku czy wskazanie skoczków, którzy uplasują się na podium. Jak na skoki narciarskie to naprawdę bardzo ciekawa oferta.

Będąc kibicem i śledząc poczynania naszych ulubionych zawodników sami doskonale wiemy, że ten sport nie daje zbyt wielu możliwości do typowania.

Jednak w tym przypadku bukmacher Fortuna.pl stanął na wysokości swojego zadania. Dostępne są tu także zakłady na żywo. Spoglądając w kierunku innych legalnych bukmacherów należy wspomnieć o www.forbet.pl. Tutaj spotkamy się jednak w o niższymi kursami niż w przypadku pierwszego bukmachera.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Równie znanym bukmacherem dla polskich typerów jest STS, w którym również możemy typować skoki narciarskie.

Oferta trzeba przyznać jest szeroka. Zakłady postawić możemy nie tylko na zwycięzcę, ponieważ jest jeszcze kilka dodatkowych opcji.

Wśród średniej klasy bukmacherów umożliwiających nam obstawianie tej dyscypliny sportowej są także bukmacherzy w Polsce uznawanie przez rząd za nielegalnych dlatego ich oferty póki nie uzyskają licencji pominiemy. W tych przypadkach gracze uskarżają się jednak na niskie limity.

Skoki narciarskie nie są zazwyczaj dostępne w ofercie na żywo ale przez popularność jaką zdobyły możemy w TV śledzić je na bieżąco.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu