Etoto poleca Etotomanię! Warto!

Rzadko bukmacher Etoto oferuje swoim obecnym użytkownikom promocje (nie chodzi o gratisy na start). Z tej przyczyny ETOTOMANIA to kapitalne zaskoczenie i co więcej dobra promocja dla użytkowników niniejszego polskiego bukmachera wirtualnego.

Etotomania

Dziś na stronie www.etoto.pl oficjalnie rozpoczęła działanie ETOTOMANIA, lojalnościowy program bonusowy dla klientów oferujący perspektywę awansu ma wyższy stopień i przyjmowanie coraz lepszych gratyfikacji.

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy

Typujący kolekcjonują punkty za postawione kupony. W ostatnich dniach miesiąca wedle „widełek” trafiają szczebel dalej i co więcej codziennie pobierają nastepne nagrody. Licznik punktów nieustannie informuje typującego jak wiele brakuje mu do wyższego pułapu przykładowo ZŁOTY, a jak wiele do utrzymania obecnego przykładowo SREBRNY.
Do tego także dostrzega gracz jakie wygrane ich oczekują w najbliższym tygodniu.

Im wyższy szczebel w programie lojalnościowym bukmachera Etoto tak regularnie możemy liczyć na ekskluzywne nagrody pieniężne dla typującego.

Program podmienił wszystkie, dotychczas działające promocje u bukmachera na stronie oprócz oferty powitalnej „Zamień 100 złotych na 300 złotych

Dużo danych opublikowano na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu