forBET.pl

2018 rok z pewnością będzie należał do jednego z najbardziej ciekawych jeśli chodzi o legalnych bukmacherów. Jak wiadomo legalny bukmacher to podatek. Dla wielu typerów to prawdziwe utrapienie. Jednak podatku nie da się ominąć. Ale czy aby na pewno? Na rynek wszedł nowy i bardzo obiecujący bukmacher – Forbet.

To kolejny polski legalny bukmacher. Jedno jest pewne – Forbet.pl mocno zamiesza na rynku. Na pierwszy rzut oka wydaje się nic nowego – nowy bukmacher wchodzi na rynek. Ale patrząc na to co oferuje swoim klientom daje sobie bardzo dobrą reklamę. Jako pierwszy legalny bukmacher brał on 12% podatek na siebie. To chyba największe zaskoczenie.

 

Opinie o Forbet

Opinie jak zawsze mieszane, ale w tym wypadku podwójnie. Bo jak legalny bukmacher może pozwolić sobie na to, by owy 12% podatek wziąć na siebie? Tutaj najwięcej jest zastrzeżeń. W końcu nie oszukujmy się, ciężko jest ograć bukmachera. Choć nie jest to niemożliwe.

Ale po co miałby się on skazywać już na samym początku na porażkę? Jednak wielu graczy zakładając tam konto już na samym początku miało pozytywne opinie na temat tego bukmachera. Jak większości i Forbet.pl oferuje nam bonus powitalny, który jest przeznaczony dosłownie dla każdego i wynosi do 2100 złotych za wpłatę.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Wydaje się dużo i faktycznie możemy za to pograć sporo i sporo wygrać. To typerzy cenią sobie bardzo. W opiniach znajdziemy także dużo odnośników do samej oferty bukmachera. Jak na początkującą firmę możemy być naprawdę zadowoleni.

Oprócz piłki nożnej, koszykówki czy tenisa możemy także obstawiać takie dyscypliny sportowe jak darts, snooker czy rugby.

 

Oferta bukmacherska Forbet na dziś i jutro,

to kolejna dobra opcja, dzięki której jesteśmy w stanie przejrzeć zbliżające się wydarzenia sportowe i mieć czas by je dokładnie przeanalizować. Czy czytając owe opinie mamy wrażenie, że są one bardziej pozytywne? Wydaje się, że tak. Zwolnienie z nas z podatku 12% wydaje się jedynym kontrowersyjnym tematem, który ma jednak i swoich zwolenników.

Skoro bukmacher wyszedł z taką inicjatywą to dlaczego mamy z tego nie skorzystać? Jeśli każdej ze stron się to opłaca to jak najbardziej warto się tam zarejestrować. Nie warto się również zniechęcać prostotą strony i jeszcze zbyt małą ilość metod wpłat i wypłat.

 

Strona internetowa jest faktycznie bardzo prosta, ale dzięki temu bardzo przejrzysta. Co do metod wpłaty naszego depozytu to możemy mieć tu lekkie opóźnienie. Niektórzy typerzy musieli czekać ok. 3 dni na wpłatę pieniędzy.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu