Fortuna.pl

Fortuna.pl

theROOT.pl

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Był to kompletny bukmacher i to w dodatku najlepszy bukmacher online, u którego grali zarówno doświadczeni typerzy jak i ci początkujący.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Nowe Możliwości z Fortuną – Legalny Bukmacher Online w Polsce

Co dziś oferują nam legalne firmy bukmacherskie?

Niestety gorsze warunki. Staramy się mimo wszystko wybierać sprawdzonych bukmacherów, którzy działają na naszym rynku nie od dziś. Tak jest chociażby z bukmacherem fortuna.pl, który działa od 1999 roku. Pomimo tak długiego doświadczenia i on musi na nowo uczyć się pozyskiwać nowych graczy.

Fortuna.pl – Najlepszy Bukmacher Online z Bonusami?

Co zatem oferuje nam Fortuna?

Czym może nas skusić do rejestracji konta? Pomimo coraz większej ilości negatywnych opinii na jego temat nadal może się on poszczycić kilkoma zaletami dzięki którym warto u nich grać. Po pierwsze są to bonusy w Fortunie. Właściwie każdy legalny bukmacher oferuje je swoim nowym graczom. W przypadku tego bukmachera możemy liczyć na darmowe zakłady bukmacherskie (bez depozytu).

Bonusy i Promocje w Fortunie

Cashback czyli darmowy zakład bez ryzyka przegranej w wysokości 600 złotych na start to ciekawa opcja, która nie jest tak bardzo popularna wśród konkurencji. Ale a tym nie koniec. Jak przystało na wysokiej klasy bukmachera Fortuna oferuje nam dodatkowo 200 złotych za drugą wpłatę. W każdym z obydwu przypadków poleca się przeczytać regulamin promocji, by być świadomym warunków ich otrzymania.

I do tego 20 zł za rejestrację!

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Bogata Oferta Przedmeczowa i Zakłady na Żywo

Najlepszy bukmacher online?

Fortuna.pl to także szeroka oferta przedmeczowa i na żywo. Dodatkowo warto wspomnieć, że od pewnego czasu mamy możliwość skorzystania z takiej zakładki jak wirtualne zakłady bukmacherskie. O co tu chodzi? Bukmacherzy wiedzą, że zdarzają się dni, a nawet dłuższe okresy, w których to odbywa się mało spotkań sportowych z naszych ulubionych dyscyplin sportowych.

Bywa i tak, że nie ma co obstawiać. I właśnie po to powstały wirtualne sporty, by móc typować niemal każdego dnia. Jak z samej nazwy wynika typować możemy wirtualne spotkania. Opcje do typowania są niemal tak same jak w przypadku prawdziwych spotkań.

Zakłady na MMA – Współpraca z Federacją KSW

Powyższe przykłady to jedynie namiastka tego co oferuje nam na tą chwilę legalny najlepszy bukmacher online w Polsce czyli fortuna.pl. Jako czołowy bukmacher tych zalet ma jeszcze więcej. Biorąc pod uwagę, że założenie konta jest zupełnie darmowe, a dodatkowo możemy zyskać na starcie nawet kilkaset złotych to daje tylko do zrozumienia, że warto tu obstawiać.

Obstawiaj KSW z Fortuną

Legalny bukmacher online Fortuna oraz Federacja KSW (organizacja MMA), nawiązały współpracę. A to znamionuje zakłady wzajemne na MMA u owego buka. Podpisany 2-letni układ obejmuje każde gale KSW zaplanowane na 2021 a także 2022 rok.

Na dowolnej gali logo Fortuny będzie dostrzegalne przy wydarzeniach planowanych przez Federację KSW. Bukmacher online przygotował dla entuzjastów MMA liczne bonusy, quizy a także zakłady specjalne, jakie odszukacie w oficjalnych kanałach Fortuny.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Trwałe rozwijanie partnerstw w biznesie jest dla nas nadrzędne w rozwoju nie jedynie samej Organizacji KSW, lecz i całej dziedziny sportowej. Niezmiernie się cieszę, że do grona partnerów dołączył lider zakładów bukmacherskich w Polsce, jaki będzie nam towarzyszyć nie jedynie na rynku polskim, lecz również przy naszych zagranicznych przedsięwzięciach.

„Niesłychanie cieszę się z przedsięwziętej współpracy a także posiadam nadzieję, że doda ona obu organizacjom multum satysfakcji.” – mówi Martin Lewandowski, boss Organizacji KSW.

Podpisanie kontraktu z Federacją KSW było dla nas normalną decyzją. Od długiego okresu śledzimy istotny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to ceniona i niesłychanie szeroko rozpoznawalna jednostka w świecie sportów walki, w związku z tym sądzimy, że na skutek tej współpracy Fortuna utwierdzi się na pozycji bukmachera pierwszego wyboru dla wszystkich miłośników MMA oraz dotrze do coraz to liczniejszej grupy ludzi obserwujących jakiekolwiek wydarzenie organizowane przez jednostkę KSW.

Już dzisiaj proponujemy najwyższą ilość zakładów przed walką oraz na żywo w Polsce na wszystkie najistotniejsze gale na świecie, a zdołam zapewnić, że począwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa i marketingowa będzie coraz bardziej intensywna. – ogłosił Konrad Komarczuk prezes Fortuny.

O KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej renomowana jednostka MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie tudzież jedna z w najwyższym stopniu prestiżowych na świecie. To dzisiaj również drugie obok Tour de Pologne nasze przedsięwzięcie niepiłkarskie, identyfikowane na świecie.

Na 52 galach urządzonych przez KSW w Polsce, Anglii oraz Irlandii konkurowało z górą 300 reprezentantów. KSW od 16 lat formuje historię europejskiego MMA, oferując w najwyższym stopniu szczególne gale MMA na starym kontynencie. Organizacja upowszechnia tą dziedzinę i kształtuje jej sportowe gwiazdy.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Warto zobaczyć jeszcze