Fortuna.pl

Minęło już sporo czasu od kiedy na polskim rynku można zawierać zakłady bukmacherskie tylko u legalnych bukmacherów. Mimo to nadal na czatach i forach bukmacherskich możemy zauważyć pytania, w których gracze dopytują czy Bet365 ubiega się o polską licencję i czy nadal to będzie najlepszy bukmacher online w Polsce.

Był to kompletny bukmacher i to w dodatku najlepszy bukmacher online, u którego grali zarówno doświadczeni typerzy jak i ci początkujący.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Co dziś oferują nam legalne firmy bukmacherskie?

Niestety gorsze warunki. Staramy się mimo wszystko wybierać sprawdzonych bukmacherów, którzy działają na naszym rynku nie od dziś. Tak jest chociażby z bukmacherem fortuna.pl, który działa od 1999 roku. Pomimo tak długiego doświadczenia i on musi na nowo uczyć się pozyskiwać nowych graczy.

Co zatem oferuje nam Fortuna?

Czym może nas skusić do rejestracji konta? Pomimo coraz większej ilości negatywnych opinii na jego temat nadal może się on poszczycić kilkoma zaletami dzięki którym warto u nich grać. Po pierwsze są to bonusy w Fortunie. Właściwie każdy legalny bukmacher oferuje je swoim nowym graczom. W przypadku tego bukmachera możemy liczyć na darmowe zakłady bukmacherskie (bez depozytu).

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Cashback  czyli darmowy zakład bez ryzyka przegranej w wysokości 600 złotych na start to ciekawa opcja, która nie jest tak bardzo popularna wśród konkurencji. Ale a tym nie koniec. Jak przystało na wysokiej klasy bukmachera Fortuna oferuje nam dodatkowo 200 złotych za drugą wpłatę. W każdym z obydwu przypadków poleca się przeczytać regulamin promocji, by być świadomym warunków ich otrzymania.

I do tego 20 zł za rejestrację!

Najlepszy bukmacher online

Fortuna.pl to także szeroka oferta przedmeczowa i na żywo. Dodatkowo warto wspomnieć, że od pewnego czasu mamy możliwość skorzystania z takiej zakładki jak wirtualne zakłady bukmacherskie. O co tu chodzi? Bukmacherzy wiedzą, że zdarzają się dni, a nawet dłuższe okresy, w których to odbywa się mało spotkań sportowych z naszych ulubionych dyscyplin sportowych.

Bywa i tak, że nie ma co obstawiać. I właśnie po to powstały wirtualne sporty, by móc typować niemal każdego dnia. Jak z samej nazwy wynika typować możemy wirtualne spotkania. Opcje do typowania są niemal tak same jak w przypadku prawdziwych spotkań.

Co prawda niektórzy mają pewne dylematy na ile nie jest to wszystko ustawione. Faktycznie wyniki bywają różne, ale dzięki temu możemy często trafić wysokie kursy. Oczywiście od nas zależy czy będziemy w tym brali udział czy też nie.

Powyższe przykłady to jedynie namiastka tego co oferuje nam na tą chwilę legalny najlepszy bukmacher online w Polsce czyli fortuna.pl. Jako czołowy bukmacher tych zalet ma jeszcze więcej. Biorąc pod uwagę, że założenie konta jest zupełnie darmowe, a dodatkowo możemy zyskać na starcie nawet kilkaset złotych to daje tylko do zrozumienia, że warto tu obstawiać.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Obstawiamy KSW z Fortuną

Legalny bukmacher online Fortuna oraz Federacja KSW (organizacja MMA), nawiązały współpracę. A to znamionuje zakłady wzajemne na MMA u owego buka.
Podpisany 2-letni układ obejmuje każde gale KSW zaplanowane na 2021 a także 2022 rok.

Na dowolnej gali logo Fortuny będzie dostrzegalne przy wydarzeniach planowanych przez Federację KSW. Bukmacher online przygotował dla entuzjastów MMA liczne bonusy, quizy a także zakłady specjalne, jakie odszukacie w oficjalnych kanałach Fortuny.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Typuj KSW z Fortuną

Trwałe rozwijanie partnerstw w biznesie jest dla nas nadrzędne w rozwoju nie jedynie samej Organizacji KSW, lecz i całej dziedziny sportowej. Niezmiernie się cieszę, że do grona partnerów dołączył lider zakładów bukmacherskich w Polsce, jaki będzie nam towarzyszyć nie jedynie na rynku polskim, lecz również przy naszych zagranicznych przedsięwzięciach.

„Niesłychanie cieszę się z przedsięwziętej współpracy a także posiadam nadzieję, że doda ona obu organizacjom multum satysfakcji.” – mówi Martin Lewandowski, boss Organizacji KSW.

Podpisanie kontraktu z Federacją KSW było dla nas normalną decyzją. Od długiego okresu śledzimy istotny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to ceniona i niesłychanie szeroko rozpoznawalna jednostka w świecie sportów walki, w związku z tym sądzimy, że na skutek tej współpracy Fortuna utwierdzi się na pozycji bukmachera pierwszego wyboru dla wszystkich miłośników MMA oraz dotrze do coraz to liczniejszej grupy ludzi obserwujących jakiekolwiek wydarzenie organizowane przez jednostkę KSW.

Już dzisiaj proponujemy najwyższą ilość zakładów przed walką oraz na żywo w Polsce na wszystkie najistotniejsze gale na świecie, a zdołam zapewnić, że począwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa i marketingowa będzie coraz bardziej intensywna. – ogłosił Konrad Komarczuk prezes Fortuny.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej renomowana jednostka MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie tudzież jedna z w najwyższym stopniu prestiżowych na świecie. To dzisiaj również drugie obok Tour de Pologne nasze przedsięwzięcie niepiłkarskie, identyfikowane na świecie.

Na 52 galach urządzonych przez KSW w Polsce, Anglii oraz Irlandii konkurowało z górą 300 reprezentantów.
KSW od 16 lat formuje historię europejskiego MMA, oferując w najwyższym stopniu szczególne gale MMA na starym kontynencie. Organizacja upowszechnia tą dziedzinę i kształtuje jej sportowe gwiazdy.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu