Fortuna.pl

Minęło już sporo czasu od kiedy na polskim rynku można zawierać zakłady bukmacherskie tylko u legalnych bukmacherów. Mimo to nadal na czatach i forach bukmacherskich możemy zauważyć pytania, w których gracze dopytują czy Bet365 ubiega się o polską licencję i czy nadal to będzie najlepszy bukmacher online w Polsce.

Był to kompletny bukmacher i to w dodatku najlepszy bukmacher online, u którego grali zarówno doświadczeni typerzy jak i ci początkujący.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Co dziś oferują nam legalne firmy bukmacherskie?

Niestety gorsze warunki. Staramy się mimo wszystko wybierać sprawdzonych bukmacherów, którzy działają na naszym rynku nie od dziś. Tak jest chociażby z bukmacherem fortuna.pl, który działa od 1999 roku. Pomimo tak długiego doświadczenia i on musi na nowo uczyć się pozyskiwać nowych graczy.

Co zatem oferuje nam Fortuna?

Czym może nas skusić do rejestracji konta? Pomimo coraz większej ilości negatywnych opinii na jego temat nadal może się on poszczycić kilkoma zaletami dzięki którym warto u nich grać. Po pierwsze są to bonusy w Fortunie. Właściwie każdy legalny bukmacher oferuje je swoim nowym graczom. W przypadku tego bukmachera możemy liczyć na darmowe zakłady bukmacherskie (bez depozytu).

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Cashback  czyli darmowy zakład bez ryzyka przegranej w wysokości 210 złotych na start to ciekawa opcja, która nie jest tak bardzo popularna wśród konkurencji. Ale a tym nie koniec. Jak przystało na wysokiej klasy bukmachera Fortuna oferuje nam dodatkowo 2000 złotych za wpłatę. W każdym z obydwu przypadków poleca się przeczytać regulamin promocji, by być świadomym warunków ich otrzymania.

Najlepszy bukmacher online

Fortuna.pl to także szeroka oferta przedmeczowa i na żywo. Dodatkowo warto wspomnieć, że od pewnego czasu mamy możliwość skorzystania z takiej zakładki jak wirtualne zakłady bukmacherskie. O co tu chodzi? Bukmacherzy wiedzą, że zdarzają się dni, a nawet dłuższe okresy, w których to odbywa się mało spotkań sportowych z naszych ulubionych dyscyplin sportowych.

Bywa i tak, że nie ma co obstawiać. I właśnie po to powstały wirtualne sporty, by móc typować niemal każdego dnia. Jak z samej nazwy wynika typować możemy wirtualne spotkania. Opcje do typowania są niemal tak same jak w przypadku prawdziwych spotkań.

Co prawda niektórzy mają pewne dylematy na ile nie jest to wszystko ustawione. Faktycznie wyniki bywają różne, ale dzięki temu możemy często trafić wysokie kursy. Oczywiście od nas zależy czy będziemy w tym brali udział czy też nie.

Powyższe przykłady to jedynie namiastka tego co oferuje nam na tą chwilę legalny najlepszy bukmacher online w Polsce czyli fortuna.pl. Jako czołowy bukmacher tych zalet ma jeszcze więcej. Biorąc pod uwagę, że założenie konta jest zupełnie darmowe, a dodatkowo możemy zyskać na starcie nawet kilkaset złotych to daje tylko do zrozumienia, że warto tu obstawiać.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu