Freebet PZBUK

Freebet PZBUK! Nowy bukmacher i nowa oferta bukmacherska na start!

Miło nam poinformować że w dniu 28 czerwca 2018 nowy bukmacher otrzymał koncesję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w Kraju nad Wisłą. Mowa o spółce Cherry Online Polska Sp. z o.o. ze stolicy.

Nowy legalny bukmacher PZBUK

Rzeczona firma bukmacherska ubiegała się o otrzymanie licencji przez dużo więcej niż 6 miesięcy, realizując wszelkie warunki jakie pojawiły się w zapisach regulacji o grach hazardowych on line, nabyła koncesję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Olbrzymią część akcji w firmie ma szwedzka Cherry AB, otworzona w 1963 roku, właściciel takich spółek jak: ComeOn, Cherrycasino tudzież wspólnikiem takich spółek jak Yggdrasil, Knock Out AB oraz paru innych.

Spółka Cherry AB związana jest z biznesem gier przez Internet od bardzo dawna. Ta spółka oferuje gry przez internet w tym zakłady sportowe, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, wytwarzanie gier. Przytoczona jednostka zajmuje się użytkownikami w Europie a co więcej jest notowana na giełdzie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł za rejestrację
FREEBET 20 zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
FREEBET 200 zł - betcris.pl + 50 zł bez ryzyka

Porównaj promocje

 

Opinia o PZBUK

Konkurencja w branży hazardowej – zakładów bukmacherskich była konieczna! To nie ulega wątpliwości! Lecz że tak fajna marka na rynku europejskim wejdzie do naszego Kraju przed takimi organizacjami jak bwin czy Unibet to w tym momencie jest pełne zaskoczenie.
O legalnym bukmacherze (gdyż w ten sposób można napisać) PZBUK posiadam jedynie porządne zdanie. Od chwili gdy wkroczyli do Polski nieco lat wstecz, pamiętam że ich support i oferta dla typujących były na wzorowym poziomie i pozostaje Nam wyłącznie wierzyć że tak będzie w Polsce.

Promocje powitalne PZBUK

W parunastu państwach Europy, jednak i prawdopodobnie w Polsce także będzie osiągalny bonus za wpłatę – podstawowe 100% za początkową wpłatę na rachunek rozliczeniowy grającego. Więcej niebawem na naszych stronach…

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu