Jak grać u bukmachera, wpłacić pieniądze i takie tam

Będąc zupełnie początkującym graczem szukamy informacji jak grać u bukmachera oraz przeróżnych sposobów na obstawianie u bukmachera bez konieczności wykonania depozytu. Same firmy bukmacherskie oferują na starcie ciekawe bonusy, a w tym często freebet.

W przypadku legalnych bukmacherów na takie promocje możemy liczyć chociażby w Fortunie czy STS.PL. Oznacza to, że najczęściej zaraz po rejestracji konta otrzymujemy zupełnie za darmo 10-20 złotych na grę. Nie jest to dużo. Są to bardzo niewielkie kwoty, które można roztrwonić w przeciągu kilku minut w zależności od stawkowania. Stąd tez bukmacherom opłaca się dawać nam za darmo pieniądze na obstawianie spotkań.

Najlepsza oferta, kursy no i promocje! Wejdź na www.efortuna.pl

Początkujący gracze którzy nie wiedzą do końca jak grać u bukmachera potrafią stracić te pieniądze w jeden dzień. Natomiast dla profesjonalnych graczy takie stawki zupełnie nie robią wrażenia. Chcąc grać dalej nie mamy innego wyjścia jak wykonanie depozytu.

Jak możemy doładować konto u bukmachera?

Będąc zalogowanym na koncie u bukmachera powinniśmy znaleźć zakładkę „Wpłaty”. Klikając w nią przejdziemy od razu do zakładki, w której to widzimy różne metody wpłaty. W przeciwieństwie do wypłat w tym przypadku mamy o wiele więcej możliwości.

Pieniądze możemy wpłacić najczęściej przez konto bankowe. Ale odbywa się to za pomocą takich pośredników jak chociażby Przelewy24. Dzięki temu możemy liczyć na to, że pieniądze pojawią się od razu na koncie u bukmachera. Często możemy spotkać się również z takimi opcjami jak karty płatnicze czy tradycyjny przelew bankowy.

Tego nie ma nikt! 1500zł za wpłatę! I 30zł za rejestrację! Oto www.lvbet.pl

A co z takimi metodami jak Skrill czy Neteller?

Niestety legalni bukmacherzy nie są głównie na nie nastawieni. U większości z nich nie znajdziemy takich metod płatności – jednak to się powoli zmienia i jakość nowość niektórzy z nich wprowadzają tę możliwość – zwłaszcza Skrill.

Obstawiając zakłady bukmacherskie legalnie u bukmachera nie musimy utajać swoich wpływów. Dlatego też wpłaty najczęściej odbywają się za pomocą przelewów bankowych. Pomijając tradycyjny przelew pieniądze mamy zazwyczaj od razu na koncie u bukmachera co jest wielkim plusem.

To tak naprawdę powinno być dla nas najważniejsze.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Darmowy zakład (cashback) 120 zł +400 zł za wpłatę - więcej na www.fortuna.pl
Bonus bez depozytu 30 zł + do 1500 zł w promocjach - więcej na www.lvbet.pl
Bonus bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę - więcej na www.totolotek.pl

Polecamy w tym tygodniu