Jak grać u bukmachera by wygrać?

Jak grać u bukmachera by wygrać?

theROOT.pl

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Będąc zupełnie początkującym graczem szukamy informacji jak grać u bukmachera by wygrać czyli zarabiać oraz przeróżnych sposobów na obstawianie u bukmachera bez konieczności wykonania depozytu. Same firmy bukmacherskie oferują na starcie ciekawe bonusy, a w tym często freebet.

W przypadku legalnych bukmacherów na takie promocje możemy liczyć chociażby w Fortunie czy STS.PL. Oznacza to, że najczęściej zaraz po rejestracji konta otrzymujemy zupełnie za darmo 10-20 złotych na grę. Nie jest to dużo. Są to bardzo niewielkie kwoty, które można roztrwonić w przeciągu kilku minut w zależności od stawkowania. Stąd tez bukmacherom opłaca się dawać nam za darmo pieniądze na obstawianie spotkań.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Początkujący gracze którzy nie wiedzą do końca jak grać u bukmachera by wygrać potrafią stracić te pieniądze w jeden dzień. Natomiast dla profesjonalnych graczy takie stawki zupełnie nie robią wrażenia. Chcąc grać dalej nie mamy innego wyjścia jak wykonanie depozytu.

Jak możemy doładować konto u bukmachera?

Będąc zalogowanym na koncie u bukmachera powinniśmy znaleźć zakładkę „Wpłaty”. Klikając w nią przejdziemy od razu do zakładki, w której to widzimy różne metody wpłaty. W przeciwieństwie do wypłat w tym przypadku mamy o wiele więcej możliwości.

Pieniądze możemy wpłacić najczęściej przez konto bankowe. Ale odbywa się to za pomocą takich pośredników jak chociażby Przelewy24. Dzięki temu możemy liczyć na to, że pieniądze pojawią się od razu na koncie u bukmachera. Często możemy spotkać się również z takimi opcjami jak karty płatnicze czy tradycyjny przelew bankowy.

A co z takimi metodami jak Skrill czy Neteller?

Niestety legalni bukmacherzy nie są głównie na nie nastawieni. U większości z nich nie znajdziemy takich metod płatności – jednak to się powoli zmienia i jakość nowość niektórzy z nich wprowadzają tę możliwość – zwłaszcza Skrill.

Obstawiając zakłady bukmacherskie legalnie u bukmachera nie musimy utajać swoich wpływów. Dlatego też wpłaty najczęściej odbywają się za pomocą przelewów bankowych. Pomijając tradycyjny przelew pieniądze mamy zazwyczaj od razu na koncie u bukmachera co jest wielkim plusem.

To tak naprawdę powinno być dla nas najważniejsze.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Jak grać by wygrać?

Poniżej przykład jak grać u bukmachera wykonując analizę …dla przykładu jak to robiliśmy kiedyś dla meczów Polaków na EURO:

Polska reprezentacji piłki nożnej zapisuje się już w kartach historii – już dziś możemy z pewnością powiedzieć, że przechodzimy do kolejnego etapu, wyszliśmy z grupy na drugim miejscu. To jak gra nasza reprezentacja nie trzeba nikomu mówić, bo w końcu każdy z nas ogląda wszystkie mecze.

Być może nie strzelamy zbyt wielu goli, ale dwa razy wygraliśmy i raz zremisowaliśmy. Przed nami jednak kolejne cele.

Po wygranym meczu z Ukrainą wiemy, że naszym kolejnym rywalem będą Szwajcarzy. Każda osoba typująca mecze ma niewiele czasu na analizę, gdyż mecz już w sobotę. Obstawianie tak wielkim imprez jest trudne same w sobie, a co dopiero, gdy w grę wchodzi nasza drużyna.

Słuchać serca czy rozumu? Typy na mecz Polska – Szwajcaria będą się niedługo pojawiać. Co jednak możemy powiedzieć już teraz? Szwajcaria podobnie jak my pierwszy raz w historii wyszli z grupy. Zatem dla kogoś ta historia skończy się już w sobotę.

Zarządzanie kapitałem

Bardzo ważnym aspektem gry w zakładach bukmacherskich jest umiejętność zarządzania kapitałem. Pamiętaj, że obstawianie to forma rozrywki, a nie sposób na szybkie wzbogacenie się. Ustal budżet, który możesz przeznaczyć na zakłady, i trzymaj się go. Nie ryzykuj więcej, niż jesteś gotów stracić. Zastosuj strategię stawiania zakładów, która pozwoli Ci zrównoważyć ryzyko i szanse na wygraną. Nie daj się ponieść emocjom i nie próbuj odzyskać strat za wszelką cenę.

Analiza i strategia

Następny krok to analiza i opracowanie strategii obstawiania. Nie polegam na czystym szczęściu, a raczej na dogłębnej analizie danych. Sprawdź statystyki drużyn, historię spotkań, formę zawodników, kontuzje, warunki atmosferyczne i inne czynniki, które mogą mieć wpływ na wynik.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Warto zobaczyć jeszcze