Jak obstawiać mecze żeby wygrywać

Każdy początkujący który zadaje sobie pytanie na dzień dobry jak obstawiać mecze powinien wiedzieć, że nie ma pewniaków. Z resztą każdy to mówi na każdym kroku, kiedy mowa o obstawianiu meczów. Bardzo ciekawie wygląda tu pewien system – zmodyfikowana 15-stka. Nie tworzymy kupony na kur min. 2.

Modyfikacja polega na tym, że mamy przed sobą nie 15, ale 90 poziomów. Każdy poziom to kurs min. 1,1.

Przechodząc wszystkie te poziomy możemy się wzbogacić o ponad 50 tysięcy złotych, a naszą początkową kwotą jest 10 złotych. Zatem nie mamy zbyt wiele do stracenie, za to bardzo dużo do zyskania.

betfan-bonus-na-start

Od czego zacząć obstawianie…

Przeglądając mecze w ciągu dnia i zastanawiając się jak obstawiać mecze u bukmachera jesteśmy w stanie spokojnie wybrać trzy takie spotkania. Zatem w ciągu miesiąca możemy zgarnąć dość wysoką wygraną. Warunek jest jeden – stawiamy cały czas all in, czyli wszystko. W razie choć jednej pomyłki koniec gry. Ryzyko? Wydaje się na początku niewielkie. W końcu po tak niskim kursie na spokojnie powinniśmy przechodzić z jednego poziomu na drugi. Niestety jest to złudne.

Tak naprawdę ryzyko w tym wypadku przy kursie 1,1 może być takie samo jak w przypadku kursu 2. Z biegiem czasu zauważmy, że będą nam wchodziły takie kursy jak 7 czy nawet 20, a kurs rzędu 1,1 – nie.

Więcej o bukmacherach i zarabianiu na zakładach znajdziesz w serwisie http://typowanie-obstawianie.com

Pokazuje to, że pewne aspekty będą nam towarzyszyły podczas obstawiania meczów cały czas – to emocje, zwycięstwa, porażki i ryzyko. Wyższy kurs nie oznacza, że ryzyko jest większe. Oprócz samego kursy warto również spojrzeć na ilość wydarzeń na naszym kuponie.

Im jest ich więcej, tym mniejsze prawdopodobieństwo na wygraną.

Doświadczeni gracze nie grają zbyt często kuponów, gdzie jest więcej niż dwa zdarzenia. Wolą single o kursach co najmniej 1,5. Oczywiście w przypadku zdarzeń na kuponie możemy mówić już wtedy o ryzyku zanim przystąpimy do analizy kursów.

Jednak takie granie często jest zabawą i gracze już na początku wiedzą, że ryzyko jest naprawdę wysokie, stąd nie obstawiają tak dużych kwot. Niezależnie jednak od tego jakie gramy kursy, ile zdarzeń mamy na kuponie ryzyko będzie towarzyszyło nam zawsze gdy będziemy sięzastanawiać czy i jak obstawiać mecze u bukmachera na zakładach bukmacherskich online.

Jedynie co możemy zrobić to zwiększać prawdopodobieństwo wygranej.

 

Jak obstawiać mecze systemem

Każdy gracz przystępując do zakładów bukmacherskich liczy na sukces i poniekąd niezależność finansową. Wyobrażamy sobie wielkie zarobki. Doskonale wiemy, że na początku może być różnie, ale przecież kiedyś musi się to zmienić.

Wszystko tak naprawdę prędzej czy później skupia się wokół systemu. Wiele osób będzie nam sugerowało, że to właśnie od niego zależy nasz sukces.

Najskuteczniejsze systemy bukmacherskie

Jeśli chodzi o najskuteczniejsze systemy bukmacherskie to znajdziemy gotowe już rozwiązania, które będą wskazywały nam jakie zdarzenia mają się znaleźć na naszym kuponie, o jakim kursie czy jaką stawką powinniśmy je grać. Systemy bukmacherskie głównie opierają się na stawce.

Gracze upodobali sobie obstawianie za płaską stawkę, którą niekiedy różnicują. Z tej metody korzysta najwięcej graczy, zarówno tych początkujących jak i bardziej doświadczonych. Popularna jest także metoda progresji. Tutaj mówimy jednak o bardziej agresywniejszym obstawianiu.

Poza tym gracze sami wypracowują sobie swoje własne, autorskie systemy.

blank

Który system/sposób na bukmachera wybrać?

To trudne pytanie, ponieważ nie ma do niego jednej uniwersalnej odpowiedzi. Tak naprawdę niekiedy czytamy na czym polega dany system i uważamy, że jest on najlepszy po czym w praktyce wychodzi nam to różnie. Niektórzy gracze tak bardzo skupiają się na założeniach danej metody obstawiania, że zupełnie zapominają o wydarzeniach, które muszą znaleźć się w kuponie.

Ważne jest, by zawsze były one odpowiednie przez nas przeanalizowane. Najlepiej będzie przetestować w miarę możliwości kilka systemów i sprawdzić, które daje nam największe profity i które to skuteczne systemy bukmacherskie.

Poza tym skupiajmy się na tym, by na naszych kuponach było możliwie jak najmniej wydarzeń.

Im jest ich więcej, tym mniejsze prawdopodobieństwo wygranej. Nie dodawajmy także tego samego wydarzenia na kilku kuponach.

Nawet jeśli z naszej perspektywy wygląda on na pewniaka. Nie każdy gracz od razu znalazł swój optymalny system. Niektórzy potrzebowali na to miesięcy, a nawet lat. Najważniejsze w tym czasie jest to, by jak najmniej tracić, ale wynosić jak najwięcej nauki.

Dzięki temu możemy odnaleźć szybko swoją metodę na ogrywanie bukmachera.

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

 

Zakłady bukmacherskie czy warto?

Obstawianie zakładów bukmacherskich to nie praca na etacie. Tutaj każdy dzień jest inny. Oczywiście mamy swoje zadania, które należy zrobić przed dodaniem spotkania na kupon. Mimo wszystko nie mamy tu szablonów, z których możemy korzystać.

Każde spotkanie sportowe różni się od siebie. Wymaga to od nas trzeźwego umysłu i chłodnej głowy. Tutaj nie da się niczego robić bezmyślnie.

Faktem jest, że zanim dojdziemy do perfekcji przed nami stoi wiele pytań do odpowiedzi. Niektórzy wolą iść jednak na skróty i niemal zaśmiecają przeróżne fora i czaty bukmacherskie, by podać im gotowy przepis na sukces w bukmacherce. Niestety tak to nie działa.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
FREEBET 20zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Co obstawiać żeby wygrać

Oprócz skutecznej strategii i pewnych typów początkujący typerzy pytają jak często należy obstawiać mecze. Żyjemy w czasach, gdzie wszystko możemy znaleźć w Internecie. A mając do niego nieograniczony dostęp zazwyczaj siedzimy na stronie internetowej bukmachera od rana do późnego wieczora. Patrząc ile czasu spędziliśmy i na nasze zarobki po kolejnym razie zastanawiamy się – „co jest nie tak?”.

Potrafimy przesiedzieć ponad 12h i nic nie zarobić, a niekiedy nawet tracimy. Cóż, tak właśnie wygląda zarabianie na zakładach bukmacherskich. Nasze zarobki nie są uzależnione od czasu spędzonego na obstawianiu. Na pytanie jak często obstawiać mecze nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

Jednakże jeśli denerwujemy się tym, że pomimo wielu przeczytanych poradników czy wykorzystania niemal wszystkich możliwych strategii gry nadal nie zarabiamy warto spojrzeć na to jak to robią profesjonaliści. Takie artykułów nie znajdziemy zbyt dużo. Jednak każdy z nich nie stawia więcej niżeli kilka kuponów na miesiąc. To jest ich przepis na sukces. To jak często chcemy obstawiać mecze zależy tylko od nas.

W dobie komputerów i Internetu niestety zdarzają się przypadki, gdzie gracze potrafią przesiadywać godzinami przed komputerem.

Tak jak warto wyznaczyć sobie kapitał jaki możemy przeznaczyć na zakłady bukmacherskie tak samo warto to zrobić z czasem jaki możemy przeznaczyć na samo obstawianie meczy.

blank
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu