Jak obstawiać mecze żeby wygrywać

Każdy początkujący który zadaje sobie pytanie na dzień dobry jak obstawiać mecze powinien wiedzieć, że nie ma pewniaków. Z resztą każdy to mówi na każdym kroku, kiedy mowa o obstawianiu meczów. Bardzo ciekawie wygląda tu pewien system – zmodyfikowana 15-stka. Nie tworzymy kupony na kur min. 2.

Modyfikacja polega na tym, że mamy przed sobą nie 15, ale 90 poziomów. Każdy poziom to kurs min. 1,1.

Przechodząc wszystkie te poziomy możemy się wzbogacić o ponad 50 tysięcy złotych, a naszą początkową kwotą jest 10 złotych. Zatem nie mamy zbyt wiele do stracenie, za to bardzo dużo do zyskania.

3 najciekawsze bonusy bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Od czego zacząć obstawianie…

Przeglądając mecze w ciągu dnia i zastanawiając się jak obstawiać mecze u bukmachera jesteśmy w stanie spokojnie wybrać trzy takie spotkania. Zatem w ciągu miesiąca możemy zgarnąć dość wysoką wygraną. Warunek jest jeden – stawiamy cały czas all in, czyli wszystko. W razie choć jednej pomyłki koniec gry. Ryzyko? Wydaje się na początku niewielkie. W końcu po tak niskim kursie na spokojnie powinniśmy przechodzić z jednego poziomu na drugi. Niestety jest to złudne.

Tak naprawdę ryzyko w tym wypadku przy kursie 1,1 może być takie samo jak w przypadku kursu 2. Z biegiem czasu zauważmy, że będą nam wchodziły takie kursy jak 7 czy nawet 20, a kurs rzędu 1,1 – nie.

Więcej o bukmacherach i zarabianiu na zakładach znajdziesz w serwisie http://typowanie-obstawianie.com

Pokazuje to, że pewne aspekty będą nam towarzyszyły podczas obstawiania meczów cały czas – to emocje, zwycięstwa, porażki i ryzyko. Wyższy kurs nie oznacza, że ryzyko jest większe. Oprócz samego kursy warto również spojrzeć na ilość wydarzeń na naszym kuponie.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Im jest ich więcej, tym mniejsze prawdopodobieństwo na wygraną.

Doświadczeni gracze nie grają zbyt często kuponów, gdzie jest więcej niż dwa zdarzenia. Wolą single o kursach co najmniej 1,5. Oczywiście w przypadku zdarzeń na kuponie możemy mówić już wtedy o ryzyku zanim przystąpimy do analizy kursów.

Jednak takie granie często jest zabawą i gracze już na początku wiedzą, że ryzyko jest naprawdę wysokie, stąd nie obstawiają tak dużych kwot. Niezależnie jednak od tego jakie gramy kursy, ile zdarzeń mamy na kuponie ryzyko będzie towarzyszyło nam zawsze gdy będziemy sięzastanawiać czy i jak obstawiać mecze u bukmachera na zakładach bukmacherskich online.

Jedynie co możemy zrobić to zwiększać prawdopodobieństwo wygranej.

3 najciekawsze bonusy bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Polecamy w tym tygodniu