Jak obstawiać mecze na zakładach bukmacherskich

Obstawianie zakładów bukmacherskich to nie praca na etacie. Tutaj każdy dzień jest inny. Oczywiście mamy swoje zadania, które należy zrobić przed dodaniem spotkania na kupon. Mimo wszystko nie mamy tu szablonów, z których możemy korzystać.

Każde spotkanie sportowe różni się od siebie. Wymaga to od nas trzeźwego umysłu i chłodnej głowy. Tutaj nie da się niczego robić bezmyślnie.

Faktem jest, że zanim dojdziemy do perfekcji przed nami stoi wiele pytań do odpowiedzi. Niektórzy wolą iść jednak na skróty i niemal zaśmiecają przeróżne fora i czaty bukmacherskie, by podać im gotowy przepis na sukces w bukmacherce. Niestety tak to nie działa.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Strategia na zakładach

Oprócz skutecznej strategii i pewnych typów początkujący typerzy pytają jak często należy obstawiać mecze. Żyjemy w czasach, gdzie wszystko możemy znaleźć w Internecie. A mając do niego nieograniczony dostęp zazwyczaj siedzimy na stronie internetowej bukmachera od rana do późnego wieczora. Patrząc ile czasu spędziliśmy i na nasze zarobki po kolejnym razie zastanawiamy się – „co jest nie tak?”.

Więcej o obstawianiu meczy na obstawianie.NET

Potrafimy przesiedzieć ponad 12h i nic nie zarobić, a niekiedy nawet tracimy. Cóż, tak właśnie wygląda zarabianie na zakładach bukmacherskich. Nasze zarobki nie są uzależnione od czasu spędzonego na obstawianiu. Na pytanie jak często obstawiać mecze nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

Jednakże jeśli denerwujemy się tym, że pomimo wielu przeczytanych poradników czy wykorzystania niemal wszystkich możliwych strategii gry nadal nie zarabiamy warto spojrzeć na to jak to robią profesjonaliści. Takie artykułów nie znajdziemy zbyt dużo. Jednak każdy z nich nie stawia więcej niżeli kilka kuponów na miesiąc. To jest ich przepis na sukces. To jak często chcemy obstawiać mecze zależy tylko od nas.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

W dobie komputerów i Internetu niestety zdarzają się przypadki, gdzie gracze potrafią przesiadywać godzinami przed komputerem.

Tak jak warto wyznaczyć sobie kapitał jaki możemy przeznaczyć na zakłady bukmacherskie tak samo warto to zrobić z czasem jaki możemy przeznaczyć na samo obstawianie meczy.

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu