Jak obstawiać mecze na zakładach bukmacherskich

Obstawianie zakładów bukmacherskich to nie praca na etacie. Tutaj każdy dzień jest inny. Oczywiście mamy swoje zadania, które należy zrobić przed dodaniem spotkania na kupon. Mimo wszystko nie mamy tu szablonów, z których możemy korzystać.

Każde spotkanie sportowe różni się od siebie. Wymaga to od nas trzeźwego umysłu i chłodnej głowy. Tutaj nie da się niczego robić bezmyślnie.

Faktem jest, że zanim dojdziemy do perfekcji przed nami stoi wiele pytań do odpowiedzi. Niektórzy wolą iść jednak na skróty i niemal zaśmiecają przeróżne fora i czaty bukmacherskie, by podać im gotowy przepis na sukces w bukmacherce. Niestety tak to nie działa.

3 najciekawsze bonusy bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Strategia na zakładach

Oprócz skutecznej strategii i pewnych typów początkujący typerzy pytają jak często należy obstawiać mecze. Żyjemy w czasach, gdzie wszystko możemy znaleźć w Internecie. A mając do niego nieograniczony dostęp zazwyczaj siedzimy na stronie internetowej bukmachera od rana do późnego wieczora. Patrząc ile czasu spędziliśmy i na nasze zarobki po kolejnym razie zastanawiamy się – „co jest nie tak?”.

Więcej o obstawianiu meczy na obstawianie.NET

Potrafimy przesiedzieć ponad 12h i nic nie zarobić, a niekiedy nawet tracimy. Cóż, tak właśnie wygląda zarabianie na zakładach bukmacherskich. Nasze zarobki nie są uzależnione od czasu spędzonego na obstawianiu. Na pytanie jak często obstawiać mecze nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

Jednakże jeśli denerwujemy się tym, że pomimo wielu przeczytanych poradników czy wykorzystania niemal wszystkich możliwych strategii gry nadal nie zarabiamy warto spojrzeć na to jak to robią profesjonaliści. Takie artykułów nie znajdziemy zbyt dużo. Jednak każdy z nich nie stawia więcej niżeli kilka kuponów na miesiąc. To jest ich przepis na sukces. To jak często chcemy obstawiać mecze zależy tylko od nas.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

W dobie komputerów i Internetu niestety zdarzają się przypadki, gdzie gracze potrafią przesiadywać godzinami przed komputerem.

Tak jak warto wyznaczyć sobie kapitał jaki możemy przeznaczyć na zakłady bukmacherskie tak samo warto to zrobić z czasem jaki możemy przeznaczyć na samo obstawianie meczy.

 

Polecamy w tym tygodniu