Jak zarobić na zakładach bukmacherskich czyli na obstawianiu

Zarobek to główny cel osób, które zamierzając obstawiać mecze. Nie oszukujmy się – sport może być naszą największą pasją, ale kiedy w grę wchodzi prawdziwa gotówka to zaczynamy traktować to już nie jako zabawę, ale jako poważną pracę. Jak doskonale wiemy typowanie meczów nie zalicza się w kanony typowej pracy.

Przeglądając często fora bukmacherskie możemy zauważyć mnóstwo osób, które chwalą się swoimi zarobkami. Uważamy, że nie może być zatem nic trudniejszego i sami chcemy spróbować. Czy faktycznie jest to tak łatwy zarobek?

3 najciekawsze bonusy bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Wielu po pewnym czasie zadaje sobie pytanie ile można i czy da się zarobić na obstawianiu meczów w Internecie.

Odpowiadając na to pytanie zacznijmy może od tego, że na pewno da się na tym zarobić. Być może zarobki nie będą pojawiały się w pierwszych miesiącach. Niestety musimy mieć świadomość, że mając zbyt chwiejne nastroje podczas typowania możemy bardzo szybko stracić pieniądze.

W bukmacherce czyli obstawianiu meczów bardzo dużo daje nie tylko analiza co doświadczenie, które zbierane jest latami. Przejdźmy zatem do najważniejszej części pytania – ile możemy zarobić na zakładach bukmacherskich. Jeśli już faktycznie zaczniemy inkasować przychody z tego tytułu to nie możemy liczyć przede wszystkim na stałe dochody. Tutaj każdy miesiąc jest inny. Nie możemy również powiedzieć, że najmniej zarobimy na czysto 1200 złotych, a najwięcej 5000 złotych. W zakładach bukmacherskich nie ma granic.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Dlatego też możemy równie dobrze na koniec miesiąca wyjść na czysto z 5 złotymi. Również godzinowo może wyglądać to bardzo zróżnicowanie. Są gracze, którzy wyczekują na wysokie kursy i z 50 złotych potrafią zarobić ponad 10000 złotych. To pokazuje, że zarobki mogą być bardzo zróżnicowane. Dlatego też zarabiając na zakładach bukmacherskich w ten sposób należy odpowiednio zarządzać pieniędzmi.

 

Zarabianie a obstawianie meczów

Oczywiście na zarobki na duży wpływ wysokość kursów. Do tego dochodzi nasza strategia. Oprócz tego równie ważny jest kapitał, którym zarządzamy. Błędem jest stawianie wszystkich pieniędzy na jeden zakład. To wszystko składa się na to ile możemy zarobić.

3 najciekawsze bonusy bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Równie ważna jest nasza psychika, bo stawiając nawet zakłady bukmacherskie przez rozpoczęciem mecze nawet w jego trakcie możemy je zamknąć z zyskiem lub stratą. To wiele osób gubi. Nie potrafią one sobie poradzić z emocjami na żywo i często nie chcą czekać do końca.

A szkoda, bo być może nasz zakład byłby rozliczony na plus i nasz zarobek byłby jeszcze większy. Powyższe stwierdzenia pokazują, że na zakładach możemy wiele zyskać, ale również stracić. Dlatego na początku nie starajmy się nie grać zbyt dużych stawek.

Polecamy w tym tygodniu