Jak zarabiać na bukmacherce

Jak zarabiać na bukmacherce?

theROOT.pl

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Zarobek to główny cel osób, które zamierzając obstawiać mecze. Nie oszukujmy się – sport może być naszą największą pasją, ale kiedy w grę wchodzi prawdziwa gotówka to zaczynamy traktować to już nie jako zabawę, ale jako poważną pracę. Jak doskonale wiemy typowanie meczów nie zalicza się w kanony typowej pracy.

Przeglądając często fora bukmacherskie możemy zauważyć mnóstwo osób, które chwalą się swoimi zarobkami. Uważamy, że nie może być zatem nic trudniejszego i sami chcemy spróbować. Czy faktycznie jest to tak łatwy zarobek?

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jak działa bukmacherka?

Przed rozpoczęciem przygody z zarabianiem na bukmacherce, warto zrozumieć, jak działa ten system. Bukmacherzy ustalają kursy na różne wydarzenia sportowe, które odzwierciedlają ich przewidywania dotyczące wyników.

Twoim zadaniem jest obstawić wynik danego meczu lub wydarzenia sportowego. Jeśli Twoje przewidywania są trafne, otrzymujesz wygraną zgodnie z kursami bukmacherskimi. Jednakże, jeśli Twoje przewidywania są błędne, tracisz postawioną stawkę.

 

Zarabianie na bukmacherce

Wielu po pewnym czasie zadaje sobie pytanie ile można i czy da się zarobić na bukmacherce w Internecie.

Odpowiadając na to pytanie zacznijmy może od tego, że na pewno da się na tym zarobić. Być może zarobki nie będą pojawiały się w pierwszych miesiącach. Niestety musimy mieć świadomość, że mając zbyt chwiejne nastroje podczas typowania możemy bardzo szybko stracić pieniądze.

W bukmacherce czyli obstawianiu meczów bardzo dużo daje nie tylko analiza co doświadczenie, które zbierane jest latami. Przejdźmy zatem do najważniejszej części pytania – ile możemy zarobić na zakładach bukmacherskich. Jeśli już faktycznie zaczniemy inkasować przychody z tego tytułu to nie możemy liczyć przede wszystkim na stałe dochody. Tutaj każdy miesiąc jest inny. Nie możemy również powiedzieć, że najmniej zarobimy na czysto 1200 złotych, a najwięcej 5000 złotych. W zakładach bukmacherskich nie ma granic.

Dlatego też możemy równie dobrze na koniec miesiąca wyjść na czysto z 5 złotymi. Również godzinowo może wyglądać to bardzo zróżnicowanie. Są gracze, którzy wyczekują na wysokie kursy i z 50 złotych potrafią zarobić ponad 10000 złotych. To pokazuje, że zarobki mogą być bardzo zróżnicowane. Dlatego też zarabiając na zakładach bukmacherskich w ten sposób należy odpowiednio zarządzać pieniędzmi.

Jak zarabiać na obstawianiu meczy?

Oczywiście na zarobki na duży wpływ wysokość kursów. Do tego dochodzi nasza strategia. Oprócz tego równie ważny jest kapitał, którym zarządzamy. Błędem jest stawianie wszystkich pieniędzy na jeden zakład. To wszystko składa się na to ile możemy zarobić.

Równie ważna jest nasza psychika, bo stawiając nawet zakłady bukmacherskie przez rozpoczęciem mecze nawet w jego trakcie możemy je zamknąć z zyskiem lub stratą. To wiele osób gubi. Nie potrafią one sobie poradzić z emocjami na żywo i często nie chcą czekać do końca.

A szkoda, bo być może nasz zakład byłby rozliczony na plus i nasz zarobek byłby jeszcze większy. Powyższe stwierdzenia pokazują, że na zakładach możemy wiele zyskać, ale również stracić. Dlatego na początku nie starajmy się nie grać zbyt dużych stawek.

Łamaki mecze, piłka nożna

Niemal każda dyscyplina sportowa, a w szczególności piłka nożna promują wielkie hasła typu: szacunek dla przeciwnika czy brak korupcji.

Wydaje się jednak, że im bardziej dany sport jest na to nastawiony tym bardziej ma z tym problem. Niestety jako gracze analizując mecz musimy również pod lupę wziąć taki aspekt jak korupcja i ustawki. Nie da się ukryć, że pomimo wielu starań one nadal istnieją.

Najwięcej mogliśmy dotychczas usłyszeć o nich w piłce nożnej czy tenisie ziemnym.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Jak to wszystko wpływa na obstawianie?

Wielu graczy potrafi z tego czerpać spore zyski. Jak? Głównie za pomocą giełdy Betfair czy spadków kursów u azjatyckich bukmacherów. Przecież nikt kto nie byłby pewny danego wyniku nie stawiałby dużych kwot. A mając pewne informacje chcemy zarobić na danym meczu możliwie jak najwięcej.

Oprócz wspomnianych wyżej pomocy możemy również wiele wywnioskować sprawdzając historię pomiędzy danymi drużynami. W piłce nożnej bardzo często gracze wyszukują tzw. łamaków. Faktycznie niekiedy pomiędzy drużynami widać pewną współpracę, a przecież ta nie bierze się znikąd. Typy HT/FT dają sporo zarobić. Z resztą kursy na takie wydarzenia oscylują często na poziomie 15-25. Mecze piłki nożnej można grać zarówno przedmeczowo jak i na żywo. W każdym z tych wypadków możemy złapać naprawdę wysokie kursy.

Tenis a bukmacherka…

Jeśli chodzi o tenis ziemny to tutaj poleca się obserwację meczu i obstawianie na żywo. Czytając artykuły na temat korupcji w tej dyscyplinie znajdziemy tysiące ustawionych spotkań. W tym przypadku obserwując spotkanie na żywo jesteśmy w stanie zauważyć, że coś co może nas nieco zaskoczyć w zachowaniu danego zawodnika. Być może to już znak, że zacznie od przegrywać lub też wygrywać.

I również w tym przypadku wyłapując w odpowiednim momencie takie akcje możemy wyłapać ciekawe kursy. Niestety korupcja nadal jest obecna w sporcie. Dla początkujących czy też kochających sport może być to niezrozumiałe. Ale zdobywając z czasem doświadczenie zauważymy setki takich spotkań, które musiały być ustawione. W międzyczasie warto nauczyć się je wyszukiwać, by samemu również na nich zarabiać.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Pytania i odpowiedzi:

Jak uniknąć nadmiernego ryzyka podczas obstawiania?

Ważne jest ustalenie limitów stawek i obstawianie tylko kwot, na które możemy sobie pozwolić stracić. Unikaj ryzykownych zakładów i zawsze podejmuj decyzje oparte na analizie i strategii.

Czy istnieje idealna strategia zarabiania na bukmacherce?

Nie ma idealnej strategii, która zagwarantuje wygrane w każdym zakładzie. Skuteczność zależy od wielu czynników, takich jak analiza, szczęście i zarządzanie kapitałem. Ważne jest ciągłe doskonalenie się i adaptacja strategii do zmieniających się warunków.

Czy warto korzystać z usług profesjonalnych typerów?

Korzystanie z usług profesjonalnych typerów może być interesującą opcją, ale warto być ostrożnym i sprawdzić ich wiarygodność i wyniki. Nie polegaj całkowicie na typach innych osób, ale korzystaj z nich jako dodatkowego źródła informacji.

Jakie dyscypliny są najbardziej opłacalne?

Opłacalność poszczególnych dyscyplin sportowych może się różnić w zależności od czasu, sezonu i innych czynników. Najważniejsze jest obstawianie dyscyplin, które zna się dobrze i w których ma się wiedzę oraz dostęp do aktualnych informacji.

 

Więcej na ten temat w artykule: jak zarabiać na zakładach bukmacherskich.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Warto zobaczyć jeszcze