Jak zarobić na zakładach bukmacherskich

Niemal każda dyscyplina sportowa, a w szczególności piłka nożna promują wielkie hasła typu: szacunek dla przeciwnika czy brak korupcji.

Wydaje się jednak, że im bardziej dany sport jest na to nastawiony tym bardziej ma z tym problem. Niestety jako gracze analizując mecz musimy również pod lupę wziąć taki aspekt jak korupcja i ustawki. Nie da się ukryć, że pomimo wielu starań one nadal istnieją.

Najwięcej mogliśmy dotychczas usłyszeć o nich w piłce nożnej czy tenisie ziemnym.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Darmowy zakład (cashback) 120 zł +400 zł za wpłatę - więcej na www.fortuna.pl
Bonus bez depozytu 30 zł + do 1500 zł w promocjach - więcej na www.lvbet.pl
Bonus bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę - więcej na www.totolotek.pl

Jak to wszystko wpływa na obstawianie?

Wielu graczy potrafi z tego czerpać spore zyski. Jak? Głównie za pomocą giełdy Betfair czy spadków kursów u azjatyckich bukmacherów. Przecież nikt kto nie byłby pewny danego wyniku nie stawiałby dużych kwot. A mając pewne informacje chcemy zarobić na danym meczu możliwie jak najwięcej.

Oprócz wspomnianych wyżej pomocy możemy również wiele wywnioskować sprawdzając historię pomiędzy danymi drużynami. W piłce nożnej bardzo często gracze wyszukują tzw. łamaków. Faktycznie niekiedy pomiędzy drużynami widać pewną współpracę, a przecież ta nie bierze się znikąd. Typy HT/FT dają sporo zarobić. Z resztą kursy na takie wydarzenia oscylują często na poziomie 15-25. Mecze piłki nożnej można grać zarówno przedmeczowo jak i na żywo. W każdym z tych wypadków możemy złapać naprawdę wysokie kursy.

200% za wpłatę! Do 1000 zł! Oferuje to tylko www.etoto.pl

Tenis …

Jeśli chodzi o tenis ziemny to tutaj poleca się obserwację meczu. Czytając artykuły na temat korupcji w tej dyscyplinie znajdziemy tysiące ustawionych spotkań. W tym przypadku obserwując spotkanie na żywo jesteśmy w stanie zauważyć, że coś co może nas nieco zaskoczyć w zachowaniu danego zawodnika. Być może to już znak, że zacznie od przegrywać lub też wygrywać.

I również w tym przypadku wyłapując w odpowiednim momencie takie akcje możemy wyłapać ciekawe kursy. Niestety korupcja nadal jest obecna w sporcie. Dla początkujących czy też kochających sport może być to niezrozumiałe. Ale zdobywając z czasem doświadczenie zauważymy setki takich spotkań, które musiały być ustawione. W międzyczasie warto nauczyć się je wyszukiwać, by samemu również na nich zarabiać.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Darmowy zakład (cashback) 120 zł +400 zł za wpłatę - więcej na www.fortuna.pl
Bonus bez depozytu 30 zł + do 1500 zł w promocjach - więcej na www.lvbet.pl
Bonus bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę - więcej na www.totolotek.pl

Polecamy w tym tygodniu