Jaki bukmacher ma najwyższe kursy bukmacherskie?

Typujący zdarzenia przez www w kółko wypatruje najwyższych kursów bukmacherskich. A że nie każdy internetowy bukmacher w Polsce ma duże kursy to wiemy już od jakiegoś czasu.

W związku z tym prócz dodatków oraz promocji bukmacherskich powinno się też przyjrzeć się kursom na zakładach u bukmacherów. Kilka dni temu trafiła do nas ważna wiadomość rzekomo – firma bukmacherska Totolotek zdecydowała powiększyć własne kursy bukmacherskie na zakłady przez www.

Na stronie w sieci Totolotek.pl w tej chwili wyszperacie najwyższe kursy na faworytów z TOP10 to znaczy dziesięciu najchętniej obstawianych przez graczy spotkań z konkretnego dnia!

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł za rejestrację
FREEBET 20 zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
FREEBET 200 zł - betcris.pl + 50 zł bez ryzyka

Porównaj promocje

 

Kursy u bukmacherów – istotna rzecz!

W typowaniu zakładów sportowych jednym z najważniejszych elementów jest znaczny kurs spotkania. Duże kursy znaczą większe wygrane. Nie trzeba już zestawiać, jaki bukmacher oferuje wysokie kursy na najatrakcyjniejsze wydarzenia sportowe. Totolotek ręczy Wam, iż pośród legalnych bukmacherów najwyższe kursy oferuje dokładnie strona internetowa Totolotek.pl (jeśli chodzi o te zwykle selekcjonowane zdarzenia do typowania w necie).

Bukmacherzy Totolotka wybierają co dzień 10 najchętniej obstawianych przez obstawiających zdarzeń i proponują do nich największe w Polsce kursy bukmacherskie.

Polecamy jeszcze …

Do tego korzystając z promocji Gram Grubo Europejskie Puchary od 20 pln i Gram Grubo Piątek od 100 złotych idzie zwiększyć nagrodę faktycznie o 14%!

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Z tej przyczyny wskazane jest mieć konto do typowania zdarzeń w Totolotku – spore kursy i okresowe gratisy dla non stop obstawiających spotkania w necie.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu