Kto wygra Mundial? Poznaj nasze typy na Mundial

Jak zagramy na MŚ w piłce nożnej ? Jak obstawiają mecze Polski bukmacherzy na MŚ 2018 a jak polscy kibice …

Czy jesteśmy już naprawdę mocną drużyną? Spróbujmy po analizować i wysnuć kilka wniosków …
Polska w oczach każdego kibica ma szansę na zdobycie nawet MŚ w Rosji. Byłby to prawdziwy sukces i z pewnością sensacja, na którą nie byliby przygotowani sami eksperci. W roli faworyta stawia się jednak Francję, Hiszpanię czy Niemcy.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Aby dojść do finału musimy na razie myśleć o aktualnych spotkaniach w naszej grupie – która może nie jest zbyt trudna ale na pewno wymagająca. To najbliższe rozpocznie się już wkrótce z Senegalem.

Kto wygra Mundial?

Sporo kibiców oprócz pytania kto wygra Mundial zadaje sobie pytanie czy Polska wyjdzie z grupy na MŚ? Warto więc troszkę pogdybać i po analizować najbliższe mecze / mecz Polaków …

Po pierwsze – statystyki. A te są naprawdę bardzo pozytywne jeśli chodzi o polską reprezentacje. Możemy tu właśnie mówić o samych wygranych i remisach w oficjalnych spotkaniach. Ktoś może powiedzieć, że statystyki nie grają. Owszem, ale są również ważne i składają się na ogólne nastawienie piłkarzy. Bo skoro potrafiliśmy wygrywać już ze zdecydowanie silniejszymi rywalami to powinniśmy daćradę i z Senegalem i z Japonią – bo mecz z Kolumbią to raczej będzie mecz na styku.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Zakłady bukmacherskie na mecz Polska – Senegal czy Polska – Japonia również pokazują, że w roli faworyta tego spotkania postawieni są Polacy. Co prawda nie jest to zbyt wielka różnica, ale sam fakt już o czymś mówi. Nikt z pewnością nie będzie grał otwartego futbolu, dlatego nie spodziewajmy się gradu bramek. Będą to raczej statyczne mecze. Natomiast z Kolumbią może to być mecz na styku. Gdyż obie drużyny mają chrapkę na wyjście z grupy i awans dalej na MŚ.

Mając zatem za sobą pozytywne statystyki warto również przeanalizować dotychczasowe mecze. Polska wygrała sporo meczów ale też i sporo zremisowała.

To dobry wynik, który pozwolił nam na pewny awans z grupy. Z resztą na tych Mistrzostwach właśnie tego się spodziewamy od naszej drużyny, a wydaje się, że stać ją na jeszcze więcej. Mamy zatem nadzieje, że nasi piłkarze nie pokazali jeszcze na co tak naprawdę ich stać.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

 

Typy na Mundial 2018:

Mecz o 3 miejsce

Anglia – Belgia – TYPUJĘ: X
14 lipca, 16:00, Stadion Sankt-Pietierburg

Finał

Chorwacja – Francja – TYPUJĘ: 2
15 lipca, 17:00, Łużniki

3 najciekawsze bonusy bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Polecamy w tym tygodniu