Kto wygra Mundial? Poznaj nasze typy na Mundial

Jak zagramy na MŚ w piłce nożnej ? Jak obstawiają mecze Polski bukmacherzy na MŚ 2018 a jak polscy kibice …

Czy jesteśmy już naprawdę mocną drużyną? Spróbujmy po analizować i wysnuć kilka wniosków …
Polska w oczach każdego kibica ma szansę na zdobycie nawet MŚ w Rosji. Byłby to prawdziwy sukces i z pewnością sensacja, na którą nie byliby przygotowani sami eksperci. W roli faworyta stawia się jednak Francję, Hiszpanię czy Niemcy.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Aby dojść do finału musimy na razie myśleć o aktualnych spotkaniach w naszej grupie – która może nie jest zbyt trudna ale na pewno wymagająca. To najbliższe rozpocznie się już wkrótce z Senegalem.

Kto wygra Mundial?

Sporo kibiców oprócz pytania kto wygra Mundial zadaje sobie pytanie czy Polska wyjdzie z grupy na MŚ? Warto więc troszkę pogdybać i po analizować najbliższe mecze / mecz Polaków …

Po pierwsze – statystyki. A te są naprawdę bardzo pozytywne jeśli chodzi o polską reprezentacje. Możemy tu właśnie mówić o samych wygranych i remisach w oficjalnych spotkaniach. Ktoś może powiedzieć, że statystyki nie grają. Owszem, ale są również ważne i składają się na ogólne nastawienie piłkarzy. Bo skoro potrafiliśmy wygrywać już ze zdecydowanie silniejszymi rywalami to powinniśmy daćradę i z Senegalem i z Japonią – bo mecz z Kolumbią to raczej będzie mecz na styku.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Zakłady bukmacherskie na mecz Polska – Senegal czy Polska – Japonia również pokazują, że w roli faworyta tego spotkania postawieni są Polacy. Co prawda nie jest to zbyt wielka różnica, ale sam fakt już o czymś mówi. Nikt z pewnością nie będzie grał otwartego futbolu, dlatego nie spodziewajmy się gradu bramek. Będą to raczej statyczne mecze. Natomiast z Kolumbią może to być mecz na styku. Gdyż obie drużyny mają chrapkę na wyjście z grupy i awans dalej na MŚ.

Mając zatem za sobą pozytywne statystyki warto również przeanalizować dotychczasowe mecze. Polska wygrała sporo meczów ale też i sporo zremisowała.

To dobry wynik, który pozwolił nam na pewny awans z grupy. Z resztą na tych Mistrzostwach właśnie tego się spodziewamy od naszej drużyny, a wydaje się, że stać ją na jeszcze więcej. Mamy zatem nadzieje, że nasi piłkarze nie pokazali jeszcze na co tak naprawdę ich stać.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

 

Typy na Mundial 2022:

wkrótce …

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu