Legalne zakłady bukmacherskie z aplikacją na telefonie

Jeżeli szukasz wiadomości o najlepszej aplikacji do zakładów bukmacherskich w telefonie BetSCAN to super trafiłeś! Legalnie działający bukmacher online Totolotek.pl przedstawił następną, darmową aplikację BETSCAN. Pozwala ona w szczególności skanowanie papierowych kuponików z typami oraz obserwowanie rezultatów wydarzeń sportowych „live”. Typerzy, którzy będą czynnie używać aplikację co miesiąc zdołają na dodatek zwyciężyć fajne nagrody!

TOP 3 promocji bukmacherskich: Darmowy zakład (cashback) 120 zł +400 zł za wpłatę - więcej na www.fortuna.pl
Bonus bez depozytu 30 zł + do 1500 zł w promocjach - więcej na www.lvbet.pl
Bonus bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę - więcej na www.totolotek.pl

Nowa aplikacja do obstawiania meczy Totolotka posiada 3 niebagatelne składniki. Pierwotnym z nich jest funkcja SKANUJ KUPONIK – sposobność obserwowania na smartfonie rezultatów standardowych kuponików za asystą technologii QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu specjalnego pola na kwicie pojawia się informacja o zakładzie.

 

Co oferuje BETSCAN?

Sprawdzanie rezultatów wydarzeń u bukmachera w trakcie ich trwania. Po włączeniu apki na ekranie podstawowym użytkownik widzi kompilację obecnie toczących się wydarzeń sportowych, wraz z informacją o obecnych przelicznikach. Użytkownik posiada też możliwość przetestowania jakie wydarzenia odbędą się w nadchodzących godzinach.

Oprócz tego, fajnym dodatkiem Totolotka są gry zręcznościowe 3D. Klikając na ikonkę pada konsument jest przenoszony do zakładki z rozgrywkami. Obecnie w apce dostępny jest symulator koszykówki, w którym celem jest oddanie jak największej liczby dokładnych rzutów za trzy punkty do kosza.

Bukmacher bez podatku? I oferujący bonus bez depozytu? totolotek.pl

W aplikacji do obstawiania BETSCAN wprowadzono oraz element rywalizacji pomiędzy użytkownikami. Za czynne używanie apki – skanowanie kuponików, połączenie konta z FB, bądź pozyskanie czempionatu w grach – przydzielane są internetowe punkty.

Miesięcznie bez konkurencyjne 5 jednostek nagradzane jest punktami w projekcie Bet Club, a zwycięzca pozyskuje na domiar tego tablet. Konsumenci zdołają dzielić się swoimi rezultatami z kolegami, udostępniając na własnych profilach w kanałach społecznościowych informację o zwycięstwach w rozgrywce względnie zajęciu wysokiego miejsca w porównaniu.

Bukmacher w telefonie

– Aplikacja do obstawiania meczy BETSCAN została wykonana zwłaszcza z myślą o graczach, którzy z reguły używają z naziemnych punktów podejmowania zakładów wzajemnych. Podczas paru sekund zdołają oni zweryfikować rezultaty wydarzeń sportowych i własnych wydrukowanych kuponików wejść do rywalizacji o gratyfikacje i zagrać dla zabawy w rozgrywki sportowe na własnym smartfonie – opowiada Mariusz Rzeczkowski, Szef marketingu Totolotek.pl.

Tego nie ma nikt! 1500zł za wpłatę! I 30zł za rejestrację! Oto www.lvbet.pl

Aplikacja powstała dzięki kooperacji Totolotka z Paymaxs – instytucją specjalizującą się w tworzeniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs konstruuje autorskie apki na bazie modelu SaaS. Twory spółki pozwalają użytkownikom zawierać zakłady u bukmacherów w jakim kolwiek okresie i miejscu.

Odbierz 20 zł na zakłady wzajemne (bez wpłaty!) – info na www.totolotek.pl

Polecamy w tym tygodniu