Legalni bukmacherzy a Esport

Obstawianie eSportu to doskonały sposób na zarabianie przez internet – o ile choć szczyptę mamy o tym wiedzę.
Rzecz jasna znaczna część bukmacherów w Kraju proponuje zakłady na mecze na Esport, a w owej grupie jest oczywiście LVBET.

Jaki ostatnio uruchomił dodatkową zakładkę esportową z obszerną ofertą kursów w trakcie meczów oraz możliwością obserwowania batalii live. Obecnie klienci zdołają robić użytek z tejże zakładki na własnych komórkach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Legalni bukmacherzy a Esport

Obserwowanie tudzież typowanie esportu na smartfonie nigdy nie było łatwiejsze. Dziś dodatkowa zakładka esport przystępna jest w czytelnym położeniu – na poświęconej typerom podstronie.
Włączenie tej funkcjonalności o wiele skróci czas wymagany na budowę kuponu oraz uprości wyszperanie najlepszych meczów w w największym stopniu atrakcyjnych rozgrywkach.

Następnym krokiem zmian w kategorii mobile LVBET było wdrożenie oglądania streamów z obszernych meczów odbywających się w trakcie w ramach meczów eSportowych. Do tego czasu przystępne były one wyłącznie w wersji na komputery stacjonarne LV BET, teraz najlepsze zawody w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends tudzież wiele kolejnych będzie można oglądać też na ekranach komórek oraz padów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Esport – prężny

LVBET raz po raz mocniej otwiera się na esport, obecnie czynimy to z wielką energią. Bez ustanku pragniemy się poprawiać w owym kierunku, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w wersji na telefon jest tego dobrym przykładem.
Polepszamy nie wyłącznie nasz soft, ale również rozszerzamy własną aktywność na nowych rynkach, do których z pewnością zdołamy wliczyć esport – oznajmiła Monika Płaczkowska z spółki bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Ów legalny bukmacher wirtualny działa na krajowym rynku od kilku lat. Dotychczas spółka zaangażowała się w rozkwit różnych dyscyplin i kilku klubów piłkarskich. LVBET jest donatorem głównym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a dodatkowo formalnym bukiem Wisły Płock, Stali Mielec oraz Widzewa Łódź.

Poza tym, „wszedł” w sponsoring krajowej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series i na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu