Limity bukmacherów a ustawa hazardowa – czym są

Teraz nieco o progach u legalnych bukmacherów proponujących zakłady sportowe w Kraju. Warto być świadom jak wygląda casus z limitami w czasie obstawiania spotkań w necie. Oto trochę ważnych wiadomości …

Wiążąca od 2017 roku nowelizacja ustawy o grach hazardowych dołożyła na przedsiębiorstwa bukmacherskie szereg nowiutkich zadań. Jednym z nich jest potrzeba zastosowania tzw. statutu rzetelnej gry. Przykładowo Fortuna jako początkowy legalnie funkcjonujący w Kraju bukmacher inkorporował w życie niezwykle znaczące zapisy ustawy w aspekcie stosowania wspomnianego statutu.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Darmowy zakład (cashback) 120 zł +400 zł za wpłatę - więcej na www.fortuna.pl
Bonus bez depozytu 30 zł + do 1500 zł w promocjach - więcej na www.lvbet.pl
Bonus bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę - więcej na www.totolotek.pl

Limity bukmacherskie

W opinii ustawodawcy zadaniem statutu rzetelnej gry jest zabezpieczenie typerów zakładów przed ujemnymi efektami hazardu. Skutkiem tego na stronach wirtualnych bukmacherów odkryły się wiadomości o niebezpieczeństwie złączonym z hazardem, zakazie gry dla osób poniżej 18 roku życia także nazwy instytucji świadczących asystę typerom z problemami hazardowymi wespół z odsyłaczami do ich stron www.

Punkt 15i „Ustawy o transformacji ustawy o grach hazardowych także niektórych pozostałych zaryzykuj” zlecił tudzież organizatorom zakładów wzajemnych nader drobiazgowe wymagania dotyczącego tego, w jaki modus przestrzegane winny być punkty tyczące się do rzetelnej gry. To nie jedynie odpowiednie metody weryfikacji użytkownika, ale też np. umożliwienie graczom zakładów kontroli swojej aktywności na stronie wirtualnej buka.

Realizując wpisy ustawy Ministra Finansów nadmieniona wcześniej Fortuna stworzyła kodeks rzetelnej gry, który 20 listopada zeszłego roku pozostał przyjęty przez Ministerstwo Finansów.

Najlepsza oferta, kursy no i promocje! Wejdź na www.efortuna.pl

W następnym kroku tytułem przykładu na stronie wirtualnej www.fortuna.pl od 5 marca, jako pierwszy spośród prawnie działających w Kraju bukmacherów, dopuścił swoim graczom formułowanie limitów bukmacherskich czasu oraz wartości asygnowanych na zakłady bukmacherskie. Typer może zaaprobować limit u bukmachera wskazany jako „graj bez ryzyka” ewentualnie skonfigurować swój, odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Działanie w granicach obowiązującego w Kraju prawa to dla wszelkiego bukmachera on line z licencją priorytet. Dokładają oni wszelkich starań, aby wdrażane przez nich transformacje spełniały wymogi ustawy hazardowej, a równocześnie nie zakłócały graczom obstawiania. Ustalenie pułapów na rozgrywkę zajmuje przykładowo na www.fortuna.pl nie wiele więcej niż paręnaście sekund – mówi Konrad Komarczuk, szef Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Postępowanie odn wskazania limitów u bukmacherów została uwzględniona do toku rejestracji nowego klienta. Typujący posiadający już osobiste konto w serwisie w celu zawierania zakładów potrzebują po zalogowaniu zrealizować rejestrację u buka on-line, a w następnej kolejności wstąpić w sekcję „Limity klienta” bądź przejść do zakładki „Limity klienta” w ustawieniach konta gracza.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Darmowy zakład (cashback) 120 zł +400 zł za wpłatę - więcej na www.fortuna.pl
Bonus bez depozytu 30 zł + do 1500 zł w promocjach - więcej na www.lvbet.pl
Bonus bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę - więcej na www.totolotek.pl

Stąd powinno się skonfigurować limity na zakładach wzajemnych już dziś tak aby … nie pozostać zlimitowanym w przyszłości 😉

Stworzone przy współpracy z Serwis bukmacherski

Polecamy w tym tygodniu