Lista legalnych bukmacherów w Polsce

„Legalny bukmacher? Nie, dziękuję.” – tak z pewnością wyglądała nasza przygoda z legalnymi bukmacherami zanim zmieniło się na dobre prawo. Co prawda nadal niektórzy nielegalni bukmacherzy próbują działać na naszym rynku, ale obarczone jest to karą finansową.

Zamiast borykać się z problemami typu – złapią mnie czy nie, lepiej zacząć typować u legalnego bukmachera z licencją (lista legalnych bukmacherów w Polsce niżej). W Polsce zakłady bukmacherskie nadal są legalne o ile obstawiamy mecze u takich właśnie firm.

Jedną z nich jest na przykład Fortuna lub Etoto – legalni bukmacherzy z licencją. Z całej tej stawki jest z pewnością jednym z najmniej znanych jest Etoto.pl.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Darmowy zakład (cashback) 120 zł +400 zł za wpłatę - więcej na www.fortuna.pl
Bonus bez depozytu 30 zł + do 1500 zł w promocjach - więcej na www.lvbet.pl
Bonus bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę - więcej na www.totolotek.pl

Cóż, bukmacher już zapowiada na swojej stronie internetowej zmiany, które mają niebawem nastąpić w jego ofercie bukmacherskiej.

Legalni bukmacherzy w Polsce

Póki co warto rozejrzeć się nad tym co oferują nam aktualnie bukmacherzy w Polsce. A są to oczywiście tylko zakłady bukmacherskie z wielu dyscyplin sportowych. Na pierwszym miejscu absolutnie jest polska Ekstraklasa. Wpływ na to ma z pewnością sponsoring klubów.

Oprócz piłki nożnej możemy typować inne dyscypliny sportowe. Typowanie meczów z listy legalnych bukmacherów jest możliwe nie tylko przed ich rozpoczęciem ale i w trakcie czyli na żywo (oferta zakładów bukmacherskich live jest dostępna u każdego bukmachera z listy). A to oznacza, że każdy bukmacher oferuje nam zakłady na żywo. Z pewnością możemy to zaliczyć do plusów legalnych bukmacherów.

Najlepsza oferta, kursy no i promocje! Wejdź na www.efortuna.pl

Jednak warto zwrócić jednocześnie uwagę, że brakuje bukmacherom świetnej aplikacji do obstawiania. Dlatego czekamy zatem na ofertę LIVE na aplikacji mobilnej, ale również dłuższe godziny pracy helpdesku – który w trudnych sytuacjach wieczornych zazwyczaj nie jest dostępny.

Tego życzyliby sobie z pewnością gracze, ponieważ strona internetowa przyjmuje od nas zakłady bukmacherskie od godziny 8 do 22. Bo przecieżdla Nas najważniejsze jest by przyjmowane zakłady bukmacherskie działały nieprzerwanie 24/7.

Do tego mamy słabe kursy i niskie limity

W dodatku 12% podatek sprawia, że nie jesteśmy raczej przekonani do gry u tego bukmachera. Czy możemy jednak coś zyskać decydując się na rejestrację u któregoś z listy legalnych bukmacherów w Polsce? Oczywiście bonusy bukmacherskie, które aktualnie wynoszą u każdego z bukmacherów kilkaset złotych a u takich bukmacherów jak lvbet.pl czy totolotek.pl nawet i 1000 zł.

Tego nie ma nikt! 1500zł za wpłatę! I 30zł za rejestrację! Oto www.lvbet.pl

Warunki obrotu dosyć proste stąd warto chociażby z tego powodu zajrzeć na strony z listy legalnych bukmacherów.

Jakby jednak nie było grając czy to w Fortunie czy Totolotku czy nawet w Etoto.pl typujemy u legalnego bukmachera z licencją. To niesie dziś za sobą o wiele większe zalety niżeli kilka lat temu. Przede wszystkim nie musimy ukrywać się z taką działalnością.

Odprowadzając podatki możemy być w zupełności spokojni o przelewy na rachunek bankowy. Faktem jest, że przykładowo takie Etoto czy Milenium nie oferuje nam zbyt wiele szczególnie porównując go z innymi bukmacherami jak Fortuna czy Totolotek.

Ale na rynku jest obecnie 9 firm, które legalnie oferują zakłady bukmacherskie legalnie online. To sprawia, że mimo wszystko warto zainteresować się ich ofertą i zarejestrować tam swoje konto. Tym bardziej, że na horyzoncie widać pozytywne zmiany…

Lista legalnych bukmacherów w Polsce (ranking)

  1. www.fortuna.pl – 120zł darmowy zakład + 400zł za wpłatę
  2. www.totolotek.pl – 20zł za rejestrację + 1000zł za wpłatę
  3. www.lvbet.pl – 20zł za rejestrację + 1000zł za wpłatę
  4. www.etoto.pl – nawet 500zł za wpłatę
  5. www.forbet.pl – nawet 600zł za wpłatę
  6. www.sts.pl – nawet 500zł za wpłatę
  7. www.milenium.pl – 20zł za rejestrację + 760zł za wpłatę
  8. www.totalbet.pl – 25zł za rejestrację + 500zł za wpłatę
  9. www.superbet.pl – brak bonusu

Polecamy w tym tygodniu