Lista legalnych bukmacherów w Polsce

„Legalny bukmacher? Nie, dziękuję.” – tak z pewnością wyglądała nasza przygoda z legalnymi bukmacherami zanim zmieniło się na dobre prawo. Co prawda nadal niektórzy nielegalni bukmacherzy próbują działać na naszym rynku, ale obarczone jest to karą finansową.

Zamiast borykać się z problemami typu – złapią mnie czy nie, lepiej zacząć typować u legalnego bukmachera z licencją (lista legalnych bukmacherów w Polsce niżej). W Polsce zakłady bukmacherskie nadal są legalne o ile obstawiamy mecze u takich właśnie firm.

Jedną z nich jest na przykład Fortuna lub Etoto – legalni bukmacherzy z licencją. Z całej tej stawki jest z pewnością jednym z najmniej znanych jest Etoto.pl.

3 najciekawsze bonusy bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Cóż, bukmacher już zapowiada na swojej stronie internetowej zmiany, które mają niebawem nastąpić w jego ofercie bukmacherskiej.

Legalni bukmacherzy w Polsce

Póki co warto rozejrzeć się nad tym co oferują nam aktualnie bukmacherzy w Polsce. A są to oczywiście tylko zakłady bukmacherskie z wielu dyscyplin sportowych. Na pierwszym miejscu absolutnie jest polska Ekstraklasa. Wpływ na to ma z pewnością sponsoring klubów.

Oprócz piłki nożnej możemy typować inne dyscypliny sportowe. Typowanie meczów z listy legalnych bukmacherów jest możliwe nie tylko przed ich rozpoczęciem ale i w trakcie czyli na żywo (oferta zakładów bukmacherskich live jest dostępna u każdego bukmachera z listy). A to oznacza, że każdy bukmacher oferuje nam zakłady na żywo. Z pewnością możemy to zaliczyć do plusów legalnych bukmacherów.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Jednak warto zwrócić jednocześnie uwagę, że brakuje bukmacherom świetnej aplikacji do obstawiania. Dlatego czekamy zatem na ofertę LIVE na aplikacji mobilnej, ale również dłuższe godziny pracy helpdesku – który w trudnych sytuacjach wieczornych zazwyczaj nie jest dostępny.

Tego życzyliby sobie z pewnością gracze, ponieważ strona internetowa przyjmuje od nas zakłady bukmacherskie od godziny 8 do 22. Bo przecieżdla Nas najważniejsze jest by przyjmowane zakłady bukmacherskie działały nieprzerwanie 24/7.

Do tego mamy słabe kursy i niskie limity

W dodatku 12% podatek sprawia, że nie jesteśmy raczej przekonani do gry u tego bukmachera. Czy możemy jednak coś zyskać decydując się na rejestrację u któregoś z listy legalnych bukmacherów w Polsce? Oczywiście bonusy bukmacherskie, które aktualnie wynoszą u każdego z bukmacherów kilkaset złotych a u takich bukmacherów jak lvbet.pl czy totolotek.pl nawet i 1000 zł.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Warunki obrotu dosyć proste stąd warto chociażby z tego powodu zajrzeć na strony z listy legalnych bukmacherów.

Jakby jednak nie było grając czy to w Fortunie czy Totolotku czy nawet w Etoto.pl typujemy u legalnego bukmachera z licencją. To niesie dziś za sobą o wiele większe zalety niżeli kilka lat temu. Przede wszystkim nie musimy ukrywać się z taką działalnością.

Odprowadzając podatki możemy być w zupełności spokojni o przelewy na rachunek bankowy. Faktem jest, że przykładowo takie Etoto czy Milenium nie oferuje nam zbyt wiele szczególnie porównując go z innymi bukmacherami jak Fortuna czy Totolotek.

Ale na rynku jest obecnie 9 firm, które legalnie oferują zakłady bukmacherskie legalnie online. To sprawia, że mimo wszystko warto zainteresować się ich ofertą i zarejestrować tam swoje konto. Tym bardziej, że na horyzoncie widać pozytywne zmiany…

Lista legalnych bukmacherów w Polsce (ranking)

  1. www.fortuna.pl – 120zł darmowy zakład + 400zł za wpłatę
  2. www.totolotek.pl – 20zł za rejestrację + 1000zł za wpłatę
  3. www.lvbet.pl – 20zł za rejestrację + 1000zł za wpłatę
  4. www.etoto.pl – nawet 500zł za wpłatę
  5. www.forbet.pl – nawet 600zł za wpłatę
  6. www.sts.pl – nawet 500zł za wpłatę
  7. www.milenium.pl – 20zł za rejestrację + 760zł za wpłatę
  8. www.totalbet.pl – 25zł za rejestrację + 500zł za wpłatę
  9. www.superbet.pl – brak bonusu

Polecamy w tym tygodniu