Metody obstawiania meczów czyli skuteczny system na zakłady

Każdy gracz przystępując do zakładów bukmacherskich liczy na sukces i poniekąd niezależność finansową. Wyobrażamy sobie wielkie zarobki. Doskonale wiemy, że na początku może być różnie, ale przecież kiedyś musi się to zmienić.

Wszystko tak naprawdę prędzej czy później skupia się wokół systemu. Wiele osób będzie nam sugerowało, że to właśnie od niego zależy nasz sukces.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Systemy bukmacherskie

Jeśli chodzi o skuteczne systemy bukmacherskie to znajdziemy gotowe już rozwiązania, które będą wskazywały nam jakie zdarzenia mają się znaleźć na naszym kuponie, o jakim kursie czy jaką stawką powinniśmy je grać. Systemy bukmacherskie głównie opierają się na stawce.

Gracze upodobali sobie obstawianie za płaską stawkę, którą niekiedy różnicują. Z tej metody korzysta najwięcej graczy, zarówno tych początkujących jak i bardziej doświadczonych. Popularna jest także metoda progresji. Tutaj mówimy jednak o bardziej agresywniejszym obstawianiu.

Poza tym gracze sami wypracowują sobie swoje własne, autorskie systemy.

Który system obstawiania wybrać?

To trudne pytanie, ponieważ nie ma do niego jednej uniwersalnej odpowiedzi. Tak naprawdę niekiedy czytamy na czym polega dany system i uważamy, że jest on najlepszy po czym w praktyce wychodzi nam to różnie. Niektórzy gracze tak bardzo skupiają się na założeniach danej metody obstawiania, że zupełnie zapominają o wydarzeniach, które muszą znaleźć się w kuponie.

Ważne jest, by zawsze były one odpowiednie przez nas przeanalizowane. Najlepiej będzie przetestować w miarę możliwości kilka systemów i sprawdzić, które daje nam największe profity i które to skuteczne systemy bukmacherskie.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

 

Poza tym skupiajmy się na tym, by na naszych kuponach było możliwie jak najmniej wydarzeń.

Im jest ich więcej, tym mniejsze prawdopodobieństwo wygranej. Nie dodawajmy także tego samego wydarzenia na kilku kuponach.

Nawet jeśli z naszej perspektywy wygląda on na pewniaka. Nie każdy gracz od razu znalazł swój optymalny system. Niektórzy potrzebowali na to miesięcy, a nawet lat. Najważniejsze w tym czasie jest to, by jak najmniej tracić, ale wynosić jak najwięcej nauki.

Dzięki temu możemy odnaleźć szybko swoją metodę na ogrywanie bukmachera.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu