Metody obstawiania meczów czyli skuteczny system na zakłady

Każdy gracz przystępując do zakładów bukmacherskich liczy na sukces i poniekąd niezależność finansową. Wyobrażamy sobie wielkie zarobki. Doskonale wiemy, że na początku może być różnie, ale przecież kiedyś musi się to zmienić.

Wszystko tak naprawdę prędzej czy później skupia się wokół systemu. Wiele osób będzie nam sugerowało, że to właśnie od niego zależy nasz sukces.

3 najciekawsze bonusy bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Systemy bukmacherskie

Jeśli chodzi o skuteczne systemy bukmacherskie to znajdziemy gotowe już rozwiązania, które będą wskazywały nam jakie zdarzenia mają się znaleźć na naszym kuponie, o jakim kursie czy jaką stawką powinniśmy je grać. Systemy bukmacherskie głównie opierają się na stawce.

Gracze upodobali sobie obstawianie za płaską stawkę, którą niekiedy różnicują. Z tej metody korzysta najwięcej graczy, zarówno tych początkujących jak i bardziej doświadczonych. Popularna jest także metoda progresji. Tutaj mówimy jednak o bardziej agresywniejszym obstawianiu.

Poza tym gracze sami wypracowują sobie swoje własne, autorskie systemy.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Który system obstawiania wybrać?

To trudne pytanie, ponieważ nie ma do niego jednej uniwersalnej odpowiedzi. Tak naprawdę niekiedy czytamy na czym polega dany system i uważamy, że jest on najlepszy po czym w praktyce wychodzi nam to różnie. Niektórzy gracze tak bardzo skupiają się na założeniach danej metody obstawiania, że zupełnie zapominają o wydarzeniach, które muszą znaleźć się w kuponie.

Ważne jest, by zawsze były one odpowiednie przez nas przeanalizowane. Najlepiej będzie przetestować w miarę możliwości kilka systemów i sprawdzić, które daje nam największe profity i które to skuteczne systemy bukmacherskie. Poza tym skupiajmy się na tym, by na naszych kuponach było możliwie jak najmniej wydarzeń.

Im jest ich więcej, tym mniejsze prawdopodobieństwo wygranej. Nie dodawajmy także tego samego wydarzenia na kilku kuponach.

Nawet jeśli z naszej perspektywy wygląda on na pewniaka. Nie każdy gracz od razu znalazł swój optymalny system. Niektórzy potrzebowali na to miesięcy, a nawet lat. Najważniejsze w tym czasie jest to, by jak najmniej tracić, ale wynosić jak najwięcej nauki.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Dzięki temu możemy odnaleźć szybko swoją metodę na ogrywanie bukmachera.

Polecamy w tym tygodniu