Milenium.pl

Niezależnie od stopnia naszego zaawansowania jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie zawsze będą nas interesowały bonusy powitane u bukmacherów. Co więcej, są gracze, którzy głównie na nich bazują. Po ich wykorzystaniu wypłacają pieniądze i zapominają o danym bukmacherze.

W Polsce teraz nie możemy być wybredni, ponieważ do naszej dyspozycji są tylko legalni bukmacherzy. Wśród nich jest bukmacher Milenium.pl, który do tej wielkiej rewolucji był raczej mało znany. To jednak się zmienia, a głównie za sprawą bonus na start.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Bonus na start bez depozytu!

Doskonale wiemy, że pierwsza wpłata jest niezwykle ważna. Im więcej wpłacamy – tym więcej możemy zyskać. W przypadku Milenium.pl możemy zyskać aż 1500 złotych!  Tyle właśnie wynosi bonus za wpłatę od tegoż legalnego buka. Jak na standardy jest to naprawdę sporo.

Najlepiej zatem uzbierać sobie więcej pieniędzy i wpłacić na konto 1500 złotych, by tyle samo również zyskać.

 

O czym musimy jeszcze pamiętać?

Przede wszystkim pamiętajmy, że jest to promocja dla nowych graczy. Nasze kolejne wpłaty już nie będą miały tutaj żadnego znaczenia. Poza tym mamy dokładnie 10 dni na wykonanie pierwszego depozytu, by starać się o bonus. Czy ciężko jest obrócić daną kwotę u danego bukmachera? Nie.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Zakłady bukmacherskie Milenium.pl są przyjaźnie nastawione do graczy. Zauważymy tu przede wszystkim dość szeroką ofertę, w tym również na żywo. Jest to o tyle ważne, że nasz bonus nie otrzymuje od tak. Niezależnie od tego jaką kwotę wpłacimy nie otrzymamy od razu za nic bonusu powitalnego. Musimy go obrócić 4 razy, kurs całkowity musi wynieść co najmniej 2,0.

Zapraszamy na stronę z ofertą bonusową www.milenium.pl

By być pewnym, że otrzymamy bonus na start od Milenium.pl najlepiej będzie poświęcić swój wolny czas na przeczytanie zasad. Tam dowiemy się wszystkiego ile mamy czasu i co należy zrobić, by być pewnym jego otrzymania.

Ów bonus startowy z pewnością jest ciekawym chwytem marketingowym na zdobycie kolejnych nowych graczy. A bez wątpienia jest się o kogo bić, ponieważ ponad 90% osób grało dotychczas u nielegalnych bukmacherów. Odpowiednio wysoki bonus na start to z pewnością dobry kierunek. Czy jednak oprócz niego warto potem pozostać u tego bukmachera? Tak.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Opinie o Milenium.pl są naprawdę pozytywne.

Gracz dość wysoko oceniają tą firmę bukmacherską. Grając wcześniej u nielegalnych bukmacherów niejako teraz nie mamy oczekiwać niczego lepszego. Mimo wszystko jak na poziom Milenium faktycznie wygląda dosyć obiecująco.

Przede wszystkim stawia na rozwój i dba o swoich graczy. Miejmy zatem nadzieje, że oprócz rekordowego bonusu Milenium.pl będzie nam oferowało rekordowo wysokie kursy i szeroką ofertę na polskim rynku.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu