Na kogo stawiają bukmacherzy w wyborach prezydenckich?

Czas wyborów prezydenckich to czas głosowania. Sprawdźmy jak bukmacherzy typują rezultaty wyborów na prezydenta RP…

W tym tygodniu rozegra się I runda wyborów prezydenckich. Dlatego legalni bukmacherzy internetowi, a w tym i BETFAN.PL dostarczają multum zakładów dodatkowych związanych z tym zdarzeniem, jakim powoli zaczyna żyć aktualnie cała Polska.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

DUDA LUB TRZASKOWSKI?

Migiem wystartujmy od tego, co najistotniejsze. U rzeczonego legalnego polskiego bukmachera zdołacie grać na zakładach, który kandydat wygra wybory o fotel prezydenta Polski. Póki co faworytem jest dotychczasowy prezydent Andrzej Duda, jaki praktycznie w każdym badaniu opini publicznej okupuje pierwszą pozycję w porównaniach.

Jednakże od dnia Rafał Trzaskowski zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to wsparcie dla pretendenta promowanego przez PO w dużym stopniu wzrosło. Do tego stopnia, iż w niektórych prognozach wyprzedza on i urzędującego prezydenta. Naturalnie nieznacznie, mimo to jednak.

Znawcy w BETFAN liczą, iż na 54% pokona przeciwników Duda. Procenty na to iż zwycięży Trzaskowski oceniane są na nieomalże 44%.
Chociaż Szymon Hołownia bądź Władysław Kosiniak-Kamysz są w stanie spodziewać się plus minus 10% głosów, to nie mają faktycznie najmniejszych sposobności na to, aby dotrzeć do II tury.

Analogicznie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń bądź choćby Stanisław Żółtek. Aczkolwiek ów ostatni kandydat z racji projektu „Menelowe+” może w ocenie bukmacherów w necie na końcu nazbierać jakieś 2 punkty %.

KTO WYGRA w POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTWACH?

Legalnie funkcjonujący bukmacherzy w Polsce oferują nadto możność obstawiania, jaka będzie obecność społeczeństwa w I części wyborów, jak dużo kandydatów sumarycznie zdobędzie chociaż 10.01% poparcia, a dodatkowo jakie będą efekty wszelkich jednostek rywalizujących o funkcję głowy państwa. Nie ulega kwestii, iż nieomalże na pewno będzie II runda. Co ważne, w tej chwili dziś zdołacie grać na zakładach, jaki rezultat zdobędą w niej Duda i Trzaskowski, którzy pewnie na pewno się w niej pojawią.

Reasumując: wszelkie typy, jakie pragnęlibyście odszukać na temat wyborów na głowę państwa wypatrzycie na portalu www.betfan.pl.
Ewidentnie jest tak sporo zakładów iż każdy gracz znajdzie coś praktycznego do obstawiania.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł za rejestrację
FREEBET 20 zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
FREEBET 200 zł - betcris.pl + 50 zł bez ryzyka

Porównaj promocje

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu