Najlepszy bukmacher na początek

Początkujące osoby, które od niedawna zainteresowały się bukmacherskimi zakładami sportowymi mają mnóstwo pytań. Dla doświadczonych graczy stanowią one często pole do śmiechu. Nie możemy jednak zapominać o swoich początkach na zakładach bukmacherskich.

W tym czasie faktycznie następuje wiele pytań, a wśród nich – czy obstawiać mniej meczy za większą gotówkę czy może więcej spotkań, ale za mniejsze pieniądze? Na to pytanie nie ma jednej konkretnej odpowiedzi. Nikt nie powie nam, że najlepiej jest obstawić na dzień 3 lub 10 meczy.

To po prostu niemożliwe. Musimy dojść do takie momentu, kiedy zauważymy, że nie możemy obstawiać meczy na przymus, nie szukać kolejnych spotkań, by się odkuć. Tak naprawdę stawianie w nieskończoność niskie kwoty nie dadzą nam nic dobrego.

Przede wszystkim w przypadku wygranej będzie to niski zarobek. A to niektórych nie napawa optymizmem, ponieważ każdy chce tu zarobić. Wiąże się z tym obstawianie wielu meczy. To również nie jest dobre, ponieważ siedzieć i analizować możemy całe dni.

Zatracimy poczucie czasu, a nie wpłynie to znacząco na nasze zarobki. Najlepiej jest dojść do takiego miejsca, w którym to dysponujemy większą gotówką i możemy pozwolić sobie na typowanie mniejszej ilości mecze za większe pieniądze.

Dzięki temu nie będziemy spędzać tak długo czasu na analizowaniu meczów, a jednocześnie będziemy cieszyć się z zarobku.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł za rejestrację
FREEBET 20 zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
FREEBET 200 zł - betcris.pl + 50 zł bez ryzyka

Porównaj promocje

 

Pamiętajmy jednak o jednej ważnej radzie – nie typujmy meczy na przymus. Z tego nic dobrego nie wynika.

Zaczynamy w końcu przegrywać, a statystyki stają się dla nas niemal podobne w każdym meczu i nie wiemy co tak naprawdę typować. Bywa taki okres, że nie ma dosłownie żadnej dyscypliny sportowej do obstawiania. Są to chociażby okresy świąteczne.

Czasem jest kilka meczy w ciągu całego dnia, a my na przymus szukamy czegoś do obstawianie, ponieważ wcześniej założyliśmy sobie typowanie np. trzech meczy w ciągu dnia. Nigdy nie stawiajmy sobie takich założeń, to samo tyczy się zarobku.

Nie mając takich wyznaczników lepiej będzie się nam analizowało spotkania, a dzięki temu zarobimy o wiele więcej na obstawianiu.

Początek na zakładach to analiza…

Nie tylko temat „najlepszy bukmacher na początek” to coś od czego należy zacząć grę na zakładach ale analiza … To jest podstawa gry na zakładach bukmacherskich.

Oto jak wykonujemy My taką analizę na przykładzie jednych z ostatnich  MŚ w piłce nożnej:

Kto awansuje do finału MŚ w piłce nożnej?

Mistrzostwa w piłce nożnej 2018 spokojnie dobiegają do finalnych rozstrzygnięć. Pozostały nam zaledwie cztery spotkania. Ale zanim zacznie się mecz finałowy Mistrzostw Świata my postanowiliśmy dostarczyć Wam bukmacherskie przewidywania na spotkania 1/2 finału.

Przyznam, iż ciężko oglądało się gros meczy piłkarskich ćwierćfinałowych, a to ze względu na to iż naczelnym zamiarem każdej drużyny grającej w 1/4 MŚ był przejście do 1/2 Mundialu.
I tak Niemcy z Francuzami strasznie się męczyły ażeby po wyniku 1:0, przeskoczyli dalej Niemcy. Brazylia po kapitalnym pojedynku pobiła Kolumbię jednakże straciła swojego najważniejszego piłkarza Neymara.
Zawodnicy z Argentyny męczyli się grając z Belgami jednakże przeszli dalej, a Królestwo Niderlandów po strasznie żałosnym spotkaniu zwyciężyła rewelację MŚ Kostarykę po po dogrywce i karnych.

W w walce o finał zagrają toteż Brazylia kontra Niemcy oraz Argentyna kontra Królestwo Holandii.
To znaczy, że w półfinałach rozegrają mecze wybrańcy bukmacherów owych piłkarskich mistrzostw.”

 

I druga analiza na początek …

1/4 MŚ w piłce nożnej 2014…

Zapewne zastanawiasz się na kogo postawić w ćwierćfinale Mistrzostw Świata 2014 …
Bowiem to na którą drużynę stawiają bukmacherzy online na zakładach piłkarskich to wiadomo – wystarczy odwiedzić ich stronę internetową aby zaznajomić się z ich typami piłkarskimi.
Natomiast My pokazujemy Wam własne przemyślenia odnoszące się do meczów w ćwierćfinale Mistrzostw Świata w Brazylii.

W pojedynku Francja – Niemcy bardzo opornie wymienić faworyta oraz obawiam się że będziemy mieć dogrywkę – z tej przyczyny warto postawić w proponowanym pojedynku na wynik remisowy. Benzema i partnerzy pewnie cokolwiek strzelą – niemniej jednak podobnie zrobią to Szwaby.

W następnym spotkaniu Brazylia zagra mecz z Kolumbią, która zbudowana zwycięstwem z Urugwajem wcale nie jest bez szans w owym pojedynku, a wręcz przeciwnie. Jeżeli Brazylia zagra identycznie jak w 1/8 finału wówczas omawiany pojedynek wg Nas przegra oraz odpadnie z turnieju.

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Argentyna – Belgia – niniejszy mecz ma jedynie jednego faworyta na zakładach bukmacherskich on-line i My podobnie jak bukmacherzy obstawiamy w tym spotkaniu na zwycięstwo Argentyny – znakomitość Messi doprowadzi ponownie własny team do wygranej.

O meczu Holandia Kostaryka idzie napisać wyłącznie tyle iż – sukces Kostaryki byłaby największą bombą tych MŚ. O ile Holendrzy coś nie strzelą w 90 minut wtedy niniejszy pojedynek są w stanie przegrać. Jednakże My obstawiamy pewną wygraną graczy z kraju tulipanów.

Obstawiając spotkania na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej 2014 warto pamiętać, że mamy część pucharową co znaczy że ekipy kalkulują i te słabsze zespoły rozgrywają pojedynki niezwykle konsekwentnie z tyłu aby przede wszystkim nie stracić bramki i to z tej przyczyny mamy bez liku meczów z dogrywką.”

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu