Najwyższa promocja bukmacherska na start

Świetna propozycja bukmacherska od buka eTOTO! 200% za wpłatę dla nowo rejestrujących się graczy. Odbierz 1000 zł w bonusach. Taka oferta nie pojawia się cyklicznie wśród legalnych bukmacherów internetowych stąd należałoby przyjrzeć się jej bacznie. Bo warto!

Premia przy rejestracji to poniekąd norma wśród bukmacherów w Polsce, ale by dawać ludziom 200 procent za ich wpłatę – to z trudem coś takiego wyszukać wśród kolejnych promocji na start. Wyłącznie totolotek.pl i lvbet.pl dają przeszło 1000 złotych w bonusach powitalnych, ale to zaledwie 100% pierwszej wpłaty. A tutaj etoto.pl poszło po bandzie!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Reguły propozycji powitalnej

Jak wspomnieliśmy niedawno nadmieniony legalny bukmacher online przedłożył nowiutką ofertę powitalną, zamiast wyboru miedzy ofertą defensywną a ofensywną mamy promocję Sięgnij po 1000 zł od eTOTO.
Spoglądając na znaczne zaciekawienie promocjami u bukmacherów w Polsce wśród obstawiających zdarzenia spółka bukmacherska eTOTO postanowiła wystartować z najkorzystniejszą ofertą dla grających na początek. U dołu pokazaliśmy co nieco wiadomości odnośnie nowej promocji przy rejestracji:

W następnej propozycji w trakcie rejestracji Odbierz 1000 złotych, grający za własne dwa pierwsze depozyty otrzymać może do 1000 pln:
– pierwszy transfer na konto grającego będzie zwiększony o 200% do 100 pln (innymi słowy wystarczy przelew 50 pln, ażeby otrzymać 100 złotych), co jest ponadprzeciętne wśród bukmacherów legalnych w Kraju. Nie ma możliwości znaleźć buka jaki podwyższa wpłatę o tego rodzaju procent.

3 najciekawsze bonusy bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– dalszy przekaz pieniężny na konto grającego zostanie zwiększony o 100 % do praktycznie 900 pln !

Tym samym całkowicie obstawiający za własne 2 pierwsze przelewy może otrzymać 1000 zł.

Z promocji mogą skorzystać wszelcy obstawiający, jacy w dalszym ciągu nie zrobili pierwszej wpłaty na konto u buka (mogą pozyskać obydwa dodatki) albo wtórej wpłaty (mogą zdobyć wtóry dodatek), pomijając nawet czas rejestracji.

W wypadku pytań polecamy sprawdzić regulamin na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Polecamy w tym tygodniu