Najwyższa promocja bukmacherska na start

Świetna propozycja bukmacherska od buka eTOTO! 200% za wpłatę dla nowo rejestrujących się graczy. Odbierz 1000 zł w bonusach. Taka oferta nie pojawia się cyklicznie wśród legalnych bukmacherów internetowych stąd należałoby przyjrzeć się jej bacznie. Bo warto!

Premia przy rejestracji to poniekąd norma wśród bukmacherów w Polsce, ale by dawać ludziom 200 procent za ich wpłatę – to z trudem coś takiego wyszukać wśród kolejnych promocji na start. Wyłącznie totolotek.pl i lvbet.pl dają przeszło 1000 złotych w bonusach powitalnych, ale to zaledwie 100% pierwszej wpłaty. A tutaj etoto.pl poszło po bandzie!

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

 

Reguły propozycji powitalnej

Jak wspomnieliśmy niedawno nadmieniony legalny bukmacher online przedłożył nowiutką ofertę powitalną, zamiast wyboru miedzy ofertą defensywną a ofensywną mamy promocję Sięgnij po 1000 zł od eTOTO.
Spoglądając na znaczne zaciekawienie promocjami u bukmacherów w Polsce wśród obstawiających zdarzenia spółka bukmacherska eTOTO postanowiła wystartować z najkorzystniejszą ofertą dla grających na początek. U dołu pokazaliśmy co nieco wiadomości odnośnie nowej promocji przy rejestracji:

W następnej propozycji w trakcie rejestracji Odbierz 1000 złotych, grający za własne dwa pierwsze depozyty otrzymać może do 1000 pln:
– pierwszy transfer na konto grającego będzie zwiększony o 200% do 100 pln (innymi słowy wystarczy przelew 50 pln, ażeby otrzymać 100 złotych), co jest ponadprzeciętne wśród bukmacherów legalnych w Kraju. Nie ma możliwości znaleźć buka jaki podwyższa wpłatę o tego rodzaju procent.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

– dalszy przekaz pieniężny na konto grającego zostanie zwiększony o 100 % do praktycznie 900 pln !

Tym samym całkowicie obstawiający za własne 2 pierwsze przelewy może otrzymać 1000 zł.

Z promocji mogą skorzystać wszelcy obstawiający, jacy w dalszym ciągu nie zrobili pierwszej wpłaty na konto u buka (mogą pozyskać obydwa dodatki) albo wtórej wpłaty (mogą zdobyć wtóry dodatek), pomijając nawet czas rejestracji.

W wypadku pytań polecamy sprawdzić regulamin na www.etoto.pl.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu