Nasze typy na: Iga Świątek – Julia Putincewa

theROOT.pl

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Analizując mecz pomiędzy Igą Świątek a Julią Putincewą, wydaje się, że Świątek jest faworytką do zwycięstwa z uwagi na jej obecną formę i wyniki poprzednich spotkań z Putincewą. Warto zauważyć, że Świątek dominuje w bezpośrednich starciach, wygrywając wszystkie dotychczasowe spotkania bez straty seta.

Kursy bukmacherskie sugerują, że Świątek jest faworytką, co odzwierciedla jej dominującą pozycję w rywalizacji. Propozycje typów na mecz obejmują m.in. handicap gemowy na korzyść Świątek oraz przewidywane ograniczenie liczby gemów w meczu, co może być uzasadnione biorąc pod uwagę dominującą formę Polki.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Oferta bonusowa od STS dodatkowo zachęca do obstawiania, oferując bonus za poprawne wytypowanie zwycięstwa polskich zawodników, w tym Igły Świątek, co może być dodatkową motywacją dla kibiców.

Podsumowując, wszystko wskazuje na to, że Iga Świątek ma wysokie szanse na zwycięstwo w tym meczu z Julią Putincewą, co potwierdzają zarówno statystyki bezpośrednich spotkań, jak i aktualna forma zawodniczek.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Warto zobaczyć jeszcze

Zostaw opinie