Nowa apka Etoto

Nowa apka Etoto do obstawiania meczów!

theROOT.pl

Bukmacher Etoto, dbając o satysfakcję swoich graczy, wprowadził nową wersję swojej aplikacji mobilnej. Zmiany te mają na celu ułatwienie wyboru zakładów oraz poprawę intuicyjności działania aplikacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, który przedstawi, na co możecie liczyć w nowej odsłonie aplikacji Etoto. W ramach zakładów bukmacherskich Etoto, gracze mogą pobrać aktualizację nowej aplikacji lub skorzystać z nowych funkcjonalności, pobierając ją ze strony bukmachera. Dzięki wprowadzonym zmianom typerzy mają łatwiejszy dostęp do wydarzeń sportowych oraz możliwość szybszej weryfikacji swoich kont za pomocą usługi MojeID.

Sprawdźcie w naszym artykule jakie jeszcze zmiany wprowadził bukmacher Etoto w swojej najnowszej aktualizacji z dnia 29 czerwca 2023 roku.

Nowa apka bukmachera Etoto

Bukmacher Etoto doskonale zdaje sobie sprawę, że gracze cenią sobie szybkość działania aplikacji zarówno przy składaniu zakładów, wpłacaniu i wypłacaniu środków na konto bankowe. Dlatego też, w dniu 29 czerwca 2023 roku, bukmacher przygotował wiele nowych zmian, które mają na celu poprawę intuicyjności oraz wygody korzystania z aplikacji mobilnej. Dzięki temu, typerzy zyskują między innymi możliwość sprawdzania kuponów ze sportów wirtualnych, przeglądanie najpopularniejszych wydarzeń dnia oraz skorzystanie z innowacyjnej usługi MojeID, usprawniającej proces zakładania nowego konta dla graczy.

Co nowego w aplikacji Etoto po zmianach?

1. Poprawiona historia zakładów na sporty wirtualne

W ramach apki Etoto, gracze korzystający z systemu iOS mogą zauważyć następujące zmiany:

 • Poprawiona funkcjonalność historii zakładów na sporty wirtualne.
 • Udoskonalenie wyświetlania zakładów na żywo.
 • Uproszczony proces weryfikacji konta gracza.
 • Rozbudowa karuzeli z najpopularniejszymi wydarzeniami.
 • Poprawiony widok wydarzeń na liście.

2. Nowości w aplikacji dla użytkowników systemu Android

W przypadku użytkowników systemu Android, wprowadzono aż pięć istotnych zmian:

 • Na głównym ekranie, zamiast kafelków, znajdują się teraz łatwo dostępne najpopularniejsze zakłady.
 • Rozbudowa karuzeli z najpopularniejszymi wydarzeniami sportowymi.
 • Poprawione wyświetlanie zmian kursów na kuponie.
 • Uproszczony proces weryfikacji konta.
 • Poprawiony widok wydarzeń na liście.

Jak widać, bukmacher Etoto stara się konkurować z innymi aplikacjami, takimi jak Betfan, Superbet czy STS, dostosowując swoją aplikację do rosnących wymagań rynku. Wygoda graczy to niezwykle ważny aspekt, na który szczególnie zwracają uwagę doświadczeni typerzy, obstawiający duże sumy.

Nowa usługa w Etoto – MojeID

Drugą ważną nowością wprowadzoną przez bukmachera Etoto jest usługa MojeID. Jest to ogromne udogodnienie dla nowych graczy, którzy chcą założyć konto w Etoto. Po podaniu podstawowych danych (adres e-mail, hasło, numer telefonu) i potwierdzeniu numeru telefonu kodem SMS, gracz ma do wyboru dwie metody dalszej weryfikacji:

 1. Rejestracja za pomocą swojego banku.
 2. Standardowy prosty formularz.

Wybierając opcję rejestracji z wykorzystaniem danych z banku, gracz nie musi ręcznie wpisywać swoich danych. Wystarczy zalogować się do swojego banku i potwierdzić przekazanie danych do Etoto. Dzięki temu, konto gracza zostaje zweryfikowane bez konieczności przesyłania skanu dowodu osobistego czy paszportu. Taka funkcjonalność znacznie przyspiesza proces weryfikacji, oszczędzając kilka cennych minut!

FAQ

Czy bukmacher Etoto posiada nową apkę mobilną?

Tak, bukmacher Etoto wprowadził szereg zmian w swojej aplikacji w dniu 29 czerwca 2023 roku. Dzięki temu gracze mogą korzystać z odświeżonego interfejsu oraz wielu udoskonaleń. Oczekujemy, że w przyszłości zostaną wprowadzone kolejne aktualizacje.

Kto może korzystać z nowej apki Etoto?

Nową aplikację mobilną bukmachera Etoto mogą używać wszyscy gracze – zarówno zarejestrowani użytkownicy, jak i ci, którzy chcą założyć nowe konto i przetestować nowe funkcje aplikacji.

Warto zobaczyć jeszcze