Nowy bukmacher w Polsce – dzisiaj o PZBUK

Dziś wystartowała nowa edycja witryny do zakładów bukmacherskich www.pzbuk.pl, jest ona pierwszym etapem następnej fazy rozwoju na polskim rynku rzeczonego legalnego bukmachera online.

Dodając te wszystkie zmiany kierowali się w szczególności opiniami tudzież recenzjami graczy. Posiadamy nadzieję, że nowa warstwa graficzna spodoba się Wam, a ułatwiona nawigacja sprawi, że będziecie entuzjastycznie obstawiali zdarzenia sportowe na www.pzbuk.pl

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Nowi bukmacherzy aktywniejsi!

To de facto nowy bukmacher online w Kraju albowiem zaczął działać dopiero w 2018 roku. Jego propozycja póki co jest bardzo uboga jednakże cały czas modyfikowana – przez co posiadamy nadzieję że w nie długim okresie dojdzie do średniej wśród buków w Polsce.

Gracze przede wszystkim skierują atencję na bardzo trywialną witrynę do typowania meczy piłkarskich on line – dlatego typowanie u nich jest bezproblemowe i przyjemne 😉 Do tego dochodzi ekspresowa oraz profesjonalna asysta w wypadku problemów z zakładami sportowymi czy wypłatami.

Promocja za wpłatę przy zakładania konta

PZBuk począł proponować najkorzystniejszy asymetryczny dodatek od wpłaty za założenie konta w Kraju!

Każdy grający po wpłacie 200 PLN otrzyma 500 złotych na rozgrywkę w zakładach sportowych.

Wraz z nowiuteńką stroną kończą również prace nad apką na telefon di zawierania zakładów, która powinna zaspokoić każdego typującego. Aplikacja PZBUK będzie dostępna zarówno na urządzenia Apple oraz z systemem Android.

Sportowe zakłady wirtualne także są przystępne obecnie na stronce www.pzbuk.pl. W propozycji znajdziesz wyścigi konne, czworonogów, football oraz koszykówka.

Statut nowiutkiej oferty powitalnej

Organizatorem promocji jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl.
Oferta jest dostępna wyłącznie dla nowo otwierających konta użytkowników pzbuk.pl i dla tych, którzy nie zastosowali dotychczas z żadnej innej akcji promocyjnej przy rejestracji.
Propozycja na początek u tego nowego bukmachera to „Gratisowy zakład 50 zł”.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Kwota dodatku powitalnego przyznawana jest jednostkowo na jednego użytkownika. Bonus po założeniu konta przypisywany jest w zależności od wielkości dokonanego depozytu, wedle założenia, że wartość dodatku stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 PLN.
Maksymalna wielkość depozytu uprawniająca do nabycia dodatku wynosi 200 PLN. Gracz dostaje dodatek po uskutecznieniu warunku wyznaczonego w ust. 4.

Ażeby zrobić użytek z dodatku powitalnego obstawiający jest zmuszony poprawnie zweryfikować osobisty numer telefonu, zrobić wpłatę w wielkości minimum 100 PLN a także aktywować dodatek w czasie depozytu.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Wypłaty środków promocyjnych można dokonać po spełnieniu warunków obrotu.
Warunkiem obrotu bonusem jest realizacja zakładów u bukmachera w wielkości 4-krotności sumy depozytu i dodatku na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0

Oferta bonusowa ważna jest do końca wakacji – ale może zostać przedłużona.

Od chwili włączenia akcji promocyjnej na start użytkownik ma do 60 dni na przeprowadzenie potrzebnego obrotu środkami, niezależnie od terminu trwania oferty. Bukmacher zapewnia sobie opcję od odwołania czy też anulowania niniejszej oferty ewentualnie zmiany jej zasad w każdej chwili, bez wcześniejszego ostrzeżenia graczy rejestrujących się u niego.

Jeden typer może zrobić użytek z oferty wyłącznie jeden raz.

Pzbuk.pl rezerwuje sobie możliwość do odmowy przyznania dodatku w poniższych okolicznościach:

a) w przypadku łamania wytycznej “jeden użytkownik – 1 konto” tj. w poniższych sytuacjach:
– obstawiający ma więcej niźli 1 konto o tym samym adresie IP;
– rejestracji kont o bliźniaczych danych ewentualnie pozostałym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer komórki, nr. karty kredytowej / debetowej, bądź innej metody płatności;
– odbiorca ma więcej niźli 1 konto;

b) w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków bonusowych i niniejszego Statutu;

c) kiedy powstają dowody zmowy między konsumentami w obstawianiu zakładów

d) w wypadku kiedy w przeszłości odbiorca nadużywał, bądź dziś nadużywa systemu bonusowego.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Bukmacher może anulować przyznany bonus na start oraz unieważnić wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania bieżącego wyciągu z Regulaminu promocji powitalnej.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu