Obstawiamy KSW z Fortuną

Legalny bukmacher online Fortuna oraz Federacja KSW (organizacja MMA), nawiązały współpracę. A to znamionuje zakłady wzajemne na MMA u owego buka.
Podpisany 2-letni układ obejmuje każde gale KSW zaplanowane na 2020 a także 2021 rok.

Na dowolnej gali logo Fortuny będzie dostrzegalne przy wydarzeniach planowanych przez Federację KSW. Bukmacher online przygotował dla entuzjastów MMA liczne bonusy, quizy a także zakłady specjalne, jakie odszukacie w oficjalnych kanałach Fortuny.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Typuj KSW z Fortuną

Trwałe rozwijanie partnerstw w biznesie jest dla nas nadrzędne w rozwoju nie jedynie samej Organizacji KSW, lecz i całej dziedziny sportowej. Niezmiernie się cieszę, że do grona partnerów dołączył lider zakładów bukmacherskich w Polsce, jaki będzie nam towarzyszyć nie jedynie na rynku polskim, lecz również przy naszych zagranicznych przedsięwzięciach.

„Niesłychanie cieszę się z przedsięwziętej współpracy a także posiadam nadzieję, że doda ona obu organizacjom multum satysfakcji.” – mówi Martin Lewandowski, boss Organizacji KSW.

Podpisanie kontraktu z Federacją KSW było dla nas normalną decyzją. Od długiego okresu śledzimy istotny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to ceniona i niesłychanie szeroko rozpoznawalna jednostka w świecie sportów walki, w związku z tym sądzimy, że na skutek tej współpracy Fortuna utwierdzi się na pozycji bukmachera pierwszego wyboru dla wszystkich miłośników MMA oraz dotrze do coraz to liczniejszej grupy ludzi obserwujących jakiekolwiek wydarzenie organizowane przez jednostkę KSW.

Już dzisiaj proponujemy najwyższą ilość zakładów przed walką oraz na żywo w Polsce na wszystkie najistotniejsze gale na świecie, a zdołam zapewnić, że począwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa i marketingowa będzie coraz bardziej intensywna. – ogłosił Konrad Komarczuk prezes Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej renomowana jednostka MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie tudzież jedna z w najwyższym stopniu prestiżowych na świecie. To dzisiaj również drugie obok Tour de Pologne nasze przedsięwzięcie niepiłkarskie, identyfikowane na świecie.

Na 52 galach urządzonych przez KSW w Polsce, Anglii oraz Irlandii konkurowało z górą 300 reprezentantów.
KSW od 16 lat formuje historię europejskiego MMA, oferując w najwyższym stopniu szczególne gale MMA na starym kontynencie. Organizacja upowszechnia tą dziedzinę i kształtuje jej sportowe gwiazdy.

Ostatnimi czasy Firma święci spore sukcesy: zrealizowała przykładowo drugą na świecie galę MMA co do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wówczas to sprzedano 57 766 biletów, a dodatkowo efektowne przedsięwzięcia za granicami Polski – w Irlandii, Chorwacji czy UK.

Obstawiaj w Fortunie bo warto !

Fortuna to legalnie funkcjonująca spółka branży bukmacherskiej, wchodząca w zespół jednostek zależnych od Fortuna Entertainment Group, znaczącej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady sportowe.

W Polsce ów legalnie działający bukmacher on-line organizuje zakłady w kanale w necie na www.efortuna.pl oraz w aplikacjach mobilnych na Android i iOs oraz w najliczniejszej w Polsce sieci (liczącej ponad 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Prognozy na MMA znajdziesz na przykład na: Obstawiamy walki KSW

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu