Obstawiamy mecz Polska – Kolumbia na MŚ 2018

Jak typować spotkania Polska vs Senegal, Polska – Kolumbia a także Polska – Japonia? Wypróbuj nasze bezpłatne przewidywania piłkarskie i obstawiaj z Nami Mś w piłce nożnej.

Kolejne kilkanaście dni zdołamy zrelaksować się od futbolu na ekstraklasowym poziomie i zająć się obstawianiem meczy mistrzostwach w Rosji (2018). Nasza reprezentacja narodowa w nadchodzących dniach zagra 3 pojedynki na MŚ 2018.

U dołu prezentujemy nasze przewidywania na spotkania w „polskiej” grupie H na MŚ. 19 czerwca) w grupie H będzie niezwykle prosto przytoczyć pewniaków jako że własne spotkania grywają Polska również Kolumbia, które według ekspertów są obstawiane na owe reprezentacje które awansują z grupy.

3 najciekawsze bonusy bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

W początkowych pojedynkach zmierzą się jak wylosowano Kolumbia z Japonią (tutaj Kolumbijczycy nie winni posiadać żadnych problemów ze strzeleniem kilku goli – i w tym miejscu zaryzykowałbym na rezultat przynajmniej 3:0). Jednocześnie nasza załoga rozegra mecz z Senegalem – przewidywania na niniejszy pojedynek to wynik remisowy gdyż nasza ekipa bardziej winna się oszczędzać przed istotnym pojedynkiem z Kolumbią w Kazaniu (wejściówki na ów pojedynek już dawno temu pozostały sprzedane). W tym miejscu typujemy jak bukmacherzy wirtualni – rezultat remisowy.

Później 28 czerwca 2018 roku zostaną rozegrane w naszej grupie 2 spotkania. Nasza polska załoga zmierzy się z Japonią i w tym miejscu należałoby zaryzykować na rodaków gdyż Japończycy nie są tak czy owak wymagającą ekipą i są do rozgromienia. W następnym meczu – Senegal w ocenie Nas nie będzie posiadać dużych okazji z Kolumbijczykami i przegra rzeczony pojedynek, wprawdzie po mocnej walce.

Pod spodem przewidywania na pojedynki Mistrzostw Świata 2018 rozgrywane w naszej grupie…

Przewidywania na mecze

Grupa H

Kolejka 1
Kolumbia – Japonia 19 czerwca, 14:00 – stawiamy: 1
Sarańsk, Mordowija Ariena
Polska – Senegal 19 czerwca, 17:00 – stawiamy: X
Moskwa, Otkrytije Ariena

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Kolejka 2
Japonia – Senegal 24 czerwca, 17:00 – stawiamy: X
Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena
Polska – Kolumbia 24 czerwca, 20:00 – stawiamy: X
Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Japonia – Polska 28 czerwca, 16:00 – stawiamy: 2
Wołgograd, Wołgograd Ariena
Senegal – Kolumbia 28 czerwca, 16:00 – stawiamy: 2
Samara, Kosmos Ariena

Polecamy w tym tygodniu