Obstawiamy

Obstawiamy

theROOT.pl

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportowa u każdego legalnego bukmachera do obstawiania. Jeśli zatem obstawiamy właśnie ten sport to możemy być pewni, że znajdziemy mecze w każdej firmie bukmacherskiej. Nie dziwi również fakt, że wielu graczy lubuje się w tym sporcie jeśli chodzi o obstawianie meczy.

Opcji mamy naprawdę wiele

Począwszy od tego, że możemy typować która drużyna wyjdzie z tego spotkania zwycięsko skończywszy na tym jaką akcją zakończy się mecz – będzie to gol, rzut z autu, a może podyktowany rzut karny? Przy spotkaniach wyższych rangą mamy zazwyczaj tych możliwości obstawiania o wiele więcej niżeli zwykłych meczy ligowych w podrzędnych ligach.

Najwięcej graczy lubi jednak mimo wszystko obstawiać ilość goli w meczu. Trzeba przyznać, że tu o wiele łatwiej niekiedy wytypować właśnie bramki niżeli to kto wygra dane spotkanie. Jednak nie kończy się to na przedmeczowym kuponie. Piłkę nożną bardzo chętnie typuje się także na żywo. Gracze upodobali sobie obstawianie goli w końcówce meczu. Tak naprawdę najwięcej jest osób, które woli typować, że dany gol jeszcze wpadnie. Ale są również i tacy, którzy obstawiają, że jednak się to nie wydarzy.

 

Kiedy zatem najlepiej obstawiać w meczu, że jednak ten gol wpadnie?

Przede wszystkich przy wysokich wynikach. Szczególnie jeśli jedna z drużyn ma dość bezpieczną przewagę i nawet jeden stracony gol nie pozbawi ich zwycięstwa. Zatem już przy dwóch golach prowadzenia możemy przeanalizować dany mecz.

Warto spojrzeć ile zostało oddanych strzałów, w tym oczywiście celnych. Jeszcze tego czasu do zakończenia jest więcej możemy sobie pozwolić, by obserwować dane spotkanie chociażby przez kilka minut.

Bardzo często padają również gole końcówce w meczach, gdzie może wystąpić tzw. łamak. Szczególnie jeśli to drużyna gospodarzy jest znacznym faworytem i po przerwie dogoniła swojego rywala. A mając chwilę czasu warto dodatkowo sprawdzić czy pomiędzy tymi drużynami padały już takie łamaki. Jeśli tak to z pewnością warto zaryzykować pojawienie się zwycięskiego gola. Takie schematy są bardzo popularne w meczach ligowych.

Znając jeszcze niektóre ligi tak naprawdę możemy często wyłapać wysokie kursy. Warto patrzeć przede wszystkim jakiej rangi jest dane spotkanie.

Obstawianie meczów pucharowych

Zupełnie inaczej wyglądają bowiem spotkania pucharowe. Tutaj już zespoły grają rozważniej i nie ma miejsca na zabawę. Szczególnie jeśli mecz przegrywa faworyzowany gospodarz. W takich przypadkach na łamaki już jest mniejsze prawdopodobieństwo. Ale możemy zawsze szukać gola po stronie gospodarzy. Szczególnie jeśli zauważymy, że tych ataków na bramkę jest coraz więcej.

Pod koniec spotkania nie mają oni tak naprawdę nic do stracenia i ten jeden gol często pada. Powyższe schematy występują naprawdę często.

 

Oczywiście wszystko dotyczy obstawiania na żywo

Z pewnością jeśli zaczniemy tak właśnie typować to dostrzeżemy jeszcze kilka innych. Jedno jest pewne – możemy wtedy wyłapać o wiele wyższe kursy niżeli przed spotkaniem. Kurs 2,00 to w takich przypadkach często minimalny kurs. A kiedy mamy obstawiać owe gole?

To już zależy od nas samych. Może to być 10 lub 5 minut przed końcem spotkania. Wszystko jest kwestią analizy bukmacherskiej w trakcie oglądania danego meczu.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Warto zobaczyć jeszcze