Promocje u bukmacherów na Mundial (obstawianie bez podatku,…)

Nasi legalni bukmacherzy na mistrzostwa świata w Rosji sporządzili sporą dawkę specjalnych ofert dla nowo otwierających konta typerów, z których powinno się skorzystać o ile jeno nie posiadamy konta u wybranego bukmachera. Oto pewna lista oferty bukmacherskich które zdołamy zobaczyć u legalnych bukmacherów on line w naszym Kraju!

Kilka z owych dodatków jest też dla stałych typujących – z których korzystać są w stanie wszystkie osoby zarejestrowane na konkretnej stronie www u bukmachera. Wprawdzie większa część to oferty przy rejestracji i o ile jeno nie posiadamy konta u podanego bukmachera w necie to warto zastanowić się czy to nie najfajniejszy okres żeby zarejestrować u niego konto do zawierania zakładów piłkarskich.

Wymieniony na dole rejestr aktualizowana jest przez cały czas. Wskazane jest ją zarejestrować, żeby być poinformowanym o wszelkich nowych ofertach zakładanych w trakcie Mundialu w Rosji 2018!

Promocje u bukmacherów na Mundial

  1. Polska przegra? Zgarnij 100 PLN zwrotu!
  2. Obstawianie meczów bez podatku!
  3. Promocja 1000 PLN w Totolotku!
  4. Doskonały bonus 2000 PLN w eToto!
  5. Wirtualne mistrzostwa w Forbet
  6. 1500 PLN bonusu powitalnego w LV BET!
  7. Promocja na MŚ 2018! 150 PLN w Fortunie!
  8. 10 PLN za każdego gola na Mundialu
  9. Skrill w LV BET. Zdobądź 5000 PLN!

Ważna wiadomość:

Członkostwo w nielicencjonowanych rozgrywkach hazardowych jest zakazany. Gry hazardowe związane są z ryzykiem. Którykolwiek wyżej wymieniony w portalu bukmacher funkcjonuje w Polsce legalnie plus ma adekwatne licencje Ministra Finansów RP.

Polecamy w tym tygodniu