Początek gry na zakładach bukmacherskich

Początkujące osoby, które od niedawna zainteresowały się bukmacherskimi zakładami sportowymi mają mnóstwo pytań. Dla doświadczonych graczy stanowią one często pole do śmiechu. Nie możemy jednak zapominać o swoich początkach na zakładach bukmacherskich.

W tym czasie faktycznie następuje wiele pytań, a wśród nich – czy obstawiać mniej meczy za większą gotówkę czy może więcej spotkań, ale za mniejsze pieniądze? Na to pytanie nie ma jednej konkretnej odpowiedzi. Nikt nie powie nam, że najlepiej jest obstawić na dzień 3 lub 10 meczy.

To po prostu niemożliwe. Musimy dojść do takie momentu, kiedy zauważymy, że nie możemy obstawiać meczy na przymus, nie szukać kolejnych spotkań, by się odkuć. Tak naprawdę stawianie w nieskończoność niskie kwoty nie dadzą nam nic dobrego.

 

Przede wszystkim w przypadku wygranej będzie to niski zarobek. A to niektórych nie napawa optymizmem, ponieważ każdy chce tu zarobić. Wiąże się z tym obstawianie wielu meczy. To również nie jest dobre, ponieważ siedzieć i analizować możemy całe dni.

Zatracimy poczucie czasu, a nie wpłynie to znacząco na nasze zarobki. Najlepiej jest dojść do takiego miejsca, w którym to dysponujemy większą gotówką i możemy pozwolić sobie na typowanie mniejszej ilości mecze za większe pieniądze.

Dzięki temu nie będziemy spędzać tak długo czasu na analizowaniu meczów, a jednocześnie będziemy cieszyć się z zarobku.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Pamiętajmy jednak o jednej ważnej radzie – nie typujmy meczy na przymus. Z tego nic dobrego nie wynika.

Zaczynamy w końcu przegrywać, a statystyki stają się dla nas niemal podobne w każdym meczu i nie wiemy co tak naprawdę typować. Bywa taki okres, że nie ma dosłownie żadnej dyscypliny sportowej do obstawiania. Są to chociażby okresy świąteczne.

Czasem jest kilka meczy w ciągu całego dnia, a my na przymus szukamy czegoś do obstawianie, ponieważ wcześniej założyliśmy sobie typowanie np. trzech meczy w ciągu dnia. Nigdy nie stawiajmy sobie takich założeń, to samo tyczy się zarobku.

Nie mając takich wyznaczników lepiej będzie się nam analizowało spotkania, a dzięki temu zarobimy o wiele więcej na obstawianiu.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu