Porady bukmacherskie dla każdego

100% skuteczność przy obstawianiu meczów na zakładach bukmacherskich to marzenie każdego typera. Niestety wpadki zdarzają się najlepszym typerom. W tym przypadku nie możemy być do tego negatywnie nastawieni, ponieważ często i dużo wygrywając musimy być świadomi nałożenia limitu przez bukmachera.

Podchodzimy do tego jednak poważnie, ponieważ większości z nas chce dzięki temu zarabiać. Niekiedy ma być to tylko niewielki dodatek do wynagrodzenia, a coraz częściej zakłady bukmacherskie stanowią także główne źródło utrzymania. Osoby, które grają tu dla zabawy czy spędzenia czasu pełnego emocji to rzadkość.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Typując mecze najważniejsze dla nas samych powinno być to, aby nasz ogólny bilans był dodatni. I tutaj zaczyna się cała przygoda. Po pierwsze nie zadawajmy sobie pytania jak ograć bukmachera, ponieważ jest to tylko możliwe w przypadku nowo powstałych firm bukmacherskich, które zatrudniły nieodpowiednich ludzi. Nawet jeśli mielibyśmy cenne informacje o dokładnych wynikach, przebiegu meczu to bukmacher zauważy nasze duże wygrane i nas zlimituje.

 

Zatem odpowiedź na pytanie „czy da się wygrać z bukmacherem?”

Odpowiedź może być tylko jedna i brzmi „nie” – zawsze się nie da wygrywać na zakładach bukmacherskich. Nie oznacza to jednak, że obstawiając mecze nie możemy systematycznie wygrywać. Podstawą dla wielu początkujących typerów mogą być poradniki bukmacherskie. Nie znajdziemy tu jednak gotowego sposobu na regularne wygrywanie.

W poradnikach nauczymy się przede wszystkim wszystkich podstaw. Najczęściej zaczyna się od uzmysłowienia sobie czym są kursy bukmacherskie. Następnie przejdziemy do wszystkich możliwych opcji obstawiania. Jest tego mnóstwo, a niektóre z tych opcji uzależnione są od dyscypliny, którą zamierzamy typować. Tej nauki jest sporo zatem warto zagospodarować sobie na to nieco czasu.

betfan-bonus-na-start

Pytanie brzmi czy warto ten czas na owe poradniki marnować?

Co do podstaw nie ma złudzeń, że należy je znać. Obstawiając wygraną nie mamy wątpliwości co do zakładu, jednak typując już handicap musimy wiedzieć na czym on polega – czy zostanie nam zwrócona gotówka czy też ją stracimy.

Poza tym nie mamy co liczyć na informacje, które z dnia na dzień pozwolą nam wygrywać nawet nie miliony co tysiące. Jedno jest pewne – nie warto kupować poradników bukmacherskich. Są osoby, które sprzedają swoje autorskie poradniki, ale nie wynika z nich nic nowego, co więcej są one powieleniem znanych nam już informacji. W zakładach bukmacherskich teoria przegrywa z praktyką.

Chcąc zarabiać na zakładach bukmacherskich należy po prostu zacząć grać. Nie muszą być to od razu duże kwoty – niech to będzie 2 czy 5 złotych. A no i warto dowiedzieć się więcej na temat jak ograć bukmachera

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu