Rodzaje zakładów sportowych

Tematyka zakładów bukmacherskich z pewnością większości z nas kojarzy się z letnimi popołudniami po szkole średniej, gdzie razem z kumplami obstawiało się kupony po kilka złotych. Kiedyś zabawa, dziś zajęcie, które realnie może przynosić nam spore zyski.

Przez ten czas z pewnością najchętniej wybieranym rodzajem zakładów sportowych była wygrana danego zespołu. Chcąc zając się tym na poważnie warto jednak wiedzieć, że mamy o wiele więcej opcji. Rodzaje zakładów sportowych to bardzo ważna znajomość.

Tego nie ma nikt! 1500zł za wpłatę! I 30zł za rejestrację! Oto www.lvbet.pl

W końcu nie każdy mecz to typowanie, który zespół wyjdzie ze spotkania zwycięsko. Niekiedy szanse są bardzo wyrównane albo kurs tak niski, że naprawdę nie opłaca się tego grać. Kiedy mecze są bardzo wyrównane i pada dużo bramek warto postawić na ilość goli. Znowuż nie chcąc grać wygranej faworyta po bardzo niskim kurskie warto zastanowić się na handicapem.

Rodzaje, …

Jednak tych rodzajów zakładów sportowych jest o wiele więcej. Warto wymienić te najpopularniejsze, które musimy znać nawet będąc początkującym. Zacznijmy od najprostszego i tym samym najpopularniejszego, czyli 1×2.

Możemy postawić 1 i tym samym kibicować wygraną gospodarzy. Możemy postawić 2 i czekać na wygraną gości lub postawić na X, czyli remis.

Nie chcąc zbyt wiele ryzykować możemy jeszcze wybrać 1x, x2 lub 12. Mamy tu zwiększone prawdopodobieństwo wygranej, ponieważ np. w pierwszym przypadku wygrana lub nawet remis gospodarza daje nam wygraną.

Najlepsza oferta, kursy no i promocje! Wejdź na www.efortuna.pl

Chcąc zagrać jednak nieco większy kurs możemy wybrać DNB – Draw No Bet. Tutaj możemy postawić na wygraną pierwsze zespołu, ale w przypadku remisu będziemy mieli zwrot. Następnie jest over/under. Tu chodzi oczywiście o gole i kolejne ponad/poniżej.

Mamy tu pełną dowolność, gdyż możemy wybrać over 2,5 gola – tu muszą być co najmniej trzy gole lub under 1,5 – w tym przypadku w meczy może paść maksymalnie jeden gol, w przypadku dwóch goli nasz zakład będzie rozpatrzony negatywnie.

 

Systemy bukmacherskie dla początkujących

Oprócz tych popularnych rodzajów zakładów sportowych możemy obstawiać także ilość żółtych kartek. Tu warto przeczytać jak nasz bukmacher rozlicza czerwone kartki, gdyż zdarza się, że niektórzy liczą je jako dwie żółte. Możemy obstawiać wynik do przerwy, dokładny wynik, kto strzeli pierwszą bramkę i wiele, wiele innych.

Bukmacher bez podatku? I oferujący bonus bez depozytu? totolotek.pl

Powyższe rodzaje zakładów sportowych są przykładem głównie dla piłki nożnej, ale nie różnią się one zbytnio w przypadku siatkówki, koszykówki i innych dyscyplinach. Na przykładzie większości tych opcji są tworzone systemy bukmacherskie dla początkujących.

Będąc początkującym warto zaznajomić się ze wszystkimi opcjami, by jak najszybciej zacząć czerpać zyski. Grając ilość żółtych kartek czy tym bardziej dokładny wynik należy stosować stałą stawkę i nie musi być ona wysoka, ponieważ kursy są dość wysokie.

W przypadku podwójnej szansy (1x,x2,12) granie niską stawką nie ma sensu. Tu należy obracać większą gotówką.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Darmowy zakład (cashback) 120 zł +400 zł za wpłatę - więcej na www.fortuna.pl
Bonus bez depozytu 30 zł + do 1500 zł w promocjach - więcej na www.lvbet.pl
Bonus bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę - więcej na www.totolotek.pl

Polecamy w tym tygodniu