nowi bukmacherzy

SuperBET.pl

theROOT.pl

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Jeśli na poważnie interesujesz się zakładami bukmacherskimi to z pewnością słyszałeś o zmianach, które mają nastąpić jeszcze w tym roku. Przewidują one, że będziemy mogli obstawiać zakłady bukmacherskie tylko i wyłącznie u legalnych bukmacherów.

Nie jest to zbyt pocieszające, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że od tego czasu wszystkich będzie dotyczył podatek od wygranych.

Pojawią się nowi bukmacherzy internetowi, a wśród nich SuperBet.pl. Będzie to legalny bukmacher działający w Polsce. Rejestracja jest zatem tam jak najbardziej wskazana, a tym bardziej w lipcu. Wielu graczy z pewnością już szukało w Sieci strony internetowej tego bukmachera.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Niestety póki co na próżno jej szukać. Jedynie co może odwiedzić to jej rumuński odpowiednik. To właśnie na jej podstawie snujemy domniemania jak może wyglądać strona www i jak będzie działał bukmacher SuperBet. Patrząc na działalność na rumuńskim rynku mamy powody do zadowolenia.

 

Legalna firma bukmacherska

Strona internetowa przejrzysta, dodatkowo w naszych rodzimych barwach. Nie obędzie się oczywiście przed rejestracją. Co nas potem czeka? Oczywiście wielkie możliwości na zarobek. Oferta legalnego bukmachera SuperBet.pl na dziś i jutro to dość szeroka oferta, która daje możliwości nie tylko fanom piłki nożnej, ale również bardziej niszowych sportów.

Podpatrując jak działa ta firma w Rumunii możemy się spodziewać przede wszystkim strony internetowej, ale także możliwości zawierania zakładów bukmacherskich na telefonach. W Rumunii bukmacher ten działa także w punktach stacjonarnych.

 

Czy w Polsce tak również tak będzie?

Tego niestety nie wiemy. Wielu graczy zawiera zakłady bukmacherskie głównie poprzez Internet. Dlatego tez pojawienie się strony internetowej i obstawiania poprzez telefon jest dla większości najważniejsze.

 

Jakie są promocje powitalne Superbet?

Z racji tego, że SuperBet jest świeżym graczem na polskim rynku, to stara się on zaskarbić sobie pomyślność graczy wieloma godnymi uwagi promocjami oraz kursami na poszczególne spotkania. Wśród nich pojawia się też taki z marżą 0%! Wypada zatem im się nieco przyglądnąć rzetelniej.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Bonus dla świeżych typerów

To już norma, że bukmacherzy posiadają ofertę dla początkujących obstawiających i tak też jest w tym wypadku. Trzeba naświetlić, że w owej firmie rozdawane są nadprogramowe pieniądze nie tylko od pierwszej wpłaty.

Bonus podwyższający wygrane aż o 150%

Tak to nie jest dowcip i bukmacher tenże ma właśnie taką promocję w ofercie. Promocja ta jest uzależniona od ilości zdarzeń na naszym kuponie. Tym samym wespół ze wzrostem ilości typów, to dodatkowo wyższa kwota zdoła zostać dorzucona do trafnie wytypowanego kuponu.

Bonus Superbet Super Szansa!

Niejednemu obstawiającemu przytrafiają się nietrafione typy. Skutkiem tego też jasne jest, że źle znosimy sytuację, kiedy to jedna omyłka waży o losach pełnego kuponu. Na szczęście dzięki wspomnianemu tu bonusowi mamy możliwość ukrócić sobie szeregu niewskazanych stresów. Super mecz, inaczej zerowa marża w Superbet to z kolei nie bonus, a jedna z promocji legalnego bukmachera internetowego Superbet.

Kod promocyjny Superbet

Nowi gracze mają też okazje wykorzystania dodatkowych korzyści podczas zakładania konta. W tym celu trzeba tylko w specjalnym polu kod bonusowy Superbet wstukać: VIPKOD bądź zwyczajnie nic nie wpisywać tylko wstąpić na stronę www.superbet.pl/kod-promocyjny. To dzięki niemu będzie realne pozyskanie gratisowego zakładu za pierwszy depozyt.

Kursy bukmacherskie

Już nawet powierzchowna ocena potencjału tegoż buka online umożliwia przekonać się, że jego kursy na mecze w niczym nie ustępują konkurencji. Dlatego z czystym sumieniem warto pod tym kątem zarekomendować bukmachera z Rumunii.

 

A jak wyglądają opinie o SuperBet?

Póki nie wystartowała strona internetowa ciężko znaleźć opinie. To sprawia równocześnie, że nie pojawią się szybko konstruktywne rozważania innych graczy. Na owe opinie ma znaczenie nie tylko wygląd strony internetowej, ale również sama działalność bukmachera.

Podsumowując, musi minąć jeszcze czasu, by osoby bazują na opinii innych graczy mogły przekonać się do tego bukmachera. Póki co wszystko jest tylko i wyłącznie domniemaniem. Niewątpliwie cieszy jednak fakt, że pomimo zmiany z ustawach chcą na naszym rynku pojawiać się nowe firmy bukmacherskie. Bukmacher SuperBet może jak najbardziej konkurować z dawno powstałymi legalnymi bukmacherami.

Liczy się jednak czas – im szybciej, tym lepiej. Najlepiej, gdyby gracze mogli jak najszybciej mogli korzystać z jego oferty.

Inni nowi bukmacherzy w Polsce

Oprócz wspomnianego Superbetu do stosunkowo nowych bukmacherów możemy zaliczyć takie formy jak www.betcris.pl, www.betway.pl czy www.bwin.pl

W kolejce są kolejne licencje procedowane – także należy się spodziewać ż licencję na organizację zakładów bukmacherskich w Polsce dostaną kolejni bukmacherzy internetowi.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Warto zobaczyć jeszcze