SuperBET.pl

Jeśli na poważnie interesujesz się zakładami bukmacherskimi to z pewnością słyszałeś o zmianach, które mają nastąpić jeszcze w tym roku. Przewidują one, że będziemy mogli obstawiać zakłady bukmacherskie tylko i wyłącznie u legalnych bukmacherów.

Nie jest to zbyt pocieszające, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że od tego czasu wszystkich będzie dotyczył podatek od wygranych.

Pojawią się nowi bukmacherzy internetowi, a wśród nich SuperBet.pl. Będzie to legalny bukmacher działający w Polsce. Rejestracja jest zatem tam jak najbardziej wskazana, a tym bardziej w lipcu. Wielu graczy z pewnością już szukało w Sieci strony internetowej tego bukmachera.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback od efortuna.pl
3100 zł w bonusach na betfan.pl
29 zł za rejestrację na www.sts.pl

Niestety póki co na próżno jej szukać. Jedynie co może odwiedzić to jej rumuński odpowiednik. To właśnie na jej podstawie snujemy domniemania jak może wyglądać strona www i jak będzie działał bukmacher SuperBet. Patrząc na działalność na rumuńskim rynku mamy powody do zadowolenia.

 

Legalna firma bukmacherska

Strona internetowa przejrzysta, dodatkowo w naszych rodzimych barwach. Nie obędzie się oczywiście przed rejestracją. Co nas potem czeka? Oczywiście wielkie możliwości na zarobek. Oferta legalnego bukmachera SuperBet.pl na dziś i jutro to dość szeroka oferta, która daje możliwości nie tylko fanom piłki nożnej, ale również bardziej niszowych sportów.

Podpatrując jak działa ta firma w Rumunii możemy się spodziewać przede wszystkim strony internetowej, ale także możliwości zawierania zakładów bukmacherskich na telefonach. W Rumunii bukmacher ten działa także w punktach stacjonarnych.

 

Czy w Polsce tak również tak będzie?

Tego niestety nie wiemy. Wielu graczy zawiera zakłady bukmacherskie głównie poprzez Internet. Dlatego tez pojawienie się strony internetowej i obstawiania poprzez telefon jest dla większości najważniejsze.

 

A jak wyglądają opinie o SuperBet?

Póki nie wystartowała strona internetowa ciężko znaleźć opinie. To sprawia równocześnie, że nie pojawią się szybko konstruktywne rozważania innych graczy. Na owe opinie ma znaczenie nie tylko wygląd strony internetowej, ale również sama działalność bukmachera.

REJESTRACJA W FORBET >>
2050 zł na konto w promocji na start

Podsumowując, musi minąć jeszcze czasu, by osoby bazują na opinii innych graczy mogły przekonać się do tego bukmachera. Póki co wszystko jest tylko i wyłącznie domniemaniem. Niewątpliwie cieszy jednak fakt, że pomimo zmiany z ustawach chcą na naszym rynku pojawiać się nowe firmy bukmacherskie. Bukmacher SuperBet może jak najbardziej konkurować z dawno powstałymi legalnymi bukmacherami.

Liczy się jednak czas – im szybciej, tym lepiej. Najlepiej, gdyby gracze mogli jak najszybciej mogli korzystać z jego oferty.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu