Totolotek.pl

Wybierając na swojego głównego bukmachera Totolotek.pl wymagamy od niego naprawdę bardzo wiele.

Przede wszystkim dlatego, że jest on polecany przez innych graczy. Poza tym ma on spory staż na naszym rynki, a to przecież obliguje do tego, aby oferować nam możliwie jak najlepszą ofertą na rynku. Ocenia się, że ponad 90% graczy przez zmianą ustawy grało u nielegalnych bukmacherów.

Po ich odejściu musieliśmy wybrać jednego z kilku legalnych firm. Wśród nich wszystkich największy prym wiedzie chociażby wspomniany Totolotek.pl.

Jakie są jego główne zalety?

Przede wszystkim są to promocje dla nowych graczy w Totolotek.pl. Każdy taki typer może liczyć tak naprawdę na dwie promocje. Pierwsza z nich jest uzależniona od naszego pierwszego depozytu, dzięki czemu możemy zyskać nawet do 500 złotych.

Wpłacając 200 złotych otrzymamy dodatkowe 200 złotych. Najwięcej możemy otrzymać wspomniane 500 złotych. Zatem nawet jeśli za pierwszym razem wpłacimy nawet 700 złotych to otrzymamy 500 złotych – czyli maksymalny bonus na start dla nowych graczy.

Na tym jednak nie koniec. Możemy również liczyć na bonus bez depozytu na www.totolotek.pl.

W tym przypadku możemy otrzymać 20 złotych Freebet. Zatem jak widać już na samym starcie możemy zyskać niemałą gotówkę na dalszą grę. Kolejną wielką zaletą Totolotek.pl jest oferta. I to zarówno ta przedmeczowa jak i na żywo.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu graczy obstawia głównie jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Jeśli tak faktycznie jest to u tego legalnego bukmachera znajdą z pewnością wszystkie interesują ich spotkania sportowe i to nie tylko z piłki nożnej.

 

Oferta Totolotka

Zakłady na żywo w Totolotek.pl to równie rozbudowana oferta.

Bukmacherzy nie mogą zapominać, że jest wielu typerów, którzy głównie typują spotkania LIVE. Oni zupełnie nie zważają na ofertę przedmeczową. Od razu wchodzą na spotkania na żywo i w przeciągu kilku minut już wiedzą czy warto rejestrować się u danego bukmachera czy też nie.

Totolotek.pl ma faktycznie ciekawą ofertę na żywo. Z resztą tego właśnie spodziewamy się po bukmacherze, który ma tak długi staż na naszym rynku. Kolejną wielką zaletą jest kontakt z pracownikami. Jak wiadomo niekiedy mamy zapytania lub problemy dotyczące zakładów bukmacherskich.

Zapraszamy na www.totolotek.pl po więcej informacji

Najczęściej chcemy jak najszybciej rozwiązać problem, by móc dalej obstawiać. Korzystając z opcji live chat możemy liczyć na szybką i merytoryczną odpowiedź. To jedynie kilka z wielu zalet tegoż bukmachera. Na forach czy czatach bukmacherskich ma on co prawda bardzo zróżnicowane opinie. Mimo wszystko to sprawdzony bukmacher, który godny jest naszej uwagi.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu