Typowanie piłki ręcznej

Czy obstawianie piłki ręcznej daje zarobić? Czy podane bukmacherskie typy na piłkę ręczną to poprawne typy?

Ostatnio nie za bardzo dobrze wiedzie się polskim piłkarzom ręcznym. Z uprzedniej potęgi, której kapitanował Bogdan Wenta, pozostało niewiele. Dość stwierdzić, iż na Mistrzostwa Europy, jakie startują już w czwartek 9 stycznia, „Biało-Czerwoni” z trudem co się dostali. Stąd także fani nad Wisłą nie są aż tak niezwykle entuzjastycznie usposobieni do zbliżających się spotkań.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Morytko nr. 1 strzelców?

Legalny polski bukmacher BETFAN wystawił zakłady bukmacherskie odnośnie formy Polaków na ME w piłce ręcznej. W tej chwili zdołacie ustawić zakład na to, kto zostanie najlepszym napastnikiem tudzież na to ile goli uzyska / straci polska reprezentacja. Jeżeli chodzi o typy na mecze na pierwotny zakład to ewidentnym pewniakiem jest Arkadiusz Moryto. Piłkarz ręczny PGE VIVE Kielce jest pewnym z 3 delegatów swojego klubu.
Para kolejnych to golkiper Mateusz Kornecki i instruktor bramkarzy – cieszący się popularnością Sławomir Szmal, jaki był filarem polskiej drużyny Bogdana Wenty, o której wspominaliśmy na starcie materiału.

Legalni bukmacherzy w Kraju widać po typach nie oczekują na porządny występ „Biało-Czerwonych”. Legalny lokalny bukmacher BETFAN twierdzi, iż Nasi są bez szans na przejście z grupy F dalej, w której znajdują się Szwedzi, Słoweńcy oraz Szwajcarzy.
Sekwencja wyszczególnionych drużyn nie jest losowa, jako że to właśnie tak powinna przedstawiać się chronologia na finał grupowych spotkań. Zawodnicy Patryka Rombela winni według legalnego krajowego bukmachera zamykać tę stawkę…

betfan-bonus-na-start

Nie za bardzo miłe przewidywania

W minionych sprawdzianach przed mistrzostwami nasi reprezentanci rozegrali trzy bezpośrednie spotkania, w jakich trzy przegrali. Polscy piłkarze okazali się gorsi od Hiszpanii, Portugalii i również Rosji. Po tych ciosach selekcjoner polskiej drużyny zadecydował by zrezygnować z golkipera Łukasza Zakretę oraz prawego rozgrywającego Michała Szyby. Czy tenże ruch podziała motywująco na naszą kadrę piłkarzy ręcznych?

Jak spostrzegacie, z przykrością muszę stwierdzić nie rokujemy wygranych naszym reprezentantom na owym turnieju. Chcielibyśmy się na pewno mylić w naszych proroctwach, lecz doprawdy trudno doszukiwać się któregokolwiek światełka w tunelu. Walkę na ME 2020 Polacy zaczną w piątek od pojedynku ze Słowenią. Z kolei czeka ich konfrontacja ze Szwajcarią 12 stycznia. A na końcu, po pozostałych dwóch dniach spokoju, spotkania w grupie F zakończą meczem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi kadrowicze bez wątpliwości dobrze pamiętają jak sami byli zachwyceni efektami polskiej drużyny Bogdana Wenty.
Kapitalnie by było nawiązać do tych fenomenalnych czasów, gdy byliśmy siłą piłki ręcznej. Swoją drogą, powinno się też podejść z pokorą do ME w piłce ręcznej. Koniec końców nasza piłka ręczna przechodzi chwilowo wymianę pokoleń, w związku z tym potrzeba nieco zaczekać na następne złote czasy polskich piłkarzy ręcznych.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Prognozy na mistrzostwa Europy 2020 w piłce ręcznej:

Dania

Sprawdź gdzie najlepiej obstawiać mecze Polaków na mistrzostwach …

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu