Typy i kursy na mecz Korona – Radomiak

theROOT.pl

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Nasza analiza meczu Ekstraklasy Korona – Radomiak sugeruje, że obie drużyny mają spore motywacje. Korona walczy o utrzymanie się w lidze, a Radomiak dąży do poprawy swojej pozycji w tabeli. Patrząc na kursy bukmacherskie, Korona jest lekko faworytem, co może wynikać z ich konieczności zdobycia punktów.

Według statystyk, Radomiak często traci bramki jako pierwszy, co daje Koronie szansę na wcześniejsze objęcie prowadzenia. Kurs na to, że Korona trafi do siatki jako pierwsza, wynoszący 1.85, wydaje się atrakcyjny dla tych, którzy obstawiają wynik.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Co do liczby goli, ostatnie pojedynki obu drużyn sugerują, że mogą być one dość bramkowe. Szansa na to, że padnie ponad 1.5 gola, jest wysoka, co potwierdza kurs 1.39. Natomiast możliwość, że obie drużyny zdobędą bramkę, wydaje się być realna, biorąc pod uwagę statystyki Radomiaka w ostatnich meczach.

Jeśli chodzi o historię bezpośrednich pojedynków, bilans jest w miarę wyrównany, ale Radomiak ma przewagę bramkową. To może sugerować, że mogą być one skłonne do zdobywania goli w meczach przeciwko sobie.

W ostatecznym rozrachunku, chociaż Korona jest minimalnym faworytem, mecz może być wyrównany i emocjonujący, z szansami dla obu drużyn na zdobycie punktów. Dla kibiców, którzy lubią obstawiać, to z pewnością będzie interesujące starcie, zwłaszcza z uwzględnieniem promocji bukmacherskich STS.

Więcej na : https://www.obstawianie.net/obstawianie-meczy-ekstraklasy.html

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Warto zobaczyć jeszcze