Wisła Kraków typy

Wisła Kraków – GKS Tychy, typy czyli kto wygra

theROOT.pl

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Pierwszy mecz Wisły Kraków w 2024 roku zapowiada się na prawdziwą ucztę futbolową! Po zaskakującej porażce GKS Tychy z Górnikiem Łęczna, obie drużyny staną do rywalizacji na boisku.

Czy Krakowska Wisła utrzyma swoją dobrą formę? A może Tyszanie zaskoczą? Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą oraz typami bukmacherskimi na to spotkanie.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Historia Rywalizacji Wisła Kraków – GKS Tychy

Historia pojedynków obu drużyn jest bogata w emocje i niespodzianki. Dotychczasowe starcia przynosiły różne wyniki, jednakże w kontekście ostatnich występów Wisły na własnym boisku, fani mogą liczyć na widowiskowe widowisko.

Statystyki Meczów

Obie drużyny mają swoje atuty. Statystyki wskazują, że zarówno Wisła, jak i GKS Tychy potrafią trafiać do siatki przeciwnika. Zatem, czy możemy się spodziewać wielu bramek? Statystyki wskazują na to, że taka szansa istnieje.

Typy na Wisła Kraków – GKS Tychy

Analizując dotychczasowe wyniki oraz formę obu zespołów, możemy stwierdzić, że Wisła Kraków jest faworytem tego spotkania. Jednakże, w futbolu wszystko może się zdarzyć! Czy możemy spodziewać się niespodzianki ze strony GKS Tychy? Przekonamy się już niedługo!

Podsumowanie Wisła Kraków – GKS Tychy

Starcie Wisła Kraków kontra GKS Tychy w STS zapowiada się na prawdziwą dawkę emocji! Kibice obu drużyn nie mogą się doczekać tego widowiska. A Ty, na kogo postawisz? Sprawdź kursy bukmacherskie i zdecyduj się na swojego faworyta!

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Warto zobaczyć jeszcze