Włochy Albania

Włochy – Albania. Typy, kursy, przedmeczowa analiza

theROOT.pl

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Reprezentacja Włoch, mistrzowie Europy z 2020 roku, znana jest z wyjątkowej jakości na każdej pozycji. Pod wodzą Luciano Spallettiego, Włosi awansowali na Euro 2024 z drugiego miejsca w Grupie C, tuż za Anglią i przed Ukrainą.

Zdobyli 14 punktów w 8 meczach, strzelając 16 bramek i tracąc 9. W eliminacjach najlepiej radził sobie Davide Frattesi, zdobywając 3 gole. W marcowej przerwie na reprezentacje, Włosi pokonali Wenezuelę 2:1 i Ekwador 2:0, pokazując, że są gotowi na nadchodzący turniej.

Albańska droga do Euro 2024

Dla reprezentacji Albanii będzie to dopiero drugie wystąpienie na Mistrzostwach Europy. Ostatni raz grali w 2016 roku. Zakwalifikowali się na Euro 2024, zajmując pierwsze miejsce w Grupie E, przed Czechami i Polską.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

W 8 meczach zdobyli 15 punktów, strzelając 12 bramek i tracąc tylko 4. Najlepszym strzelcem był Jasir Asani z 3 golami i 2 asystami. W marcowej przerwie Albania przegrała 0:3 z Chile i 0:1 ze Szwecją, co przedłużyło ich serię bez strzelonego gola do trzech spotkań.

Historia bezpośrednich pojedynków Włochy – Albania

Włochy i Albania spotkały się dotychczas czterokrotnie, z czego za każdym razem górą byli Włosi. Ostatni mecz odbył się w listopadzie 2022 roku w Tiranie, gdzie Włosi wygrali 3:1. Mimo że Albańczycy wyszli na prowadzenie dzięki golowi Ardiana Ismajliego, dwa trafienia Vincenzo Grifo i jedno Giovanniego Di Lorenzo dały zwycięstwo Azzurim.

Typy bukmacherskie na mecz Włochy – Albania

Kto wygra mecz? Kursy i typy na zwycięzcę

Bukmacherzy oceniają szanse Włochów na zwycięstwo na 73% (kurs 1.37), podczas gdy Albania ma tylko 12% szans (kurs 8.20). Włosi awansowali z drugiego miejsca w swojej grupie, a Albania wygrała swoją grupę, wyprzedzając Czechy.

Dla Albanii to dopiero drugie Mistrzostwa Europy, więc będą pod dużym napięciem, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Faworytem są zdecydowanie Włosi, biorąc pod uwagę ich doświadczenie i jakość piłkarską. Mój typ to wygrana Włoch.

Jak obstawiać?

Włochy wchodzą w Euro 2024 z mocnym składem i dużymi ambicjami, podczas gdy Albania będzie starała się udowodnić swoją wartość na europejskiej scenie. Mimo że Włosi są zdecydowanymi faworytami, niespodzianki zawsze mogą się zdarzyć. Czy Azzurri rozpoczną turniej w wielkim stylu? Czas pokaże, ale jedno jest pewne – emocji na pewno nie zabraknie.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Warto zobaczyć jeszcze

Zostaw opinie